Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
GORKY8

Orient'y forumowiczów

Recommended Posts

Wskazówki w tym Bambino w zależności od kąta oglądania i padania światła są czarne/ granatowe/ fioletowe i niebieskie tak jak widać na zdjęciu. To jego najlepsze oblicze i tak, na żywo wygląda również bardzo dobrze ;) Jeżeli mówimy o wersji z niebieskimi wskazówkami to ja takie kupowałem na creationwatches kiedyś, a teraz na skywatches. Co jakiś czas się pojawiają...

Edited by Krygo

Ostatnio w jednym ze znanych sklepów była taka promocja...że musiało mi porządnie coś paść na umysł, że hurtem nie brałem :(

Ale za to byłem na etapie rozmyślań, którą wersję wziąć dla siebie a którą ewentualnie na handel...i chyba ta z powyższego zdjęcia mi się najbardziej podoba. I pozostałym użytkownikom również :)

musze powiedziec ze mozna to Bambino dostac  tylko cena

Edited by Normad

musze powiedziec ze mozna to Bambino dostac  tylko cena

jak co to moge podac link na pw

No właśnie chodzi o to, że ostatnio był do dostania za niecałe 500zł.

Zakładając wszystkie dodatkowe opłaty, cena około 600zł jest bardzo atrakcyjna.

Na dutyfreeisland sa w dobrej cenie (ok. $110) tylko trzeba polować bo z dostępnościa różnie

dobry wybór, da się lubić ten zegarek

Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Mój jedyny Orient

post-59414-0-42573200-1487166779_thumb.jpg

"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

O witamy kolegę i jego pięknego klasycznego sikora :). Bardzo ładny kolor tarczy

"....uczymy sie cale zycie , a i tak umieramy jako glupcy ..."

Jedyny ale od razu po bandzie. Zazdraszczam :) gdybys kiedyś chciał się go pozbyć...

just can't get enough

Witam wszystkich. Przejrzałem 90% Orientów w tym temacie i postanowiłem wymienić swój obecny zegarek (Niestety Aztorin) na właśnie Orienta. Po wielogodzinnym poszukiwaniu mój wybór padł na:

tzp0Ey3.jpg

I z racji tego, że nie orientuje się jeszcze do końca, w którym dziale założyć swój temat odnośnie mojego pytania to pozwolę sobie zadać je tutaj. Czytałem dużo na temat stron takich jak dutyfreeislandshop czy też longislandwatch. Przechodząc do meritum - czy któryś z użytkowników zamawiał zegarki ze strony longislandwatch i podpowiedziałby mi, która opcja dostawy była by najbardziej bezpieczna jeśli chodzi o podatki etc? Zegarek kosztuje 329$. I jeśli już musiałbym opłacić jakikolwiek podatek to jakiej kwoty na oko mogę się spodziewać?

Z góry dziękuje za pomoc, pozdrawiam :)

Edited by shadeS

Tomaliusz miałem tą wersje i jak sprzedałem wiedziałem, że kiedyś wrócę.

"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

I z racji tego, że nie orientuje się jeszcze do końca, w którym dziale założyć swój temat odnośnie mojego pytania to pozwolę sobie zadać je tutaj. Czytałem dużo na temat stron takich jak dutyfreeislandshop czy też longislandwatch. Przechodząc do meritum - czy któryś z użytkowników zamawiał zegarki ze strony longislandwatch i podpowiedziałby mi, która opcja dostawy była by najbardziej bezpieczna jeśli chodzi o podatki etc? Zegarek kosztuje 329$. I jeśli już musiałbym opłacić jakikolwiek podatek to jakiej kwoty na oko mogę się spodziewać?

Z góry dziękuje za pomoc, pozdrawiam :)

Przy tej cenie zerknij najpierw na happytime - 1064 PLN w promocji