Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
GORKY8

Orient'y forumowiczów

Recommended Posts

16 minut temu, Istvan napisał:

Yamato wypłynął w morze.

Już to mówiłem, ale dalej uważam, że Biały Żarłacz jest świetny :wub:

Nosiłbym ;)

Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

W dniu 20.05.2020 o 12:33, Sol napisał:

Już to mówiłem, ale dalej uważam, że Biały Żarłacz jest świetny :wub:

Nosiłbym ;)

Widzę, że nadal Ci się podoba. Mnie również. Faktem jest, że to niewygodny i trudny w noszeniu zegarek, ale muszę go mieć. Nic lepszego Orient nie wypuścił i już nie wypuści. No, może "Rewolwer" wcale nie był gorszy.

Zdjęcie z internetu.

NEW-Orient-Star-Revolver-Air-Divers-_57.

Jak Saturation niewygodny to ja od siebie polecam bardzo wygodną "biedę" na zastępstwo ;)
kf1uPBM.jpg

Godzinę temu, Miszkolc napisał:

IMO z paskiem mu lepiej emoji6.png

Imo niekoniecznie ? ale też ładnie 

W dniu 24.05.2020 o 22:12, M.Mike napisał:

Jak Saturation niewygodny to ja od siebie polecam bardzo wygodną "biedę" na zastępstwo ;)

Dlaczego "biedę" - to bardzo fajny zegarek, w relacji cena - jakość raczej nie do pobicia, a jak ktoś nie przepada za dużymi zegarkami i 41mm mu wystarcza to zdecydowanie polecałbym Ray'a albo Kamasu.  Druga sprawa, okolice tysiąca PLN wydane na zegarek to dla większości społeczeństwa naszego kraju spora kasa, tylko tacy "zboczeńcy" jak my są w stanie zrozumieć takie i większe wydatki na taki cel jak zakupu kompletnie niepotrzebnego do niczego archaicznego niemal gadżetu jakim jest zegarek :):D :D :D 

Edited by Daito

:)

Nie mam na myśli oczywiście że Mako USA 2 jest "biedny" bo nie jest (szafir, pełne ogniwa końcowe, przewiercone uszy), bardziej zwracam uwagę na to że to tańsza i mniejsza alternatywa (kolorystyczna) dla Saturation Divera. Kosztowo to raczej okolice M-Force, ale dalej ~3x taniej od Saturation.
Co do rozmiaru - mimo że nie mam małego nadgarstka to zmęczyły mnie już klocki i fajnie czasem założyć coś wygodnego :)

53 minuty temu, M.Mike napisał:

Co do rozmiaru - mimo że nie mam małego nadgarstka to zmęczyły mnie już klocki i fajnie czasem założyć coś wygodnego :)

Mam tak samo, był czas że lubiłem mieć odważniki na łapsku, a obecnie zdecydowanie wolę coś mniejszego - to chyba trzeba dorosnąć :)

DSC05315.jpg

DSC05472.jpg

DSC03853.jpg

DSC02377.jpg

:)

Taka przemiana może się odbywać w różnych kierunkach. Przez lata nosiłem głównie nieduże, płaskie zegarki pod mankiet koszuli, a teraz naszła mnie ochota na cegłę i przymierzem się do Tritona (może Kamasu - jeżeli Triton będzie mi chciał urwać rękę). Na razie robię wprawki na Amfibii ????.

P.S. Piękna kolekcja Orientowych diverów.