Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
GORKY8

Orienty forumowiczów

Rekomendowane odpowiedzi

WZ 0061ej. Padło dzisiaj na OS i zdjęcie w drodze do pracy. Zakupiłem w listopadzie 2020. Prezentuje się na żywo mega.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Peter_75 napisał(-a):

WZ 0061ej. Padło dzisiaj na OS i zdjęcie w drodze do pracy. Zakupiłem w listopadzie 2020. Prezentuje się na żywo mega.

Pozostaje to zostawić wyobraźni... ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Chorwat napisał(-a):

1615040433595.jpg

 

Król jest jeden. Właśnie żegnam się ze swoim na bazarku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyżby ostatnie wspólne chwile? Co ja robię...
b470d1386220a5a461e7957a68b26d48.jpg&key=dcb9f315144d0d345b5b4145a908c054d1c174e82159e299be0d2b135d4ced4e


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He he, mam ten sam uczuć 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyżby ostatnie wspólne chwile? Co ja robię...

Tomek, bo to zła wersja była ;)
OjSOsXH.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek, bo to zła wersja była default_wink.png
OjSOsXH.jpg&key=d69030e1aec438f470362ce98e6a8b36b1f3bb4c1823b9125e951e3d29cb030a

Oby dwa fajne.
Ta moja boazeria, to chyba najfajniejszy zegar z jasną tarczą, jakie do tej pory miałem, a trochę ich było. Jedynie chyba Omega AT może przebić OS’a, tyle, że to nie ten budżet.
Już żałuję sprzedaży, ale jak się powiedziało A, to trzeba i B 🥲

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby dwa fajne.
Ta moja boazeria, to chyba najfajniejszy zegar z jasną tarczą, jakie do tej pory miałem, a trochę ich było. Jedynie chyba Omega AT może przebić OS’a, tyle, że to nie ten budżet.
Już żałuję sprzedaży, ale jak się powiedziało A, to trzeba i B 🥲

Rozumiem.
Szkooooda, nie wiem za ile go sprzedajesz, ale ile by to nie było to za tyle nic porównywalnego jakościowo raczej nie dostaniesz :(
Mój ma dożywocie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem.
Szkooooda, nie wiem za ile go sprzedajesz, ale ile by to nie było to za tyle nic porównywalnego jakościowo raczej nie dostaniesz default_sad.png
Mój ma dożywocie default_smile.png

Już sprzedany niestety. Gdybym nie był umówiony z kupującym na konkretną godzinę, to by został, ale nie robię z gęby cholewy.

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, M.Mike napisał(-a):


Tomek, bo to zła wersja była ;)
OjSOsXH.jpg

Sztosik 🔥🔥

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, tommly napisał(-a):


Już sprzedany niestety. Gdybym nie był umówiony z kupującym na konkretną godzinę, to by został, ale nie robię z gęby cholewy.

Goń dziada, alleluja i do przodu 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, tommly napisał(-a):


Oby dwa fajne.
Ta moja boazeria, to chyba najfajniejszy zegar z jasną tarczą, jakie do tej pory miałem, a trochę ich było. Jedynie chyba Omega AT może przebić OS’a, tyle, że to nie ten budżet.
Już żałuję sprzedaży, ale jak się powiedziało A, to trzeba i B 🥲

Musisz jak najszybciej wypełnić tą przeraźliwą pustkę po stracie ;) i nie chodzi mi o to żeby się upijać w trupa tygodniami 😂 chociaż to też jest pewne rozwiązanie. 

Edytowane przez eddi87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, eddi87 napisał(-a):

Musisz jak najszybciej wypełnić tą przeraźliwą pustkę po stracie ;) i nie chodzi mi o to żeby się upijać w trupa tygodniami 😂 chociaż to też jest pewne rozwiązanie. 

Już mi przechodzi żal i smutek, no i jest szansa, że kiedyś do mnie jeszcze wróci ;)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, tommly napisał(-a):

Już mi przechodzi żal i smutek, no i jest szansa, że kiedyś do mnie jeszcze wróci ;)

Nie wchodzimy dwa razy do tej samej rzeki, skoro gdzieś w głowie była myśl o sprzedaży to kiedyś też się pojawi. Nowości trzeba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
On 3/7/2021 at 3:59 PM, tommly said:


Już sprzedany niestety. Gdybym nie był umówiony z kupującym na konkretną godzinę, to by został, ale nie robię z gęby cholewy.

 

Duży szacunek za takie podejście, 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 7.03.2021 o 15:59, tommly napisał(-a):


Już sprzedany niestety. Gdybym nie był umówiony z kupującym na konkretną godzinę, to by został, ale nie robię z gęby cholewy.

Niestety nie jest to regułą. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wchodzimy dwa razy do tej samej rzeki, skoro gdzieś w głowie była myśl o sprzedaży to kiedyś też się pojawi. Nowości trzeba

Lubię zmiany, ale też i często po kilka razy wracam do zegarków które miałem i miło wspominam. Ot takie specyficzne zegarowe ADHD.

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prezent od Małżonki. Mój pierwszy automat. Jest spory ale bardzo wygodnie leży na ręce. Prezentuje się lux!

 

IMG_20210309_082127.jpg

Edytowane przez WMT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Oraw
3 godziny temu, WMT napisał(-a):

Prezent od Małżonki. Mój pierwszy automat. Jest spory ale bardzo wygodnie leży na ręce. Prezentuje się lux!

 

IMG_20210309_082127.jpg

 

Zgadza się! Jest przepiękny! Posiadam ten zegarek, w mojej kolekcji prawie najtańszy,

a uważam za najbardziej urokliwy. Gratuluję wyboru!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.