Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
GORKY8

Orienty forumowiczów

Rekomendowane odpowiedzi

Taki wpadł

IMG_20210608_173503.jpg

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bambino na zielono. Już prawie lato, więc postanowiłem ubrać Orienta w oryginalny kolor. Indeksy są miedziane więc pomyślałem: zieleń a'la grynszpan. Niestety nie znalazłem nic w cenie poniżej połowy wartości zegarka, więc padło na taką brudną zieleń. Pasek jest od Tekla. Całkiem OK.

Jak znajdujecie takie połączenie? Mi się podoba.

Przepraszam za jakość zdjęć. Chwilowo aparat poza zasięgiem. 

IMG_20210610_092448.jpg

IMG_20210610_092531.jpg

IMG_20210610_092351.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, WMT napisał(-a):

Bambino na zielono. Już prawie lato, więc postanowiłem ubrać Orienta w oryginalny kolor. Indeksy są miedziane więc pomyślałem: zieleń a'la grynszpan. Niestety nie znalazłem nic w cenie poniżej połowy wartości zegarka, więc padło na taką brudną zieleń. Pasek jest od Tekla. Całkiem OK.

Jak znajdujecie takie połączenie? Mi się podoba.

Przepraszam za jakość zdjęć. Chwilowo aparat poza zasięgiem. 

IMG_20210610_092448.jpg

IMG_20210610_092531.jpg

IMG_20210610_092351.jpg

 

Zdjęcia nie są złe a pasek dobrze pasuje do zegarka. Bambino mają słabe paski, w swoim też zmieniłem i od razu nabrał blasku. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki 🙂

Oryginalny zamszowy, brązowy pasuje świetnie do tej tarczy ale niemiłosiernie sie brudzi - jak to zamsz. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, WMT napisał(-a):

Dzięki 🙂

Oryginalny zamszowy, brązowy pasuje świetnie do tej tarczy ale niemiłosiernie sie brudzi - jak to zamsz. 

 

Mój był ze sztywnej niby skóry krokodylej i zamieniłem go na fajnego chinola i gra jak złoto (różowe-złoto) ;) . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMG-20210610-WA0013.jpg

IMG_20210610_125823.1.jpg


Wszystko zależne jest od czasu, ostatecznie od Boga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Łukasz_M dziękuje bardzo za ten wpis! :)

Choć przyznam szczerze - że ostatnio, mocno wahałem się nad kolejną zmianą - lecz finalnie został ten (ze 'starego' kwarca Seiko / ale pasek w miarę dobrej jakości i posiadający fajny odcień brązu + z oryginalną, załączoną przeze mnie klamerką OS-a - z innego paska tej marki)

 

Wcześniej eksperymentowałem jeszcze z paskiem granatowym z OS-a, ale pomijając jego jakość - był zwężany od mocowania w dół, a z racji długich uszu zegarka, na zdjęciach (przy zapięciu paska na ręce) widoczna była luka i 'wystawał' teleskopik (co mnie osobiście 'gryzło' w oczy).

 

Ciągle zastanawiam się - nad powrotem do oryginalnego pierwowzoru (jakim jest bransoleta - które szczerze uwielbiam).

Jednak ta, jeszcze odpoczywa (miałem dylemat - czy aby na pewno biała tarcza, będzie dobrze komponowała się z bransoletą / myślałem też o meshu, nawet o czarnym - ciekawy jakby to wyglądało, choć niezależnie jaki bym wybrał - mógłby pozostawiać wiele do życzenia, bo oryginalna bransoleta jest w mojej opinii b. dobrej jakości - a lepszy mesh, raczej wiązałby się z niemałym wydatkiem, choć na necie 'zwykły' - Orienta jest za niecałe 200).

Ale na dworze nie jest jeszcze aż tak gorąco i 'potliwie', więc wszelkie decyzję - póki co, odwlekam (ale co będzie dalej - nie wiem heh).

W końcu, chyba warto mieć (chociaż jeden egzemplarz) na pasku (np. na niektóre okazje).

 


Wszystko zależne jest od czasu, ostatecznie od Boga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że mam ten model w wersji z czarną tarczą to mogę z pełną odpowiedzialnością napisać, że bransoleta w tym Oriencie jest bardzo wygodna i nieźle wykonana. I o ile czarny na bransolecie to takie typowe edc to jasna tarcza z brazowym paskiem robi z niego niezłego elegancika :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za oknem wysokie temperatury, więc trzeba porzucić na ten okres pasek ze skóry naturalnej.Oto nowe ubranie Orienta.

IMG_20210611_064348.jpg

IMG_20210611_064412.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pawel88

Świetnie wygląda! Wręcz "sportowo". Zupełnie inny zegarek się z niego zrobił na tym pasku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Łukasz_M napisał(-a):

Jako, że mam ten model w wersji z czarną tarczą to mogę z pełną odpowiedzialnością napisać, że bransoleta w tym Oriencie jest bardzo wygodna i nieźle wykonana. I o ile czarny na bransolecie to takie typowe edc to jasna tarcza z brazowym paskiem robi z niego niezłego elegancika :)

O tak! Ciemnej tarczy - najlepiej na bransolecie :)

Sam niedawno zamieniałem swoje 'ciemności' - czarnego SDA02002B0 & granatowego RE-AU0005L00B na paski i w miarę szybko powróciłem do stali...

ps: @Łukasz_M może wrzucaj częściej zdjęcia swojego 'czarnuszka', fajnie się patrzy na takie sprzęty ;)


Wszystko zależne jest od czasu, ostatecznie od Boga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Za oknem wysokie temperatury, więc trzeba porzucić na ten okres pasek ze skóry naturalnej.Oto nowe ubranie Orienta.
IMG_20210611_064348.thumb.jpg.657ac93d64bdd415c62736d24bb1a411.jpg
IMG_20210611_064412.thumb.jpg.a79f77ff829afc01b62d7b672df4372c.jpg
Curator zawsze na probsie. Wciągnął mnie w zegarkowe szaleństwo. Tylko to chyba druga wersja, bo na moim jest znaczek szafirowego szkła.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, WMT napisał(-a):

Świetnie wygląda! Wręcz "sportowo". Zupełnie inny zegarek się z niego zrobił na tym pasku. 

Jeszcze mam taki pasek do niego.

 

Godzinę temu, josh.kowalski napisał(-a):

Curator zawsze na probsie. Wciągnął mnie w zegarkowe szaleństwo

A mnie w zabawę w paski :)Zakupiłem go w czerwcu 2018.

IMG_20210523_102708.jpg

Edytowane przez Pawel88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już mocno po bandzie😉

Do tej tarczy szare beże, jasne szarości itp IMO najlepsze. No i oczywiście jasne brązowe skóry na "elegancko". Ale co się komu podoba. Kolory muszą być! 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propos Orientów na paskach, bo mi się przypomniało. Czy któryś z Was nosi bądź nosił białe/kremowe Bambino V2 na nato w kolorowe paski i przemieszcza się po śląsko-zagłębiowskiej aglomeracji? W ubiegłym roku w Sosnowcu widziałem delikwenta z taką kombinacją na nadgarstku i niespecjalnie chce mi się wierzyć, że to nie ktoś z forum. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, Łukasz_M napisał(-a):

Przeprosiłem się z OS, leżał ostatnio biedak w szufladzie 😉20210616_085757.thumb.jpg.01260af76c4518a263183f8334c8801e.jpg

 

Zegarek znany i lubiany a samochód to Kia? ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

Zegarek znany i lubiany a samochód to Kia? ;) 

lewarek na masce i kierownicy;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Łukasz_M napisał(-a):

lewarek na masce i kierownicy;)

Czyżbym nie docenił Lexusa? :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.