Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
GORKY8

Orienty forumowiczów

Rekomendowane odpowiedzi

Mało nie jest, ale to oferta prywatna, więc można coś zaproponować. Poza tym, im rzadszy model, tym bardziej ludziom się wydaje, że jajko Faberge sprzedają ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepychotny :-) "taki malinowy, że aż truskawkowy" ;-)

Edytowane przez Miszkolc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włączyłem aktualizacje systemu, od godziny mogę się bawić tarczą i światłem ;-) Orient Sporty WR 100 zakręcana koronka. 7548fd0b887aeda8763176da94aaa4bf.jpg

Edytowane przez Miszkolc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny. Jaka to referencja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki przyjechał :)

 

 

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ta wisienka jaką ma średnice ? Wielkościowo jest jak Ray ?

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta wisienka jaką ma średnice ? Wielkościowo jest jak Ray ?

To ta sama koperta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o informację gdzie mogę kupić w dobrej cenie nowy zegarek ORIENT RA-EL0001B00A. Może być sklep zagraniczny, niestety nie mam doświadczenia w takich zakupach.Czy https://www.seriouswatches.com/ jest godny polecenia? Co z cłem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz tutaj: https://zegarki-jaworowski.pl/zegarki-orient/12440-zegarek-orient-ra-el0001b00b-4942715013776.html

Wczoraj jeszcze działał można było użyć kodu RABAT20, który dziś nie chce mi działać. Na stronie mają jednak info, że kod powinien być jeszcze ważny. Napisz do nich najlepiej.

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-70887-0-84756200-1585483264_thumb.jpg

Dopiero zauważyłem że datę mam o jeden dzień do przodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe portki

No i od razu robi sie "egelancko" Edytowane przez Pit83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję :-) Chyba już tak zostanie ;-) Tylko skracanie to dramat, dobrze że mam dremela :-) i udało się tarczą przeciąć.

Dziękuję :-) Chyba już tak zostanie ;-) Tylko skracanie to dramat, dobrze że mam dremela :-) i udało się tarczą przeciąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję :-) Chyba już tak zostanie ;-) Tylko skracanie to dramat, dobrze że mam dremela :-) i udało się tarczą przeciąć.

Tylko uważaj bo szybko uzależnia i potem ciężko zarzucić chociażby skórkę, a już nie wspomnę o ori bransie

 

A skracanie to faktycznie ciężka operacja. Jeden nieprzemyślany ruch i po bransie

Nawet nie będę się przyznawał jakich narzędzi używałem do skracania swojej

post-88945-0-37143800-1585644600_thumb.jpg

Edytowane przez Pit83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie dorosłem tego typu bransolety Nie przemawia do mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ogólnie nie przepadam za bransoletami, nie dotyczy to nurków. Natomiast shark jest pewnym urozmaiceniem w pudełku.28b5a181b86b30e2f5a17d312ddbe9a5.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe portki

 

Super.

 

Tylko uważaj bo szybko uzależnia i potem ciężko zarzucić chociażby skórkę, a już nie wspomnę o ori bransie

 

A skracanie to faktycznie ciężka operacja. Jeden nieprzemyślany ruch i po bransie

Nawet nie będę się przyznawał jakich narzędzi używałem do skracania swojej

Ilekroć go pokazujesz, tylekroć mówię wow. Warto było się męczyć ze skracaniem. Świetnie połączenie.


Małżeństwo i zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) Warto było się męczyć ze skracaniem. Świetnie połączenie.

Dzięki

Dokladnie, ilekroć patrzę na to połączenie, wiem że było warto ryzykować. A to było moje pierwsze podejście do mesha.

Przyznam że nieraz już Triton miał lądować na bazarku, ale ta bransoleta chyba sprawia że nadal zostaje w kolekcji.

 

 

 

Jeszcze nie dorosłem tego typu bransolety Nie przemawia do mnie.

Też tak miałem. Ogólnie co jakiś czas zegarkomaniak przechodzi przez takie fazy

Do tej pory nie do końca podobają mi się bransy typu "milanese mesh" (czy jak to się tam zwie). Bynajmniej chodzi o te cieńkie bransy mesh. Do zegarków w które są ubierane IMO lepiej pasują skórzane paski.

Za to te grube typu "shark mesh" w połączeniu z diverem wyglądają niejednokrotnie lepiej od ori bransy.

Oczywiście wszystko zależy od dress code. Diver na gumie jest sportowcem, na skórce elegantem.....a na meshu...hmm...no już troche pod cygana podchodzi .....ale z klasą niewątpliwie

Edytowane przez Pit83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.