Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
GORKY8

Orient'y forumowiczów

Recommended Posts

jak wychodzi w porównaniu do seiko sumo? Miał ktoś takie porównanie?

Nie mialem nigdy Sumo, ale w Oriencie z jakoscia zegarka jest dobrze, bransoleta takase...

3b657a1e89d36ad06e168599a85a049c.jpg

Wysłane z mojego SM-N900 przy użyciu Tapatalka

zegarkiclub.pl Driver Error

There appears to be an error with the database.

obie są Dara-de ;)

Koledzy, od miesiąca orient wisi na bazarku... Cy naprawdę nie ma tutaj konesera eleganckiego zegarka? ;) http://zegarkiclub.pl/forum/topic/139844-orient-classic-power-reserve-nowe-zdj%C4%99cia/

W nowym wdzianku  :wub: 

Moim zdaniem pasek nieco zbyt gruby i nie w stylu. To jest elegancki zegarek, pasowałby mu pasek o max grubości równej grubości uszu. Ten pasek jest zbyt "surowy", dobry do wojaka albo nurka. Do tego OS pasowałby aligator albo pasek gładki klejony... 

Edited by Tomek z Wrocławia

obie są Dara-de ;)

Koledzy, od miesiąca orient wisi na bazarku... Cy naprawdę nie ma tutaj konesera eleganckiego zegarka? ;) http://zegarkiclub.pl/forum/topic/139844-orient-classic-power-reserve-nowe-zdj%C4%99cia/

Moim zdaniem pasek nieco zbyt gruby i nie w stylu. To jest elegancki zegarek, pasowałby mu pasek o max grubości równej grubości uszu. Ten pasek jest zbyt "surowy", dobry do wojaka albo nurka. Do tego OS pasowałby aligator albo pasek gładki klejony... 

Spodziewałem się i takich opinii jednak to  subiektywna sprawa, jak mawiali rzymianie de gustibus non est disputandum. :)Chciałem nadać temu OS-owi nieco luzu i od początku, zanim kupiłem ten zegarek miałem już na oku ten konkretny pasek - sugerując się recenzją The Urban Gentry (on założył zielony). Dołączony dla mnie to dramat, błyszczy się, jest sztywny i nie lubię czarnych pasków. Pasek elegancki też zamierzam dokupić, właśnie jakiś klejony.  Na cheapestnato widziałem dość fajny aligator, jeszcze się zastanowię.

No a ogólnie to myślę (mimo zapewnień Narzeczonej z mojej strony, że ten zegarek będzie póki co ostatnim...), że muszę kupić jeszcze jeden zegarek żeby OS był dla mnie zegarkiem na wyjątkowe okazje i pod mankiet.  :lol:

Spodziewałem się i takich opinii jednak to  subiektywna sprawa, jak mawiali rzymianie de gustibus non est disputandum. :)Chciałem nadać temu OS-owi nieco luzu i od początku, zanim kupiłem ten zegarek miałem już na oku ten konkretny pasek - sugerując się recenzją The Urban Gentry (on założył zielony). Dołączony dla mnie to dramat, błyszczy się, jest sztywny i nie lubię czarnych pasków. Pasek elegancki też zamierzam dokupić, właśnie jakiś klejony.  Na cheapestnato widziałem dość fajny aligator, jeszcze się zastanowię.

No a ogólnie to myślę (mimo zapewnień Narzeczonej z mojej strony, że ten zegarek będzie póki co ostatnim...), że muszę kupić jeszcze jeden zegarek żeby OS był dla mnie zegarkiem na wyjątkowe okazje i pod mankiet.  :lol:

Oczywiście, to kwestia gustu, Gray, to fajny zegarek :) A pasków można miec wiele ;)

mam słabość do orientów, strasznie mi się podobają oczywiście mam i ja i bardzo go lubie. jak ekranoplan złazi z ręki to właśnie jest orient 

Ray na pasku. Co sądzicie?

Ja tam zdecydowanie wolę na bransolecie.  ;)

Edited by DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Pozwolę się nie zgodzić :) Na pasku Ray'owi też jest dobrze ;)

FygFrL2.jpg

Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Jorguś77 - bardzo przyjemny model, miałem wersję z białą tarczą i złotymi cyframi, do tej pory żałuję, że go sprzedałem.

MI też się podoba, biały chyba bardziej (ale nie ten ze złotymi indeksami). Powie mi ktoś z Was jaki on ma dokładnie lug to lug? Przymierzałem się do niego kiedyś i może temat powróci...

Wiecie do czego sluza te wewnętrzne ringi/podzialki? To chyba nie tacho skoro nie ma tam stopera... chyba że jestem w błędzie