Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
GORKY8

Orienty forumowiczów

Rekomendowane odpowiedzi

[mention]Triptical [/mention]bardzo przyjemny. Jaka ref?
Dziękuję.
Orient Star RE-AU0404N00B
1bd31a2c39fb9e1dda724a6718eeeb6c.jpg

Time matters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co chyba fajny? I na nadgarstku też się prezentuje jako spory zegar. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, revolta4 napisał(-a):

I co chyba fajny? I na nadgarstku też się prezentuje jako spory zegar. 

Bardzo fajny, nr 1 chyba przez długo, może nawet dożywocie ;) 38,5 a zdjęcie robione z bliska to taki się wydaje.

Edytowane przez eddi87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, eddi87 napisał(-a):

Bardzo fajny, nr 1 chyba przez długo, może nawet dożywocie ;) 

Teraz rozumiesz dlaczego się bronię przed sprzedażą :) po prostu ma to "coś" i jest baaaardzo wygodny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto mój nowy orient. Czy ktoś wie może gdzie dostać takie pokrzywdzone szkło? Obecne tu jest wyszczerbione..

0D917783-8346-4854-AEC1-B88EE0A2D401.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest na tej stronie czarny (@eddi87 jeszcze raz gratuluję zakupu) to niech będzie i niebieski ;).

Do kompletu brakuje tylko białego, ostał się jeszcze jakiś egzemplarz na forum?

IMG_20210417_123226.jpg


Małżeństwo i zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 16.04.2021 o 11:22, eddi87 napisał(-a):

Bardzo fajny, nr 1 chyba przez długo, może nawet dożywocie ;) 38,5 a zdjęcie robione z bliska to taki się wydaje.

Jakbyś miał wyrzucać ogniwa od bransolety - to powiedz gdzie, chętnie pozbieram ;)

 

Jakby ktoś miał zbędne ogniwa od bransolety jakiegoś OS z 20mm w uszach to chętnie przygarnę dwie szt... :)

 

Potrzebne do bransolety takiego jegomościa:

 

 

DSC02584.jpg

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Daito napisał(-a):

Jakbyś miał wyrzucać ogniwa od bransolety - to powiedz gdzie, chętnie pozbieram ;)

 

Jakby ktoś miał zbędne ogniwa od bransolety jakiegoś OS z 20mm w uszach to chętnie przygarnę dwie szt... :)

 

Potrzebne do bransolety takiego jegomościa:

 

 

DSC02584.jpg

Ori za mała? Jaka jest ref Twojego ze zdjęcia? 

Edytowane przez eddi87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, eddi87 napisał(-a):

Ori za mała? Jaka jest ref Twojego ze zdjęcia? 

SEL05002B0 nie jest za mała tylko za krótka ;) poprzedni właściciel miał mały nadgarstek i zgubił wypięte ogniwa


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, AK&AK napisał(-a):

Jest na tej stronie czarny (@eddi87 jeszcze raz gratuluję zakupu) to niech będzie i niebieski ;).

Do kompletu brakuje tylko białego, ostał się jeszcze jakiś egzemplarz na forum?

IMG_20210417_123226.jpg

przyłączam do gratulacji dla @eddi87! / @AK&AK przyznam, że z racji 2óch ciemnych OS-ów które posiadam - korci mnie ten model w białej odsłonie...


Wszystko zależne jest od czasu, ostatecznie od Boga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

udany łyk end z orientem 🙂

1618768491325.thumb.jpeg.0ef4583f695d6d7be21c127055b72128.jpeg


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, Breitling 13048 napisał(-a):

1618815821287.jpg
1618815821279.jpg

Zegarek budzący we mnie zmienne emocje. Z jednej strony z ciekawą jeszcze PRL-owską historią, z drugiej wątpliwości. Ciekawa tarcza w fajnych wariantach kolorystycznych, ale przy moim wzroku wątpliwa użyteczność. 

Minusy: 

- ograniczony przedział lat (obecnie dostępne tylko do 2024 roku). Jest możliwość aktualizacji? 

- tradycyjnie będę się czepiał fatalnej blaszkowej bransoletki. 

 

Gdyby były możliwe te dwie modyfikacje, wskoczyłby wyżej na listę planowanych zakupów. Masz może wiedzę na ten temat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Paulus57 napisał(-a):

Zegarek budzący we mnie zmienne emocje. Z jednej strony z ciekawą jeszcze PRL-owską historią, z drugiej wątpliwości. Ciekawa tarcza w fajnych wariantach kolorystycznych, ale przy moim wzroku wątpliwa użyteczność. 

Minusy: 

- ograniczony przedział lat (obecnie dostępne tylko do 2024 roku). Jest możliwość aktualizacji? 

- tradycyjnie będę się czepiał fatalnej blaszkowej bransoletki. 

 

Gdyby były możliwe te dwie modyfikacje, wskoczyłby wyżej na listę planowanych zakupów. Masz może wiedzę na ten temat?

nie wiem  nie interesowałem się zbytnio , zegarek dostałem od Dziadka , wypolerowałem szkło , jest w świetnym stanie jak na swoje lata - 88r  :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Breitling 13048 napisał(-a):

nie wiem  nie interesowałem się zbytnio , zegarek dostałem od Dziadka , wypolerowałem szkło , jest w świetnym stanie jak na swoje lata - 88r  :) 

To podpowiem Ci, że pewnie w Pewexie kupiony. Nie wiem ile masz lat, więc wyjaśnię, że to był taki sklep, gdzie kupowało się za waluty zachodnie albo tzw. bony dolarowe (młodzi nie wiedzą). Ten model zegarka był często noszony przez "cinkciarzy" (nielegalni handlarze walutą - kantor na dwóch nogach w bramie ;) ). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

To podpowiem Ci, że pewnie w Pewexie kupiony. Nie wiem ile masz lat, więc wyjaśnię, że to był taki sklep, gdzie kupowało się za waluty zachodnie albo tzw. bony dolarowe (młodzi nie wiedzą). Ten model zegarka był często noszony przez "cinkciarzy" (nielegalni handlarze walutą - kantor na dwóch nogach w bramie ;) ). 

jestem z 82r , Pamiętam pewexy :) a zegarek kupiony w kiosku Ruchu z tego co pamiętam , bo głównie tam Dziadek nabywał orienty i seikacze w tamtych latach 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Tu znajdziemy miłośników marki Orient więc zapraszam na mój autorski unboxing Orienta



Dajcie znać jak podoba się Wam zegarek i mój film.

Na zdjęciu mój Defender.1bc1b1b8321071559d142f5f0caf1ea4.jpg

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, RagnarPL napisał(-a):

Cześć

Tu znajdziemy miłośników marki Orient więc zapraszam na mój autorski unboxing Orienta emoji1.png
 

 


Dajcie znać jak podoba się Wam zegarek i mój film.

Na zdjęciu mój Defender.1bc1b1b8321071559d142f5f0caf1ea4.jpg

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
 

 

Mam nadzieję, że się ruszy. ;) Spróbuj na grupie "jaki zegarek mam na rece" (czy jakoś tam ;) ), tam jest najwięcej obserwujących.

Edytowane przez Paulus57

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.