Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
GORKY8

Orienty forumowiczów

Rekomendowane odpowiedzi

Jasne, że tak. Jakaś impreza. Marynarka to i bambino pasuje. Ray do smart casual również.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój oriencik ma już ponad 30 lat, przez 20 leżał u dziadka w szufladzie, bo nosił innego. Gdy go znalazłem ruszył po dwuch machnięciach i chodzi punktualnie do dziś. Uwielbiam te zegarki ,dziś razem w pracy;)post-77725-0-28749400-1483992519_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój oriencik ma już ponad 30 lat, przez 20 leżał u dziadka w szufladzie, bo nosił innego. Gdy go znalazłem ruszył po dwuch machnięciach i chodzi punktualnie do dziś. Uwielbiam te zegarki ,dziś razem w pracy;)attachicon.gifIMG_20170109_210155.jpg

Coraz bardziej mi się podoba ten model. Gratulacje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki! Uwielbiam orienty z tamtych lat.Koperty o średnicy 42 mm to moim zdaniem idealny wymiar dla każdego nadgarstka. Zegarek wygląda muskularnie i nie przesłania połowy dłoni. Brakuje mi w kolekcji tzw. patelni z tamtych lat ale jakoś nie mogę się do nich przekonać, może kiedyś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ZZZGGG tak jak pisał kolega rinkazki poeksperymentuj z odkładaniem Orienta, mój Mako najlepiej chodzi jak "śpi" koronką do góry. Od dłuższego czasu nie robiłem testów ale zakładam że 2 sekundy na dobę to jest maks co osiąga :)

 

Pozdrawiam

Marcin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A możecie opisać w jaki sposób testujecie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu mierzysz odchyłkę odkladając zegarek na różne sposoby :). Jeżeli korzystasz ze smartfona to pomocna w tym może być aplikacja WatchCheck

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O odkładanie wiedziałem. Tylko zastanawiałem się jakiej metody/narzędzia wykorzystuje cie do mierzenia odchyleń. sprawdzam juz apke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
f09ba1f8fcedd7651badda0c1c229ff1.jpg jak do garniaka i koszuli to moze curator. Szukalem i probowalem roznych od japoncow przez ruskie itp i wyglada ze trafilem na idealne dla mnie rozwiazanie. Do tego cena nowki z podatkami wyszla 740 zl. Zegarek kupilem na ebayu w hiszpanskim sklepie. Zakup w niedziele w nocy a we wtorek rano zegarek byl juz u mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurator również fajna opcja. W standardzie szafir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jak obiecywałem :)

 

19735559.jpg?1484068114

Piekny. Powiedz jak szkło w użytkowaniu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piekny. Powiedz jak szkło w użytkowaniu?

 

Zaokrąglone wygląda naprawdę mega. Nadaje mu dodatkowo elegancji.

 

Natomiast co do trwałości - nie wiem kiedy ale złapało mi dwie małe ryski - około 0,5cm (są równoległe do siebie - więc musiało być to jednym pociągnięciem zrobione...) są widoczne pod światło, nieco irytują ale dopiero jak zrobi się poważna rysa to trzeba je będzie spolerować. W innym przypadku nie ma sensu.

 

Tak to bez zarzutów, a dość często go noszę więc jak na razie bezproblemowo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój pierwszy OS... piękny jest :)

 

 

Jak nazywa sie ten model? Cos pieknego

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chce bambino tylko do garniaka a Akladam może z 5 razy w roku ☺ Myślałem monc9 nad Mako ale w końcu padło na Ray'a.

Pasek również chce kupić od Bartka z forum. Klamrę od Ciechanów i do tego nato. Również od kolegi z forum. Zanim kupiłem Ray'a czytałem forum przez rok. Tak i tez uczynię z paskiem. Nato juz wiem jakie. Biało-czerwono-niebieskie. Patriotyczne. Plus niebieski aby się ładnie zgrywać z tarcza ☺

Przy stosunku ceny do tego co oferuje Bambino warto je kupić nawet jak ma kilka razy w roku zagościć na nadgarstku.

Jak nazywa sie ten model? Cos pieknego

Orient Star GMT WZ0071DJ


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hop raz jeszcze :) Nie chce z łapy zejść ;)

Specjalnie się nie dziwię ;)

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W oryginale na bransolecie? Ten pasek super mu pasuje i na tym zdjęciu prezentuje sie duzo ładniej niz w internecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy automat, jestem bardzo zadowolony z zakupu.c2d27bfcd08108d50db04ad51eed002e.jpg

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I słusznie, sam noszę od połowy zeszłego roku identycznego tylko z czarną tarczą -- moim zdaniem zegarek "nie do zdarcia" ;)

 

Gratuluję nabytku.

M.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy, możesz pokazać pasek w całej okazałości? 


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad dokupieniem paska do mojego Ray'a.

Niestety nie mogę sobie z wizualizować jak wyglądałby na pasku brązowym/czarnym z przeszyciem. Jeżeli ktoś dysponuje Ray'em na pasku to prosiłbym o wrzucenie fotek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.