Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
GORKY8

Orienty forumowiczów

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Noodles napisał(-a):

Sikor tysiak a oficjalnie 1400 wiec... Ale warto. Mam zegarek w cenie skxa obcnie z szafirem, porządną bransą, hakowaniem. :)

 

Miałem Kamasu, zielone. (btw na marginesie dałem 750 za nówkę) No i całkowicie nie przekonał mnie ten zegarek. Właśnie wtedy miałem Citka Prime z pełną bransą. Kamasu szans nawet nie miał. Ale to gusta i guściki. Teraz masz świetne połączenie podobający się Tobie zegar i dobra bransa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Noodles napisał(-a):

Sikor tysiak a oficjalnie 1400 wiec... Ale warto. Mam zegarek w cenie skxa obcnie z szafirem, porządną bransą, hakowaniem. :)

I koronką która lata jak cycki starej baby bez stanika podczas jazdy konnej 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles
12 godzin temu, eddi87 napisał(-a):

I koronką która lata jak cycki starej baby bez stanika podczas jazdy konnej 🤣

 

Ha, w moim akurat nie lata :P i dobrze się zakręca! 

 

Fakt, mała jest. Ale to i tak świetny zegarek!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I koronką która lata jak cycki starej baby bez stanika podczas jazdy konnej 
To Ty nie widziałeś jeszcze koronki w Wostoku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, od zachwytu nad moim OS przeszło do nienawiści - mam go już dość, oryginalna bransoleta w uszach dostała luz, wcześniej siedziała ciasno, nie rotuję zegarków, chyba go "zwintydżuję" domowymi sposobami. :)  hmmm, może jest ktoś na forum kto by się podjął zwintydżowania OeSa Divera? ;)

Edytowane przez Blazej

Orient Star Diver, Omega Planet Ocean 45.5 Big Size , Oris WilliamsF1 Team Day/Date , Oris Flight Timer B2 , Oris Aquis Date Blue ,Tudor Chrono 20300 , Seiko Tuna 300 meter - swap Omega Mesh , Tissot Chrono pr 516 , Oriencik "sentiment"patelnia , Omega Seamaster Chrono 44mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu mogę wejść do tego klubu

Tym razem z pierwszą własną OSą

Pasek niestety jest ujowy...10dcde13470775b7bda9ab75a804874c.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.05.2021 o 12:18, Jaroslaw Jerry Esowy napisał(-a):

Dotarl sle nie zachwycil. Wybredny sie zrobilem.Triton light. Na polskim Amazonie za ok 950 zl. Moj wraca.20210526_112540.jpg20210526_112602.jpg

 

Kolego (a jak widzę z opisu tez i Sąsiedzie :)) możesz rozwinąć opinię o tym Oriencie, bo nie ukrywam, że mam go na liście choć w nie najbliższej perspektywie ;-).... ale może powonieniem tę listę zweryfikować.
Przezornie zbieram opnie od użytkowników tego  zegarka - dzięki. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Darek p napisał(-a):

 

Kolego (a jak widzę z opisu tez i Sąsiedzie :)) możesz rozwinąć opinię o tym Oriencie, bo nie ukrywam, że mam go na liście choć w nie najbliższej perspektywie ;-).... ale może powonieniem tę listę zweryfikować.
Przezornie zbieram opnie od użytkowników tego  zegarka - dzięki. 

 

 

Brak szafiru i AR na szkiełku, Słaba bransa z endlinkami z blaszek i blaszkowym zapięciem. Po odkreceniu koronka chwieje sie i wydaje nieco niestabilna. W tej cenie można coś lepszego z microbrandów znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Jaroslaw Jerry Esowy napisał(-a):

 

Brak szafiru i AR na szkiełku, Słaba bransa z endlinkami z blaszek i blaszkowym zapięciem. Po odkreceniu koronka chwieje sie i wydaje nieco niestabilna. W tej cenie można coś lepszego z microbrandów znaleźć.

 

Ooo zatem dzieki za przestroge. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, wisniap napisał(-a):

Kilka stówek, a ile radości. 

IMG20210902084118.jpg

Po to są pieniądze i... zegarki :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.05.2021 o 22:19, Paulus57 napisał(-a):

Do którego roku mają zasięg nowe modele "kalendarzowe"? 

Witam - weście sprawdziłem - wyleciało mi z głowy - nowy model ma kalendarz do 2036 roku - ale podobno istnieje możliwość wymiany tarczki w serwisie do tego roku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.