Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
GORKY8

Orienty forumowiczów

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy mechanik orient star titanium wz0031af

 

 

Elegancki

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy mechanik orient star titanium wz0031af

 

Super Bardzo proszę o więcej zdjęć

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Trafiłem na niego troszkę przypadkowo. Nie dość, że ma 43 mm to jeszcze open heart i rzymskie indeksy, czyli coś za czym nigdy nie przepadałem. Nie pamiętam, żebym ostatnio upadł na głowę :D , ale mi się naprawdę podoba. Coś mi się stało? :)

To może coś w mniejszym rozmiarze i bez OH? ;)

 

https://youtu.be/XviiPvfdc-A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy mechanik orient star titanium wz0031af

 

 

Bardzo fajny, super koperta. Wrzuć więcej fotek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może coś w mniejszym rozmiarze i bez OH? ;)

 

Znam go ;) Nie podobają mi się OSy gdzie napis na tarczy ma gładkie tło w kwadratowym obrysie, a reszta tarczy jest z inną fakturą. 

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze świeży, strasznie mnie zauroczył i nie chce zejść z nadgarstka!

 

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Fajny.

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez _Kwiatek_
Nie cytujemy zdjęć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko złap

Bardzo fajny

Kremówki mają swój urok. Nawet Papierza urzekły

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SAF02001S0 z zakupów na Creationwatches

 

Myślę o założeniu paska NATO do niego, ale na razie nie mam koncepcji na wersję kolorystyczną. Najważniejsze pytanie brzmi: czy OS będzie dobrze wyglądał na tego rodzaju pasku?

 

 

 

post-51256-0-18948500-1515449115_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SAF02001S0 z zakupów na Creationwatches

 

Myślę o założeniu paska NATO do niego, ale na razie nie mam koncepcji na wersję kolorystyczną. Najważniejsze pytanie brzmi: czy OS będzie dobrze wyglądał na tego rodzaju pasku?

Nie będzie wyglądał dobrze.

Jest to oczywiście kwestia indywidualna, ale mimo wszystko zegarek ze złotą kopertą (fuj!! - to moje podejście indywidualne) lub w złotym kolorze, powinien siedzieć na czarnej a najlepiej na brązowej skórze.

Edytowane przez Triptical

Time matters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie przepadam za złotym kolorem i może na brązowej skórze byłoby mu lepiej, ale uważam, że na czymś takim: https://www.cheapestnatostraps.com/collections/gold-nato-straps/products/gold-nato-strap-khaki-green-18-mm-20-mm-22-mm?variant=361771799 będzie wyglądał bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie przepadam za złotym kolorem i może na brązowej skórze byłoby mu lepiej, ale uważam, że na czymś takim: https://www.cheapestnatostraps.com/collections/gold-nato-straps/products/gold-nato-strap-khaki-green-18-mm-20-mm-22-mm?variant=361771799 będzie wyglądał bardzo dobrze.

Zauważ że na podlinkowanym zdjęciu masz zegarek o raczej pseudoterenowym sznycie (chrono, bezel z podziałką i w ogóle rozmiarowo to zupełnie inny zegarek).

Ten Orient jest raczej klasykiem-koktajlowcem i uważam że Nato bedzie mu pasować tak samo jak guma czy silikon. 

Uważam że kolejnosć dopasowania byłaby następująca: brązowa skóra -->czarna skóra --> złoty kajdan.

..ale co ja tam wiem :)

Edytowane przez Triptical

Time matters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie zegarek z linka w ogóle nie obchodzi :) Pokazałem tylko pasek. Uważam, że takie nato pasuje bardzo fajnie, podobnie jak i brązowa skóra. Na końcu czarnuch. Bambino tez na szmaciaku nosiłem

 

Mq3b44I.jpg

 

i mi pasowało. Co oczywiście nie oznacza, że każdy ma mieć taką samą wizję, ale z gumą już popłynąłeś ;)

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma swoje poczucie estetyki.

Może rzeczywiście to co powiedziałem o gumie bedzie dla kogoś "popłynięciem" :) ..ale ja się będę tego trzymał ręcami i nogawicami.

W ogóle Nato czy guma to nie paski dla mnie. Tak samo jak zegarek w którym jest prąd to nie zegarek - i to było dopiero popłynięcie!!!! :)


Time matters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny.

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Dzięki!

 

Wg mnie fotogeniczny z niego zegarek, zresztą jak chyba każdy nowy nabytek :)

 

4a7dd78f7aea423fbd00b830eeff5df7.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma swoje poczucie estetyki.

 

W ogóle Nato czy guma to nie paski dla mnie. Tak samo jak zegarek w którym jest prąd to nie zegarek - i to było dopiero popłynięcie!!!! :)

 

Własnie, ale istnieje coś takiego, jak ogólnie akceptowalne kanony estetyki ;) Co do nato, to jego grubość (czy raczej brak) powoduje, że dziwnie wygląda, gdy mamy do czynienia z grubsza kopertą (podobnie jak dziwnie wygląda gruby potężny g-shock na paseczku gumowym grubości max 2 mm).

Podobnie dziwnie wygląda diver na skórzanym pasku, jak dla mnie mezalians ;) 

 

Zegarek napędzany baterią - to nierozstrzygnięty i nierozstrzygalny problem na tym i nie tylko tym forum. Są zwolennicy jednego i drugiego, nie ma uniwersalnego podejścia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak zegarek w którym jest prąd to nie zegarek

 

No chyba że to g-shock... ;)

 

Jeśli chodzi o nato to też nie uznaje takiego paskowania - te "motyle" które robią się po bokach mnie rozwalają i moim zdaniem Bambino tylko na skórze - ale wiadomo, nie to ładne co ładne tylko co się komu podoba za wyjątkiem Ray'a i Big Mako w wersjach blue - one są zawsze ładne :D

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie to ładne co ładne tylko co się komu podoba za wyjątkiem Ray'a i Big Mako w wersjach blue - one są zawsze ładne :D

 

Polać mu! Kolega dobrze prawi!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Przeglądając podaną wyżej stronę CheapestNatoStraps znalazlem zdjęcia klasykow ze złotymi kopertami na NATO:

 

https://www.cheapestnatostraps.com/collections/gold-nato-straps/products/gold-nato-strap-blue-and-red-18-mm-20-mm-22-mm

 

https://www.cheapestnatostraps.com/collections/gold-nato-straps/products/gold-premium-nato-strap-navy-and-white-22-mm

 

Taki Hamilton źle nie wygląda...

 

NATO miało by być na cieplejsze dni, szkoda mi skórzanego niszczyć przez pot.

 

Wysłane z mojego NX505J przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A małe Mako to co  :D

I jeszcze pepsi  ;)

Nie wiem bo nigdy nie miałem - a Ray to był mój pierwszy zegarek który kupiłem po zarejestrowaniu się na tym forum i mam go do dzisiaj, Big Mako dostałem od Szanownej w prezencie więc sam rozumiesz że muszę chwalić i też nie sprzedam, no to sobie dorabiam ideologię ;):D :D


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie zegarek z linka w ogóle nie obchodzi :) Pokazałem tylko pasek. Uważam, że takie nato pasuje bardzo fajnie, podobnie jak i brązowa skóra. Na końcu czarnuch. Bambino tez na szmaciaku nosiłem

 

 

 

i mi pasowało. Co oczywiście nie oznacza, że każdy ma mieć taką samą wizję, ale z gumą już popłynąłeś ;)

Fajnie wygląda na NATO.

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy mechanik orient star titanium wz0031af

 

Super Bardzo proszę o więcej zdjęć

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

:)

DSC03995-_qxasrpr.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.