Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
GORKY8

Orienty forumowiczów

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, laryngoskop napisał(-a):

Niebieski i czary też nie najgorszy...

20210218_125145.jpg

Rezerwa mocy ma... moc! :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czego nie można powiedzieć o nowym triton ie, okradli go z niej 😳😋

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dlatego szukałem starszego Tritona.


GW 9110 , DW 5600c 901 , GW 9400 1er , DW 9052 1659 , GS 1050 B , GS 1150 , Casio 31 QR-12 ,GS 1200 B , DW 9000 1659 , Atlantic Worldmaster ,Tissot Antimagnetique , Zenith 28800 ,Orient patelnia, Orient tristar , Orient Ray 2 blue , DW 6900 x 2 , Orient Chrono Ace , Orient quartz ,Orient Triton I .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z pozdrowieniami dla AK&AK

IMG_20210218_153742 (002).jpg


Wszystko zależne jest od czasu, ostatecznie od Boga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, revolta4 napisał(-a):

Czego nie można powiedzieć o nowym triton ie, okradli go z niej 😳😋

To chciałem podkreślić. Bez rezerwy to słabo wygląda, model stracił swój charakter.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Paulus57 napisał(-a):

To chciałem podkreślić. Bez rezerwy to słabo wygląda, model stracił swój charakter.

Dokładnie. Teraz wygląda jak setka innych. A rykowisko nie pomaga w jego wyborze.  :(


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

335,18 zł 30%OFF | Klasyczny orient-sapphire zegarek kryształowy mężczyźni automatyczne oryginalny japoński 8200 ruch mężczyzna zegarka self-wiatr zegar mechaniczny
https://a.aliexpress.com/_uJL0yj


Co o tym sądzicie? Fake?

Jest na Ali co raz więcej Orientów w dobrych cenach. Tylko czy to nie jakiś wałek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Big mako w tej cenie.... 

Zdjecie zdjęciem ciekawe co przyjdzie 😋

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Mikas napisał(-a):

335,18 zł 30%OFF | Klasyczny orient-sapphire zegarek kryształowy mężczyźni automatyczne oryginalny japoński 8200 ruch mężczyzna zegarka self-wiatr zegar mechaniczny
https://a.aliexpress.com/_uJL0yj


Co o tym sądzicie? Fake?

Jest na Ali co raz więcej Orientów w dobrych cenach. Tylko czy to nie jakiś wałek

Popatrz na resztę ich oferty i sam sobie odpowiesz. ;) Najważniejsze to pamiętać, że na Ali japończyków w dobrych cenach brak!! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę dziwne te fotki. Na niektórych wygląda jakby wkleili tarcz w subową kopertę, na jednym nie ma wcale osłony koronki.... Dziwne rzeczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Mikas napisał(-a):

Trochę dziwne te fotki. Na niektórych wygląda jakby wkleili tarcz w subową kopertę, na jednym nie ma wcale osłony koronki.... Dziwne rzeczy

Nie daj się podpuścić, to na 99% fake. Jak chcesz tanio Orienta kupić, to wejdź tu: http://www.dutyfreeislandshop.com/pl/ . Przy droższych opłaca się dopłacić wysyłkę z UE (dopłata 21 USD), przy tańszych warto kupować bez pudełka - koszt 0!! Ceny wyższe, niż ta z Twojej aukcji, ale chociaż dostajesz oryginał (kupiłem tam Bambino). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zdjęcie zaćmy z oczu... Mam Mako XL ale w tej cenie to chętnie drugiego bym przytulił. No ale nie ma się co łudzić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby coś to i "Tissoty" mają w dobrej cenie. :) 

Teraz, Mikas napisał(-a):

Dzięki za zdjęcie zaćmy z oczu... Mam Mako XL ale w tej cenie to chętnie drugiego bym przytulił. No ale nie ma się co łudzić

Też się chwilowo napaliłem, ale ten szwajcar mnie wyleczył i teraz leczę innych ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Mikas napisał(-a):

335,18 zł 30%OFF | Klasyczny orient-sapphire zegarek kryształowy mężczyźni automatyczne oryginalny japoński 8200 ruch mężczyzna zegarka self-wiatr zegar mechaniczny
https://a.aliexpress.com/_uJL0yj


Co o tym sądzicie? Fake?

Jest na Ali co raz więcej Orientów w dobrych cenach. Tylko czy to nie jakiś wałek

2021-02-19_19h55_26.jpg.0fe76dbdd6c78dc8aa0133ec17d3f9e0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[mention=114616]Dnlaie[/mention] gratuluję świetnego OS-a
IMG_20210219_150406.thumb.jpg.3c66019e966f7d4999898866ca7319ae.jpg
Gdyby nie te rzymianki i w dodatku w innym kolorze to szarpał bym jak Reksio szynkę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, MieszkoMieszko napisał(-a):
W dniu 19.02.2021 o 15:42, AK&AK napisał(-a):
[mention=114616]Dnlaie[/mention] gratuluję świetnego OS-a emoji4.png
IMG_20210219_150406.thumb.jpg.3c66019e966f7d4999898866ca7319ae.jpg

Pokaż więcej  

Gdyby nie te rzymianki i w dodatku w innym kolorze to szarpał bym jak Reksio szynkę...

Widzisz, wszystko kwestia gustu... Sam czekałem na następcę bez rzymskich indeksów. Następcę recenzowałeś, więc zapewne zrozumiesz czemu jestem zawiedziony - rozmiar, brak lumy za indeksami...

 

Co zaś się tyczy innego koloru indeksu XII, logo i sekundnika to... Jest to świetny pomysł projektanta. Taki akcent w kolorze różowego złota ożywia tarczę, a w żadnym wypadku nie jest "oczojebny" ;)

 

Zegarek szczerze polecam. Kupujcie póki jeszcze są...


Małżeństwo i zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, AK&AK napisał(-a):

Co zaś się tyczy innego koloru indeksu XII, logo i sekundnika to... Jest to świetny pomysł projektanta. Taki akcent w kolorze różowego złota ożywia tarczę, a w żadnym wypadku nie jest "oczojebny" ;)

 

Też tak uważam, te akcenty dodają zegarkowi szyku :) Jedyne, co mogliby zmienić MZ, to dać jednolitą tarczę. Bez tego okręgu przy indeksach wyglądałby znacznie lepiej według mnie. Na czarnym tego tak nie widać, niestety na niebieskim i białym już tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcza ma idealny kształt i szerokość koperty (ok 38,5 vs ok 17 + cm nadgarstka). 
Jako zwolennik bransolet, intuicyjnie wybrałem ciemny kolor tarczy.
Na dodatek, po analizie tego modelu w trzech odsłonach kolorystycznych uznałem, że niebiesko-granatowe tło (którego zapragnąłem) tworzą wraz ze złotymi wstawkami (+sekundnik) pociągające połączenie (w końcu japoński styl & gust bywa specyficzny ;))

IMG-20210221-WA0002.jpg

Edytowane przez Dnlaie

Wszystko zależne jest od czasu, ostatecznie od Boga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ciągnę dalej na niebiesko :)

 

IMG_1535.thumb.JPG.e43409feb47bc550826cd24905a4724a.JPG

Edytowane przez eddi87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.