Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
GORKY8

Orient'y forumowiczów

Recommended Posts

Na fajnej "pupie" każde gacie dobrze leżą . Dobry zestaw

post-92558-1584795881,092_thumb.jpg

Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Zawsze kostki omijałem szerokim łukiem bo twierdziłem, że to nie mój target. Ale przy tym Oriencie zmieniłem zdanie. Kawał pięknego zegarka.   Duży ( 41 x 48 mm b/k i 13 mm grubości ) , ciężki, szkło wypukłe fazowane, rezerwa chodu i kuta, pancerna bransa. Do tego WR 100M i zakręcana koronka. Odchyłka dobowa chodu to +5 sekund. Czego chcieć za tak niewielkie pieniądze?

post-99061-0-58051600-1584872179_thumb.jpg

post-99061-0-54525000-1584873384_thumb.jpg

post-99061-0-13942700-1584873438_thumb.jpg

Edited by Perkoz1959

Bardzo fajna ta kostka. Jakie oznaczenie ma ten model?

Perkoz1959 czy kostka była zakupiona w Polskim sklepie ? Bardzo mi się podoba, ale nie ufam zagranicznym zakupom.

Perkoz1959 czy kostka była zakupiona w Polskim sklepie ? Bardzo mi się podoba, ale nie ufam zagranicznym zakupom.

Powiem szczerze, że nie wiem bo kupiłem go jako nowy na naszym bazarku kmziz. Ale mnie się wydaje, że chyba na PL rynku jego nie było.

Każdy ma swojego "Świętego Graala" mój (ze względu na nazwę) właśnie dzisiaj przyjechał. Chociaż nie należy do elity moich zegarków, to od dwóch lat za nim chodziłem.

Drugą super nazwą jest diver "compresor pepsi" :-D

Jak zwykle dylemat bransoleta czy pasek , a jak pasek, to chyba jednak ciemniejszy z czerwonym przeszyciem.f8cd16859414f02dda37870ccd235673.jpg3312e65f5c95c236170eac53dc4120b4.jpg

Miszkolc ile dales?

Ja tez szukam paska do niego, ale jakos nic nie moge ciekawego znalezc ;-)

480

Wybór pasków trochę ograniczony ze względu na rozmiar 21mm. Ale znajdę, brązowy z białą nicią lub czarny z czerwoną.

480

Wybór pasków trochę ograniczony ze względu na rozmiar 21mm. Ale znajdę, brązowy z białą nicią lub czarny z czerwoną.

Ten Star Seeker jest piękny. Jakoś ponad rok temu byłem dosłownie sekundy żeby takiego kliknąć z Hiszpanii, ale niestety się nie stało. Gratuluję.

Co do pasków do niego i nietypowego rozmiaru, to nam dla ciebie świetną radę myślę.

Zamów pasek dokładnie jaki chcesz u naszych forumowych rzeźbiarzy. O jakości tych pasków raczej nie muszę pisać, bo jest jakby oczywiste.

Ja bym go widział na czarnym, a najlepiej szarym, skórzanym pasku, z czerwonym przeżyciem typu vintage.

Edited by Triptical

Time matters

Myślisz o takich przeszyciach w poprzek, czy też wzdłuż? Ten drugi właśnie okazało się że będzie pasował (też 21mm) więc popołudniu zamienię :-)6daeb7a06a7cdd79b964b21deca4b047.jpg895a2378fe264765113afd6e1a8335ef.jpg

Edited by Miszkolc

Siedzę w domu, więc mogę zmieniać zegarki jak rękawiczki. Tylko daty nie chce mi się ustawiać ;-)

Orient am pmf777df71926a71ceefff9d873081e59b.jpg

Aż takim szczęściarze nie jestem aby zapłacić 480zł, chociaż jak by poszukać na wish to kto wie. :-D jakiś z czerwoną wskazówką by się znalazł, a przy odrobinie szczęćcia to jeszcze by się poruszszała :-D znaczy sie ta wskazówka :-) i logo ORienta może by było.