Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
GORKY8

Orient'y forumowiczów

Recommended Posts

6 godzin temu, karloss napisał:

IMG_20201115_112439.jpg

Kiedyś mało go nie kupiłem ale nie potrafiłem się zdecydować pomiędzy Twoim a niebieskim...i kupiłem zupełnie inny.. nadal uważam, że wymiata, śliczny..

W dniu 14.11.2020 o 09:03, michal260189 napisał:

DSC02002.thumb.JPG.5a5ade56c64390ed56df94db78795740.JPGDSC02001.thumb.JPG.404c1d8a8cc0f101af97de4e2d6bffd2.JPG

Zwłaszcza Mako "pepsikolowy" pasuje do odznaki Zasłużonego! Szacunek za przelane litry.

4 godziny temu, eddi87 napisał:

Jaki to model?

2 godziny temu, karloss napisał:

Orient FEV0V004SH

Świetny jest i w SW obecnie w promocji za 169€.

Zdjęcie powyżej jak z folderu reklamowego (a w wypadku reklamówek Orienta nawet lepsze) 🙂

https://www.seriouswatches.com/collections/orient/products/orient-fev0v004s

Małżeństwo i zegarki.

Zdjęcie powyżej pożyczyłem z netu aby pokazać jaki to fajny zegarek.

Ja brałem go z creationwatches, co jakiś czas wskakuje na stan, wyniósł mnie około 650zl.

Edited by karloss
Edycja

1 godzinę temu, Piteros napisał:

Do kasacji

Zanim odpisałam, skasowałeś swe pytanie, ale i tak Ci odpowiem. Sama mam Orienta RA-AG0019B10B. To dobry zegarek 🙂 wart zainteresowania. Cała linia w tej kopercie jest udana, każdy znajdzie coś pod swój gust. Mechanizm dość dokładny (plus kilka sekund na dobę) startuje od samego wzięcia do ręki. Koperta ciekawa, polerowana, szkło mineralne (u mnie jeszcze bez rys, ale i tak wolałabym szafir). Jedynie pasek mógłby być lepszy (jest jakości standardowej dla marki) 😉 

Małżeństwo i zegarki.

26 minut temu, AK&AK napisał:

Zanim odpisałam, skasowałeś swe pytanie, ale i tak Ci odpowiem. Sama mam Orienta RA-AG0019B10B. To dobry zegarek 🙂 wart zainteresowania. Cała linia w tej kopercie jest udana, każdy znajdzie coś pod swój gust. Mechanizm dość dokładny (plus kilka sekund na dobę) startuje od samego wzięcia do ręki. Koperta ciekawa, polerowana, szkło mineralne (u mnie jeszcze bez rys, ale i tak wolałabym szafir). Jedynie pasek mógłby być lepszy (jest jakości standardowej dla marki) 😉 

Dzieki za pomoc, a pytanie przeniosłem do

Edited by Piteros

A ja tak
IMG_20201129_171156-01.jpg

Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

W końcu dojrzałem do Raya - żałuję, że tak długo dojrzewałem...

20201202_104108.jpg

GW 9110 , DW 5600c 901 , GW 9400 1er , GS 1100 2a , DW 9052 1659 , GS 1050 B , GS 1150 , Casio 31 QR-12 ,GS 1200 B , DW 9000 1659 ,GW 3000 M , Atlantic Worldmaster ,Tissot Antimagnetique , Zenith 28800 ,Orient patelnia X 2 , Orient tristar , Orient Ray 2 blue , DW 6900 x 2.