Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
GORKY8

Orienty forumowiczów

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Noodles
Godzinę temu, MieszkoMieszko napisał(-a):

Potrzebuje do tego jegomościa jubilee na pełnych endlinkach i ogniwach. Jakies pomysły bo strapcode nie chce...???ebd27bdfec320af9ece79a12ae51368f.jpg

no tu panie nie ma lekko. zostaje aliexpress 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nadal całkiem dobrze to wygląda. Choć chyba z trzema z nich chcesz się rozstać...
 
Heritage Gothic zasługuje na lepsze zdjęcie. 
Stale mam wystawiną ok. 1/4 kolekcji. Jak się znajdzie kupiec to super. Jak nie, to też super. Sprzedaję, aby nie przekroczyć liczby sekund w minucie i minut w godzinie . Do tego uwielbiam jak goście piszą do mnie na olx "za tego mogę dać pińcset"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pisał ktoś, że za takie pieniądze ma świetną replikę Rolexa? Tacy też są śmieszni😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym, zbieram na Polarisa

Nagminnie powołują się na strony z super ceną, bez dostępności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To byłoby coś, z taką jasną, lekko opalizującą tarczą👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już się poprawiam, chociaż IMO żadne zdjęcie nie odda uroku tego zegarka, jaki tkwi w kolorze w indeksów i wskazówek.
Miałem to szczęście, że jak patrzę na Wasze Orienty, to większość przewineła się przez mój nadgarstek. I mogę powiedzieć, to są jedne z lepszych zegarków, a napewno w swojej klasie cenowej i mam tylko nadzieję, że Seiko ich nie zepsuje.7bfccd2353602378c8d62fdeb6d86566.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Miszkolc napisał(-a):

Już się poprawiam, chociaż IMO żadne zdjęcie nie odda uroku tego zegarka, jaki tkwi w kolorze w indeksów i wskazówek.
Miałem to szczęście, że jak patrzę na Wasze Orienty, to większość przewineła się przez mój nadgarstek. I mogę powiedzieć, to są jedne z lepszych zegarków, a napewno w swojej klasie cenowej i mam tylko nadzieję, że Seiko ich nie zepsuje.7bfccd2353602378c8d62fdeb6d86566.jpg

Ładny, ale zmiana daty chyba nie jest szybka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Miszkolc napisał(-a):

Jak w większości mechanicznych japończyków. Nauczyłem się z tym kohabitować emoji3.png

Mimo wszystko w wyższej klasie Orienta, powinno to działać szybko a nie zaczynać się ponad godzinę przed końcem dnia. Ale jestem oczywiście jak najdalszy od próby obrzydzania zegarka :) . Niech Cię cieszy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Miszkolc napisał(-a):

Stale mam wystawiną ok. 1/4 kolekcji. Jak się znajdzie kupiec to super. Jak nie, to też super. Sprzedaję, aby nie przekroczyć liczby sekund w minucie i minut w godzinie emoji6.png. Do tego uwielbiam jak goście piszą do mnie na olx "za tego mogę dać pińcset" emoji1.png

 

eeee tam ...nic nie przebija olixowych mistrzów negocjacji (zapewne po specjalistycznym kursie w wyższej szkole żonglowania ryżem) : "Daje pu ceny i jestem u pana za godzinę"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Miszkolc napisał(-a):

Przebija - poproszę za pobraniem, kurier będzie po przesyłke emoji1.png

 

no wow faktycznie, zawalczę bo mi się jeszcze jeden przypominał (ale marne szanse z Twoim przykładem).

ktoś: Proszę wysłać paczkę, czekam, bo już przelew zrobiłem.

ja: ..ale ja jeszcze nie podałem nr konta

ktoś:

 

kurtyna :)

 

P.S. grunt, że Orienty fajne i jak zrobię miejsce to zapoluję na  RA-AS0003S10B, bo na niego choruję ;) 

Edytowane przez Darek p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Darek p napisał(-a):

ktoś: Proszę wysłać paczkę, czekam, bo już przelew zrobiłem

Miałem idetycza sytuację na olx 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1643287471923.jpg&key=728120b57d028ab4dff54afed41bbb924ab3af7688fdf7c5266dbef85d694491
Napisałem wcześniej że poluję na Polarisa, oczywiście pomyliłem. Poluję na OS GMT 22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Chorwat napisał(-a):

Trzymam kciuki, ciężko znaleźć ;)

Raz że ciężko znaleźć a dwa to tanio nie będzie :D wiem bo rok już szukam...


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Raz że ciężko znaleźć a dwa to tanio nie będzie wiem bo rok już szukam...
Były niedawno w komplecie 3 szt. w dobrej cenie, ale poszły od ręki. Następnie natychmiast zostały wystawione osobno. I też poszły szybko mimo już niepromocyjnej ceny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ,że tanio i lekko nie będzie ale w tym cała zabawa, że jest na liście zakupowej. Jak się trafi to będzie, jak nie, to będzie coś innego Cały czas mam wrażenie, że bardziej kręci mmie "polowanie" na zegarek niż noszenie go.
Tym bardziej, że teraz mam "faze" na GMT i wielokoronkowce

Były niedawno w komplecie 3 szt. w dobrej cenie, ale poszły od ręki. Następnie natychmiast zostały wystawione osobno. I też poszły szybko mimo już niepromocyjnej ceny
Z ciekawości, gdzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Miszkolc napisał(-a):

Cały czas mam wrażenie, że bardziej kręci mmie "polowanie" na zegarek niż noszenie go.

To bardzo zdrowy odruch ;)

 

DSC09552.jpg


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny kolor tarczy. Marzy mi się jakiś solidny zegarek Orienta, ale jak miałem na oku prawdziwego Tritona, to nie miałem kasy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.