Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
GORKY8

Orienty forumowiczów

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem Raya (wprawdzie 7 lat temu) i miał pusher nad koronką (w sumie nie pamiętam od czego? - zmiana daty?).  Wycięli go w nowych modelach?

 

OLYMPUS-DIGITAL-CAMERA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytam w odpowiednim dziale. Nie ma ktoś na pozbycie OSy Somesa Jeśli tak to dajcie mi znać na PW. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Chorwat napisał:

Miałem Raya (wprawdzie 7 lat temu) i miał pusher nad koronką (w sumie nie pamiętam od czego? - zmiana daty?).  Wycięli go w nowych modelach?

 

 

Tak, w związku ze zmianą mechanizmu na kaliber F6922 (chyba). Teraz zmiana koronką. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie wg mnie ciekawiej było z tym pusherem, przynajmniej czymś się odróżniał ten Ray od masy innych diverów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Chorwat napisał:

W sumie wg mnie ciekawiej było z tym pusherem, przynajmniej czymś się odróżniał ten Ray od masy innych diverów.

 

W 100% się zgadzam - do dzisiaj mam ten model i sobie chwalę :) Pusher o którym tutaj mowa zupełnie nie przeszkadza... może jedynie trochę haczyć o koronkę M-force beast a le to łatwo rozwiązać zamieniając zegarki miejscami na nadgarstku :) :) :)

 

DSC05324.jpg

 

 


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Chorwat napisał:

Miałem Raya (wprawdzie 7 lat temu) i miał pusher nad koronką (w sumie nie pamiętam od czego? - zmiana daty?).  Wycięli go w nowych modelach?

 

OLYMPUS-DIGITAL-CAMERA.jpg

Dziżes, gdzie tyś się podziewiał tyle lat 🤦‍♀️ 

:D

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMG_20201206_135650.jpg

IMG_20201206_135108.jpg

Edytowane przez karloss
Edycja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pięknie zachowany bezel. Mam wrażenie, że w diverach to najbardziej narażony na wytarcia punkt. No, chyba, że ceramiczny albo szafirowy, ale w Orientach to chyba PVD?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMG_3327.JPG.df22cd92f9e5b30b61b80529f3ccd979.JPG

Edytowane przez petruss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się polubiliśmy.

20201217_205110.jpg


GW 9110 , DW 5600c 901 , GW 9400 1er , DW 9052 1659 , GS 1050 B , GS 1150 , Casio 31 QR-12 ,GS 1200 B , DW 9000 1659 , Atlantic Worldmaster ,Tissot Antimagnetique , Zenith 28800 ,Orient patelnia, Orient tristar , Orient Ray 2 blue , DW 6900 x 2 , Orient Chrono Ace , Orient quartz ,Orient Triton I .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic dziwnego. To bardzo przyjazny zegarek. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy nabytek prosto z włoskiego Amazona.

 

20201220_110212.thumb.jpg.cc820fd7e6222ee5881a244cd182323a.jpg

 

Kolejny po Ray 2 i Mako 2. I powiem tak jestem mega rozczarowany jakością bransolety. Ok w Rayu i Mako też nie było to mistrzostwo świata, ale tutaj jest mega słabe spasowanie. Brzęczące, luźne  maskownice i ogólnie sprawia wrażenie blaszanej. Ale zza oceanu płynie już zamiennik z pełnymi endlinkami. Sam zegarek super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy jest jakaś alternatywa jeśli chodzi o bransolete do Mako 2/ Ray 2 poza strapcode/miltat? Tak żeby były pełne endlinki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie znalazłem 😐 uboższy o 122 dolary się stałem ale mam nadzieję, że nie będę żałował. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie znalazłem uboższy o 122 dolary się stałem ale mam nadzieję, że nie będę żałował. 
Czyli brałeś strapcode?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.