Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
GORKY8

Orienty forumowiczów

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 18.09.2021 o 16:02, Marko33 napisał(-a):

Hmm, na deszczową porę😉

20200620_140220.jpg

20200716_144334.jpg

Jednak trochę za duży. 

Podjąłem decyzję o rozstaniu 😉 zanim trafi na bazarek to może ktoś tutaj go obejrzy..  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, andykrk napisał(-a):

Dołączam do fanów Orienta z moim Kamasu :)

 

Orient.jpg

Bransoleta gdzie kupiona?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

Bransoleta gdzie kupiona?

 

Amazon. Miltat, to samo co od Strapcode.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, andykrk napisał(-a):

 

Amazon. Miltat, to samo co od Strapcode.

Dzięki. Nie różni się odcieniem od koperty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Paulus57 napisał(-a):

Dzięki. Nie różni się odcieniem od koperty?

Chyba nie :) jak dla mnie bardzo dobrze pasuje. Super się nosi i bardzo poprawia odbiór zegarka.

 

Edit: Ok teraz patrząc jeszcze raz na zdjęcie rozumiem skąd to pytanie. Faktycznie wygląda jak by te odcienie się znacznie różniły ale to tylko złudzenie.

Edytowane przez andykrk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMG_20210924_173500.1.jpg

IMG_20210924_173421.1.jpg


Wszystko zależne jest od czasu, ostatecznie od Boga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMG_20210925_093845.w2.jpg


Wszystko zależne jest od czasu, ostatecznie od Boga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzy ;)

 

IMG_20210511_132226.jpg

IMG_20210511_132559.jpg


Wszystko zależne jest od czasu, ostatecznie od Boga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Dnlaie napisał(-a):

Trzy ;)

 

IMG_20210511_132226.jpg

IMG_20210511_132559.jpg

To zapraszam do grupy: 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

Mój jedyny orient ale jestem z niego mega zadowolony. Tylko stockową branse trzeba bylo wyje***** :)20210929_122620.thumb.jpg.d7702f77dc930e55a7dd59bfdd4dbd54.jpg

 

20210929_122620.thumb.jpg.d7702f77dc930e55a7dd59bfdd4dbd54.jpg

20210929_122624.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lato się skończyło mechaniczna Pomarańcza będzie szukać nowego domu 😜

 

 

 

IMG_20210519_145833-01.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam tego Kamasu. Niestety szafir go dyskwalifikuje do wody, więc zakotwiczył on w grupie bezużytecznych diverów, których używam na lądzie. Ale jakość wykonania tip top, ta tarcza i indeksy robią robotę! Pasek zmieniłem na handmade skórę, jako, że nie planuję zabierać go do wody. Gdyby tylko tę datę zrobili w negatywie, albo w ogóle jej się pozbyli, to byłby jeszcze wyżej w moim personalnym rankingu. Za każdym razem, gdy patrzę na tarczę, mam uśmiech na twarzy. Tak wiele, za tak niewiele...

 

C12Chxf.jpg

 

B3QBeI5.jpg

 


Ball, Casio, Citizen, Grand Seiko, Longines, Muhle, Orient, Orient Star, Oris, Seiko, Squale, Tissot, Vostok, Zodiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, emiel napisał(-a):

Uwielbiam tego Kamasu. Niestety szafir go dyskwalifikuje do wody, więc zakotwiczył on w grupie bezużytecznych diverów, których używam na lądzie. Ale jakość wykonania tip top, ta tarcza i indeksy robią robotę! Pasek zmieniłem na handmade skórę, jako, że nie planuję zabierać go do wody. Gdyby tylko tę datę zrobili w negatywie, albo w ogóle jej się pozbyli, to byłby jeszcze wyżej w moim personalnym rankingu. Za każdym razem, gdy patrzę na tarczę, mam uśmiech na twarzy. Tak wiele, za tak niewiele...

 

C12Chxf.jpg

 

B3QBeI5.jpg

 

Mam dokładnie tą samą wersję kolorystyczną i w pełni popieram. Sporym wyzwaniem jest pokazanie jego zalet na fotografii. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, emiel napisał(-a):

Uwielbiam tego Kamasu. Niestety szafir go dyskwalifikuje do wody, więc zakotwiczył on w grupie bezużytecznych diverów, których używam na lądzie. Ale jakość wykonania tip top, ta tarcza i indeksy robią robotę! Pasek zmieniłem na handmade skórę, jako, że nie planuję zabierać go do wody. Gdyby tylko tę datę zrobili w negatywie, albo w ogóle jej się pozbyli, to byłby jeszcze wyżej w moim personalnym rankingu. Za każdym razem, gdy patrzę na tarczę, mam uśmiech na twarzy. Tak wiele, za tak niewiele...

 

C12Chxf.jpg

 

B3QBeI5.jpg

 

A dlaczego szafir go dyskwalifikuje w wodzie ?

Edytowane przez wz71

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, wz71 napisał(-a):

A dlaczego szafir go dyskwalifikuje w wodzie ?

Szafir jest bardziej kruchy, to grozi pęknięciem szkła i zalaniem zegarka. Mineralne rysuje się ale nie pęka tak łatwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, wz71 napisał(-a):

A dlaczego szafir go dyskwalifikuje w wodzie ?

Tak jak kolega wyzej napisał, szafir to trochę igranie z ogniem. Dwa z trzech moich żółwi miały bliskie spotkania a) blue lagoon ze skałą, b) zielona limitka z metalową drabinką podczas wynurzania. W obu przypadkach bezele uszkodziły się niesamowicie (materiał, z których są wykonane jest dość miękki), ale szkło mineralne pozostało całe. Szafir w nurkach jest spoko dla tych, co divery kupują tylko do noszenia do pracy/etc. Mam 3 divery z takim szkłem i z żadnym nie pójdę pod wodę (chyba, że na jakimś basenie :D)


Ball, Casio, Citizen, Grand Seiko, Longines, Muhle, Orient, Orient Star, Oris, Seiko, Squale, Tissot, Vostok, Zodiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.