Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
GORKY8

Orienty forumowiczów

Rekomendowane odpowiedzi

Różowe złoto, nie jest "oczojebne" jeżeli o to pytasz. W tym kolorze na tarczy jest jeszcze logo OS.

Właśnie bałem się oczojebnosci i dlatego wziąłem białą tarczę :) jak możesz to wrzuć więcej zdjęć

 

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I przecież nie masz czego żałować. Ja wybrałem granat, bo białego już mam (boazeria).

LRM_EXPORT_25981289303859_20190212_10454

 

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładne te OSy. Szkoda że musieli tam wstawić te rzymskie numery. Zepsuli tym bardzo ładny zegarek.


Time matters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam inne zdanie, nie lubię rzymianek, a tutaj, uważam, bardzo fajnie komponują się te indeksy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małe porównanie Standard Date New vs Old, co prawda kolor tarczy nie jest ten sam, ale myślę, że pewnie różnice widać bez ich opisywania.

P1010493_zps3pd9iklw.jpg

 

P1010494_zpsxjtqwx5c.jpg

 

P1010499_zpsb8ohved0.jpg

 

P1010500_zpslzn4sy6t.jpg

 

P1010501_zpsr8l3bg00.jpg

 

P1010502_zpsrobzzvbi.jpg

 

P1010503_zpsnbymmqvg.jpg

 

P1010504_zpsbk28ph5w.jpg

 

P1010505_zpstjcxfudt.jpg

 

P1010509_zps79gehhcs.jpg

 

P1010510_zpsrg6zfl17.jpg

 

P1010511_zpsiqf0qpzf.jpg

 

P1010512_zpswfk1gtar.jpg

 

P1010514_zpsgmt3reid.jpg

 

P1010515_zpsdzmzukka.jpg

 

P1010517_zpszu5uyow5.jpg

 

P1010518_zps00abesmj.jpg

 

P1010519_zpssb3k199k.jpg

 

P1010520_zpsqpjc4jh9.jpg

 

P1010521_zpsa3nqrxc0.jpg

 

P1010527_zpsmkghrlhf.jpg

 

P1010528_zpswm11d9s4.jpg

 

P1010530_zpsfhexrl8v.jpg

 

P1010531_zpsuamdycfu.jpg

 

P1010532_zpsaqs96a4i.jpg

 

P1010533_zpszvqg3n3b.jpg

 

P1010534_zpsvxksl9ug.jpg

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale sobie wziąłeś do serca :D dzięki, ale szczerze...? Ja nie wiem, ale przepaści nie widzę w AR... Oglądam na tel.

 

Miałem boazerie i lepszego AR jeszcze nie widziałem. Ale czy na żywo jest to znacznie widoczne?

 

Jak jeszcze go miałem u siebie to miałem okazję porównać z niebieskim semiszkieletorem OS. No i boazeria go połknęła, na zdjęciach tego nie widzę, więc albo za bardzo się fotograficznie postarałes:D albo ar niebieskiego jest równie dobry co sar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sił już nie starczyło na kilka słów powiedasz? :D Leniu. No wysil się jak już porobiłeś foty. Przy porównaniu przydało by się jakbyś zdjęcia jednego i drugiego zestawił obok siebie , albo jedno pod drugim. SAR chyba jednak troszkę lepszy, aczkolwiek w nowym wygląda to dobrze. W nowym lepsza szczotka no i oczywiście sam kształt koperty. Co tam jeszcze? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale sobie wziąłeś do serca :D dzięki, ale szczerze...? Ja nie wiem, ale przepaści nie widzę w AR... Oglądam na tel.

 

Miałem boazerie i lepszego AR jeszcze nie widziałem. Ale czy na żywo jest to znacznie widoczne?

 

Jak jeszcze go miałem u siebie to miałem okazję porównać z niebieskim semiszkieletorem OS. No i boazeria go połknęła, na zdjęciach tego nie widzę, więc albo za bardzo się fotograficznie postarałes:D albo ar niebieskiego jest równie dobry co sar

Zmotywowałeś mnie :-D

Wydaje mi się, że trochę lepszy jednak jest ar w boazerii. A może to ze względu na jasną tarczę... Nie wiem, musiałbym porównać z nowym w bieli. Może krygo pożyczy :-D

 

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Sił już nie starczyło na kilka słów powiedasz? :D Leniu. No wysil się jak już porobiłeś foty. Przy porównaniu przydało by się jakbyś zdjęcia jednego i drugiego zestawił obok siebie , albo jedno pod drugim. SAR chyba jednak troszkę lepszy, aczkolwiek w nowym wygląda to dobrze. W nowym lepsza szczotka no i oczywiście sam kształt koperty. Co tam jeszcze?

Koronka i węższe uszy :-) na minus uszy nie są przewiercone

 

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Koronka i węższe uszy :-) na minus uszy nie są przewiercone

 

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

To chyba nie stanowi dla Ciebie przeszkody :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba nie stanowi dla Ciebie przeszkody :D:D

To nie ludzie, to wilki :-D :-D :-D

 

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie ludzie, to wilki :-D :-D :-D

 

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

haha,no jak się nie napisze wprost to Cię nawet nikt nie ugryzie.. zaskoczony jestem, nikt nawet nie chce wnikać czemu Ci tak dogaduje :P wszyscy jacyś znieczuleni - koniec ot :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

d*pa tam koniec :D Napisz o co kaman. Jakby Sumo nie miał standardowo przewierconych uszu to bym pomyślał, że o to chodzi :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

d*pa tam koniec :D Napisz o co kaman. Jakby Sumo nie miał standardowo przewierconych uszu to bym pomyślał, że o to chodzi :)

jest taki egzemplarz tu na forum:p co miał przewiercone (jak każde sumo) ale już nie ma, ale to tylko kawałeczek pysznego tortu :D Kombinuj dalej, fotka jest w miłośnikach sumo i nikt nie zauważył

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

d*pa tam koniec :D Napisz o co kaman. Jakby Sumo nie miał standardowo przewierconych uszu to bym pomyślał, że o to chodzi :)

Cicho bądź, pójdzie na ryneczek jako limited edition  :lol:  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cicho bądź, pójdzie na ryneczek jako limited edition :lol::lol:

Handmade jest w cenie:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To na początku nie do końca zrozumiałem chyba co miałeś na myśli denver. Ja wiem, że Kamil ma Sumo z wyjątkowo krótkimi, już nieprzewierconymi uszami :) , ale nie uzyskałem jednoznacznej odpowiedzi jak do tego doszło. W (nomen omen :D ) sumie nie wiem czemu nie wnikałem dalej. Żądam wyjaśnień :D

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To na początku nie do końca zrozumiałem chyba co miałeś na myśli denver. Ja wiem, że Kamil ma Sumo z wyjątkowo krótkimi, już nieprzewierconymi uszami :) , ale nie uzyskałem jednoznacznej odpowiedzi jak do tego doszło. W (nomen omen :D ) sumie nie wiem czemu nie wnikałem dalej. Żądam wyjaśnień :D

 

aaaa, Oki. A to Sam chętnie poczytam:D w każdym razie problem ze szparą po założeniu paska w banalny sposób rozwiązany:D że też nikt wcześniej na to nie wpadł tylko paski specjalne zamawia..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To na początku nie do końca zrozumiałem chyba co miałeś na myśli denver. Ja wiem, że Kamil ma Sumo z wyjątkowo krótkimi, już nieprzewierconymi uszami :) , ale nie uzyskałem jednoznacznej odpowiedzi jak do tego doszło. W (nomen omen :D ) sumie nie wiem czemu nie wnikałem dalej. Żądam wyjaśnień :D

Dajcież już mu spokój, to inwalida  :lol:  :lol:

aaaa, Oki. A to Sam chętnie poczytam:D w każdym razie problem ze szparą po założeniu paska w banalny sposób rozwiązany:D że też nikt wcześniej na to nie wpadł tylko paski specjalne zamawia..

:P  :lol:  :lol:

P.S. No, może banalne to nie było, ale prawda, został rozwiązany  :lol:

Edytowane przez wkamil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znakomite OSy, Panowie. Aż zatęskniłem za jakimś. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

pasuje mu ten pattini ?

Oczywiście Ładnie sie prezentuje.

 

Nie było kłopotu z zamówieniem paska na 23mm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie dlatego pytam  :) nie rzuca się w oczy że ciasno :D  :D  :D ??  na amen zapomniałem że tam jest 23mm ,  przy zmianie sobie przypomniałem  :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.