Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
GORKY8

Orient'y forumowiczów

Recommended Posts

Tak, że bez zahaczenia paznokciem o rowek, ciężko go ruszyć... myślałem, że da się tu wstawić filmik, ale chyba nie

Dziś mierzyłem i mega mi się podoba tylko boje się o ten mały rozmiar , ale może dlatego że nosiłem do tej pory większe .post-93623-0-38573100-1580849140_thumb.jpg

A dla porównania moje codziennie edc

post-93623-0-57393200-1580849259_thumb.jpg

Kurde zdjecia sie obrocily w pion =/ nadgarstek 18.5

Nie mały, tylko w sam raz :)

Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

To po prostu przyzwyczajenie.

Ponosisz dzień, czy dwa i zmienisz zdanie :)

Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

To mój pierwszy post na forum, także najpierw chciałbym serdecznie powitać wszystkich forumowiczów.

W styczniu zakupiłem mój pierwszy zegarek automatyczny, który wcześniej widziałem w galerii na wystawie. Polubiliśmy się odrazu...

Jak pewnie doskonale wiecie, zegarkoholizm to choroba postępująca bardzo szybko, także nie upłynął tydzień od pierwszego zakupu, a już kupiłem następny zegarek :)

Miał być zupełnie inny od pierwszego, tzn miał mieć jasna tarcze, nie mieć datownika i być na bransolecie. No i jest "dziurawiec"(tak wiem, większości z was one się nie podobają, ale mi się podobają :) )

Przepraszam za jakość zdjęć, ale forum stawiało mi opory przed zdjęciem w dużej rozdzielczości, po zmniejszeniu jakość ucierpiała. Poza tym kiepski że mnie fotograf, na żywo zegarki prezentują się lepiej. Dopiero po włączeniu miniaturki jakość zdjęć jest lepsza. Pozdrawiam ;)

post-111858-0-37219000-1581021196_thumb.jpg

post-111858-0-69428900-1581021221_thumb.jpg

post-111858-0-20984600-1581021402_thumb.jpg

post-111858-0-80140300-1581021417_thumb.jpg

post-111858-0-13925000-1581021429_thumb.jpg

Edited by Kolbi

Dziś mierzyłem i mega mi się podoba tylko boje się o ten mały rozmiar , ale może dlatego że nosiłem do tej pory większe .attachicon.gif20200204_182529.jpg

A dla porównania moje codziennie edc

attachicon.gif20200204_183343.jpg

Kurde zdjecia sie obrocily w pion =/ nadgarstek 18.5

jak się podoba to go bierz rozmiar jest ok

post-108913-0-27329400-1586680331.jpg

To mój pierwszy post na forum, także najpierw chciałbym serdecznie powitać wszystkich forumowiczów.

W styczniu zakupiłem mój pierwszy zegarek automatyczny, który wcześniej widziałem w galerii na wystawie. Polubiliśmy się odrazu...

Jak pewnie doskonale wiecie, zegarkoholizm to choroba postępująca bardzo szybko, także nie upłynął tydzień od pierwszego zakupu, a już kupiłem następny zegarek :)

Miał być zupełnie inny od pierwszego, tzn miał mieć jasna tarcze, nie mieć datownika i być na bransolecie. No i jest "dziurawiec"(tak wiem, większości z was one się nie podobają, ale mi się podobają :) )

Przepraszam za jakość zdjęć, ale forum stawiało mi opory przed zdjęciem w dużej rozdzielczości, po zmniejszeniu jakość ucierpiała. Poza tym kiepski że mnie fotograf, na żywo zegarki prezentują się lepiej. Dopiero po włączeniu miniaturki jakość zdjęć jest lepsza. Pozdrawiam ;)

Dziurawiec

Już trzy razy miał zmienić właściciela, za każdym razem nie mogę się z nim rozstać.20304183aff6bc9f9845fc0db6f5b9bc.jpg

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka

Już trzy razy miał zmienić właściciela, za każdym razem nie mogę się z nim rozstać.

To był drugi model spośród których wybierałem ale ostatecznie padło na wariant bez cyfr na tarczy.

Ja też miałem taką zagwozdkę, z tym że u mnie lata 30 zwyciężyły ;-)

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka

[quote name="karloss" post="2712051"

Bardzo ładny zegarek :-)

Edited by paul221

Bardzo ładny zegarek :-)

Dziękuję, trochę na niego polowałem. Syn stwierdził że pasuje do mnie, bo jest "dziadkowy" ( mam 39lat) ;)

post-70887-0-41330100-1581858221_thumb.jpg

Orientalna niedziela.

Para OH Orient robi bardzo fajne te damki. Szkoda czasem że mojeą drugą połowie zegarki wgl nie interesują.

Z drugiej strony.....jest wiekszy budżet dla mich fanaberii

8d838edd85824edd21c055d597a287db.jpg

Edited by Pit83

Orientalnej niedzieli ciąg dalszy - odwiedziła nas moja mama, też z Orientem :-)

post-108708-0-14727500-1581863980_thumb.jpg

Małżeństwo i zegarki.