Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
GORKY8

Orienty forumowiczów

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, MieszkoMieszko napisał:

Oraz elegant jakiś od Orienta --> tu nie mam kandydata i o jakieś sugestie pytam 🙂

Taki się łapie, czy zbyt codzienny?  :)

 

IMG-20200814-114304.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, baka77 napisał:

Co powiedzą forumowicze na taką kombinacje, mesh na razie mi pasi ale zmieniłbym na jakiś pasek. Wgl da się do niego dobrać jakąś sensowna bransolete? 

 

 

Ten zegarek, to ja głównie na pasku widzę. Ale jak już ma być bransa, to właśnie taki mesh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie byłem fanem tego modelu, ale nie najgorzej jej na tym pasku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, kinomaniak napisał:

Patelnia w chyba fajnym odzieniu :)

20201101_160156-04.jpeg

Zawsze mnie zastanawiało tam jest dużo miejsca na pasek czy jakąś alternatywną bransolete z pełnych ogniw?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Slaweknh napisał:
Taki na szarą jesień
 

Wow... Co to za model??? Piękny

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, to WV0011AA , taka reedycja modelu z 1965 roku, wtedy nazywał się King Diver WR 40 m obecnie King-Master WR 100 ale Diverem już nie jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Sent napisał:

Zawsze mnie zastanawiało tam jest dużo miejsca na pasek czy jakąś alternatywną bransolete z pełnych ogniw?

 

Tak to wygląda od spodu.

20201105_095701-01.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Chorwat

Rysa, od ponad 3 lat cioram go jako toola więc nie przejmuje się.

Odwdzięcza się za to dokładnością, koryguje co ok 3 tygodnie minute w tył.

Edytowane przez Sent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego Orienta dostałem w prezencie, z czasem gdy stracił swój dziewiczy wygląd przerobiłem chyba wszystkie budżetowe divery skx 007,013, raya, majtka wszystko poszło w świat a stare Mako z pompką dalej cieszy na nadgarstku więc chyba nie przeszkadza.;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Krist-off napisał:

Dawno nie było... Może mało czytelny, ale za to jak wygląda... :)

IMG_20201105_215026.jpg

 

Wśród tych tzw. patelni (tak ?) ten wydaje mi się wyjątkowo czytelny.

 

No ale też zdjęcie klasa  👌

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. patelnia ... "Mała" czytelność wynika z mało czytelnych indeksów, a właściwie ich braku w zakresie 5-7 i 11-1... Są tam malutkie kwadraciki Lucy, które na białej tarczy nie są zbyt widoczne. Mogli tam dać nakłada  i byłoby cudnie. Ale i tak. Koperta pomimo słusznych rozmiarów świetnie układa się na nadgarstku. Jakość wykonania... Super. Bransoleta, pomimo tego, że to "zwijanka" , jest bardzo wygodna. Wygląda też przyzwoicie. Generalnie nie ma się do czego przyczepić. Do tego wygląda na trochę droższy niż jest... :) polecam. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Krist-off napisał:

Tak. patelnia ... "Mała" czytelność wynika z mało czytelnych indeksów, a właściwie ich braku w zakresie 5-7 i 11-1... Są tam malutkie kwadraciki Lucy, które na białej tarczy nie są zbyt widoczne. Mogli tam dać nakłada  i byłoby cudnie. Ale i tak. Koperta pomimo słusznych rozmiarów świetnie układa się na nadgarstku. Jakość wykonania... Super. Bransoleta, pomimo tego, że to "zwijanka" , jest bardzo wygodna. Wygląda też przyzwoicie. Generalnie nie ma się do czego przyczepić. Do tego wygląda na trochę droższy niż jest... :) polecam. 

 

 

Mam taką patelnie w wersji niebieskiej i faktycznie to fajny zegarek tylko mi bransa czasami rwie kłaczki 😊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, wisniap napisał:

Mam taką patelnie w wersji niebieskiej i faktycznie to fajny zegarek tylko mi bransa czasami rwie kłaczki 😊

A mi właśnie nie. Ale też i futra dużego nie mam. Może dlatego... :D

Generalnie jest na tyle wygodna, że różnicy w noszeniu nie widzę pomiędzy tą zwijanką a jakąś z pełnymi ogniwami... Ale to może kwestia moich niewielkich wymagań... Nie wiem. Ze zwijanych najgorzej wspominam radzieckie "wynalazki" z poljotów z lat 70 i 80. One rwały wszystko. Nawet cienkie włoski. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś gdzie mogę kupić nowy bezel do mojego orienta?

16050010931972817688513100011162.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyszły 2: Bambino z Hiszpanii i Mako ze Słowacji. A co, na gwiazdkę sobie kupiłem. Zdjęcia później bo w robocie jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.