Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
GORKY8

Orienty forumowiczów

Rekomendowane odpowiedzi

@Krygo

I jak, decyzja zapadła? Black or white?

 

A do mnie dopiero dziś dotrze przesyłka :(

BTW, próbował ktoś ze szczęśliwych posiadaczy ww. OS-ów wrzucać je na pasek, czy to już profanacja ;)

 

Nie zapadła na 100%... Choć chyba skłaniam się troszkę w stronę czarnego. Na żywo wygląda bardzo elegancko. Zobaczymy. Ty chyba brałeś czarny? Napisz co myślisz jak dotrze.

 

Nr4rRAs.jpg

 

Tomek, mamy już zwycięzce rywalizacji OS/SARB czy może  po prostu działa efekt nowości?  ;)

 

 Tutaj nie ma rywalizacji. Nie kopiemy leżącego ;)

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafał, w weekend może coś skrobne.

Wiesz, dla mnie one ze sobą nie rywalizują, wręcz przeciwnie, uzupełniają się :)

A do nich, do tego stylu dołącza DS-1 i wszystkie mi się podobają.

Natomiast muszę zauważyć pewną tendencje, mianowicie Seiko jest coraz gorszej jakości i imo do Orienta powoli w tym aspekcie robi się przepaść ... niestety :(

Miałem kilka Orientów, tańszych, trochę droższych i wiadomo że te z niższej półki miały czy branse z blaszek czy gorsze szlify i ogólnie materiały ale każdy, każdy który miałem był porządnie wycentrowany i spasowany.

A Seiko, lepiej przemilczmy :(

To samo Citizen, nowe majty porażka, tutaj też tendencja jakościowo-spadkowa.

Także ten ... Orient się broni starannością wykonania w każdej półce cenowej.

 

Edit:

Widzę Krygo że Avatar zmieniony po wczorajszym meczu :D

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z rysunkowego diabła na Diabła z krwi i kości :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabierzcie sprzed oczu mnie te OS-y bo ja nie mogę wydawać już więcej piniondzów na te zegary!! Fantastyczne są, gratulacje. W tej cenie to nawet nie ma co gadac :)

 

Ja dzisiaj z kolei desk diving :) zieleń na fotach nie jestem w stanie oddać, ma taki morski kolor, ze można w tej tarczy utonąć! post-30508-0-29426600-1551960055_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dotarł :) Jest super, ale nie widząc na żywo białego, ciężko mi wyrokować, który fajniejszy. Patrząc na Twoje ostatnie zdjęcie Krygo, biały "wymiata". Czarny za to jest MZ bardziej uniwersalny.

 

33433133628_d7fdbaf354_o.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krygo ten biały OS jest biały - biały jak Np ds 1 czy bardziej kremowy lub ecru ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biały- biały :D Z tym, że o różnych fakturach jest ta tarcza. Ds-1 białej nie widziałem na żywo  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)

 

No ujdzie Tomku :)

 

Nie zapadła na 100%... Choć chyba skłaniam się troszkę w stronę czarnego. Na żywo wygląda bardzo elegancko. Zobaczymy. Ty chyba brałeś czarny? Napisz co myślisz jak dotrze.

 

 Tutaj nie ma rywalizacji.

Biały też fajny, sam nie wiem którego bym wybrał na spróbowanie :P;)

Nie było problemu to sobie go zrobiłem :D

Jednak biały jest the best !!!


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary fajny, ale nowy wg mnie fajniejszy. Brałbym, ale mam już małe Mako

 

Wysłane z mojego Redmi 5A przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez fclaski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym przypadku muszę się zgodzić , nowy prezentuje się dużo lepiej.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy już wszystkie trafiły na bazarek i u mnie ostatnia sztuka się ostała, czy jeszcze komuś ten zegarek przypadł do gustu? ;)

 

33454159618_195d0b67fb_o.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Stary i nowy XL

Wg mnie lepszy stary. Idealnie z tej pary to tylko wskazówki od młodszego przenieść do wszystkiego co prezentuje stare XL.

Ale mam zdanie odmienne od kolegów. Nowe XL nie porywa mnie. Wolę stere


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy już wszystkie trafiły na bazarek i u mnie ostatnia sztuka się ostała, czy jeszcze komuś ten zegarek przypadł do gustu? ;)

 

 

Przypadł przypadł, pewnie nie widziałeś ale w innym temacie pokazywałem że na stałe do rodziny wszedł ;)

2.jpg

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy już wszystkie trafiły na bazarek i u mnie ostatnia sztuka się ostała, czy jeszcze komuś ten zegarek przypadł do gustu? ;)

 

Ależ mój biały nigdzie się nie wybiera. Po długiej rozkminie jednak wygrał i teraz zastanawiam się nad dobrym paskiem. U Ciebie zestawienie, które idealnie pasuje do czarnego  B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypadł przypadł, pewnie nie widziałeś ale w innym temacie pokazywałem że na stałe do rodziny wszedł ;)

Szwajcarka w objęciach japońskich przyjaciół ;) Wszystkie "czy" ładnie się prezentują, ale na takiego "eleganckiego casualowca" jakiego szukałem, SARB chyba najlepiej się wpisuje w moje gusta. Chociaż mały trochę. Teraz po chwili obcowania z nowo nabytym OS-em stwierdzam, że najbardziej by mi pasowało takie 42mm :)

 

Ależ mój biały nigdzie się nie wybiera. Po długiej rozkminie jednak wygrał i teraz zastanawiam się nad dobrym paskiem. U Ciebie zestawienie, które idealnie pasuje do czarnego  B)

Pasek na razie tymczasowy, kiedyś kupiony w Cheapestnatostraps, ale nie miałem innego w rozmiarze 20mm, który by pasował. Muszę się chyba uśmiechnąć do któregoś z kolegów z działu paskowego :)

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś z orientem post-92558-1552381473,4453_thumb.jpeg


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.