Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
GORKY8

Orienty forumowiczów

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w "klubie". Miał być jako mój pierwszy entery-level nowe Seiko 5 Sport ale że zielone nigdzie niedostępne a Orient Kamasu ma lepszy spec (WR200, zakręcaną koronka, szafirowe szkło) i do tego tańszy to kupiłem. Otwieram pudełko i mnie przeszedł pieron! Jakie to jest małe! Myślałem że pomylili modele ale to jest to... Jedyny minus, za mały ten zegar jest jak na nurka, przynajmniej optycznie na żywo i na ręce, nie na papierze. Poza tym w tej klasie nie ma lepszego spec nic! No i ładne to to w tej zieleni która jest taka czarno-zielonoa. Nie do opisania i pokazania na zdjęciach.

IMG_20210325_151259.jpg

IMG_20210325_173840.jpg

Edytowane przez radar333

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, radar333 napisał(-a):

Witam w "klubie". Miał być jako mój pierwszy entery-level nowe Seiko 5 Sport ale że zielone nigdzie niedostępne a Orient Kamasu ma lepszy spec (WR200, zakręcaną koronka, szafirowe szkło) i do tego tańszy to kupiłem. Otwieram pudełko i mnie przeszedł pieron! Jakie to jest małe! Myślałem że pomylili modele ale to jest to... Jedyny minus, za mały ten zegar jest jak na nurka, przynajmniej optycznie na żywo i na ręce, nie na papierze. Poza tym w tej klasie nie ma lepszego spec nic! No i ładne to to w tej zieleni która jest taka czarno-zielonoa. Nie do opisania i pokazania na zdjęciach.

IMG_20210325_151259.jpg

IMG_20210325_173840.jpg

Gratulacje. Prawie taki ładny jak mój czerwony Kamasu ;) . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po kilkunastu godzinach noszenia i oswajania się zaakceptowałem ten rozmiar. Ten zegarek będzie pasował też do koszuli i marynarki. Miałem odbiór wypatrzony przez namiętne noszenie Casio Duro które jest dosyć więcej duże wizualnie.

 

IMG_20210326_014650.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde blaszka no za mały ten zegarek jest... Mam 17,5 cm nadgarstek w porywach 18 cm jak się ściśnie taśmę i za małe to jest... Kupiłem dopiero co i nie wiem czy nie sprzedać. Te wszystkie Mako, Ray'e, to są małe zegarki!

IMG_20210326_104439.jpg

Edytowane przez radar333

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy zegarek musi być taki. ;)

 

sece-500x348.jpg

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, radar333 napisał(-a):

Kurde blaszka no za mały ten zegarek jest... Mam 17,5 cm nadgarstek w porywach 18 cm jak się ściśnie taśmę i za małe to jest... Kupiłem dopiero co i nie wiem czy nie sprzedać. Te wszystkie Mako, Ray'e, to są małe zegarki!

IMG_20210326_104439.jpg

Ja mam podobny nadgarstek i nie narzekam (wręcz przeciwnie - super leży), ale ze mnie to ogólnie bardzo tolerancyjny zegarko-maniak (noszę od 33 mm klasyk Delbana do 47 mm Invicta Superman automat). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcza w świetle słonecznym jest boska. Jakieś turkusy tu wchodzą, czernie. Dobra, zaprzyjaźniliśmy się, rozmiar jest ok. Musiałem w tym pochodzić żeby się zakochać! Rozmiar jest idealny. To Casio Duro zrobiło mi indoktrynację...

IMG_20210326_142525.jpg

IMG_20210326_141648.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, radar333 napisał(-a):

Tarcza w świetle słonecznym jest boska. Jakieś turkusy tu wchodzą, czernie. Dobra, zaprzyjaźniliśmy się, rozmiar jest ok. Musiałem w tym pochodzić żeby się zakochać! Rozmiar jest idealny. To Casio Duro zrobiło mi indoktrynację...

IMG_20210326_142525.jpg

IMG_20210326_141648.jpg

Na strapcode drania 🤣 edyta: przecie idealnie siedzi u Ciebie :)

 

1948485847_20210319_1335452.thumb.jpg.20dde6dfa221e1786807f6fed2facc16.jpg

Edytowane przez eddi87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, radar333 napisał(-a):

Tarcza w świetle słonecznym jest boska. Jakieś turkusy tu wchodzą, czernie. Dobra, zaprzyjaźniliśmy się, rozmiar jest ok. Musiałem w tym pochodzić żeby się zakochać! Rozmiar jest idealny. To Casio Duro zrobiło mi indoktrynację...

IMG_20210326_142525.jpg

IMG_20210326_141648.jpg

Narzekać na Kamasu to grzech.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.03.2021 o 07:39, revolta4 napisał(-a):

IMG_20210324_192405-01.jpeg

Co to za model? Inne wersje kolorystyczne muszę obczaić. Wygląda na droższy od Kamasu. Rezerwę chodu ma widzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, radar333 napisał(-a):

Co to za model? Inne wersje kolorystyczne muszę obczaić. Wygląda na droższy od Kamasu. Rezerwę chodu ma widzę.

Orient m force sel03002mo. Jedyna słuszna wersja w tym modelu. Miałem kiedyś niebieskiego a widziałem też na żywca czarnego. Pomarańcza ma czarna rezerwę chodu obwódki indeksow czarne i wskazówki czarne a inne wersje obwódki indeksów i wskazówki srebrna a rezerwa chodu jest z białego plastiku. Tragedia, 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, revolta4 napisał(-a):

Orient m force sel03002mo. Jedyna słuszna wersja w tym modelu. Miałem kiedyś niebieskiego a widziałem też na żywca czarnego. Pomarańcza ma czarna rezerwę chodu obwódki indeksow czarne i wskazówki czarne a inne wersje obwódki indeksów i wskazówki srebrna a rezerwa chodu jest z białego plastiku. Tragedia, 

nie dramatyzuj 😜 mam czarnego i złego słowa o nim nie powiem :) 

20190220-124105.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i powiedz ze rezerwa chodu pasuje do całości 🤔🤪

Zegar jest super nie powiem jak miałem niebieskiego wszystko mi pasowało 😄 do puki nie zobaczyłem pomarańczy gdzie wzkazy były wszystkie w jednym kolorze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, revolta4 napisał(-a):

No i powiedz ze rezerwa chodu pasuje do całości 🤔🤪

Zegar jest super nie powiem jak miałem niebieskiego wszystko mi pasowało 😄 do puki nie zobaczyłem pomarańczy gdzie wzkazy były wszystkie w jednym kolorze. 

nic mi nie przeszkadza , u Ciebie logo masz na czarno ( mogę się przyczepić że rykowisko nie jest na czarno w twoim ?  🤪  ) i rezerwę , u mnie na biało , jak dla mnie wszystko gra w obu 🙃

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Breitling 13048 napisał(-a):

nic mi nie przeszkadza , u Ciebie logo masz na czarno ( mogę się przyczepić że rykowisko nie jest na czarno w twoim ?  🤪  ) i rezerwę , u mnie na biało , jak dla mnie wszystko gra w obu 🙃

No ok. O gostach się nie dyskutuje podoba Ci się twój super, mi się podoba mój też jest fajnie, źle by było jakby każdemu podobało się to samo 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja muszę pogodzić wszystkich 😁 tym brzydakiem ;) 

 

558840418_20210327_101901_HDR3.thumb.jpg.c72774de357b3316b28c50d913e2f761.jpg

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wyskoczyłeś! Szacun. Ja dziś w słońcu, widać ten szlif słoneczny. Jest bjutiful! Przepraszam że za bardzo przyspamuje ale się jaram. Już się uspokoję.

IMG_20210327_103503.jpg

Edytowane przez radar333

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, radar333 napisał(-a):

Ale wyskoczyłeś! Szacun. Ja dziś w słońcu, widać ten szlif słoneczny. Jest bjutiful! Przepraszam że za bardzo przyspamuje ale się jaram. Już się uspokoję.

IMG_20210327_103503.jpg

Ja miałem dylemat zielony czy niebieski, ale sam się rozwiązał jak promo porządne zrobili na niebieski 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, radar333 napisał(-a):

Zielony wygląda jak Rolex :) Z daleka, jak ktoś się nie zna :)

🤔🤔🤔🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 12.03.2021 o 09:42, radekzaj napisał(-a):

 

Również czasami przychodzi mi myśl, żeby go "wypchnąć" i zwolnić miejsce na inny zegarek, ale za każdym pieprzonym razem jak go zakładam to krzyczy do mnie "jestem Twoim dożywotnim zegarkiem" 😉, a z racji tego, że jest też paskolubny to zmieniam mu gacie co jakiś czas 🙂

 

IMG_20210312_093705.thumb.jpg.4fe4cad60627b9a2a4ebbc3d4be17b8a.jpg

Co to za model? Podasz linka? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co to za model? Podasz linka? 
Orient Star Standard Date SDV02003W0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój Kamasu na nowym nato. 

 

 

oie_30150965IIYx1Y.jpg

 

 

oie_AziJbR8peT60.jpg

 

 

Edytowane przez Paulus57

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.