Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
GORKY8

Orienty forumowiczów

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, MieszkoMieszko napisał(-a):

Koło 60 dolców

Z wysyłką? A do tego opłaty graniczne... Jak dla mnie tanio nie jest, mój portfel by mnie zamordował, nie mówiąc o żonie. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak przyszedł listonosz to płaciłem siedemdziesiątych kilka złotych. Trochę to teraz uprościło na poczcie i nie dostaje się listu przed tylko jak paczka przyjeżdża to od razu na cło i tam już naklejają odpowiednie naklejki i się płaci przy dostawie. Całość mnie wyniosła chyba kół 300 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda świetnie, ale niestety nie będzie pasować do Gen1 :(

 

"It will not fit the older Mako 1 or Ray 1, or the Mako USA (V1 or V2) watches. Also, if your watch originally was supplied on the rubber strap, this bracelet will not fit."


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, MieszkoMieszko napisał(-a):

Jak przyszedł listonosz to płaciłem siedemdziesiątych kilka złotych. Trochę to teraz uprościło na poczcie i nie dostaje się listu przed tylko jak paczka przyjeżdża to od razu na cło i tam już naklejają odpowiednie naklejki i się płaci przy dostawie. Całość mnie wyniosła chyba kół 300 zł.

To tylko dla ceny poniżej 150 euro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, tomaliusz napisał(-a):

Rzeczywiście te nowe wersje są do bani a to chyba ostatni gwizdek na tego M-Forca

 

Gratuluję - ten kolor tarczy zawsze mi się podobał, ale w pełni się zgadzam z Tobą - wypusty Orient'a po przejęciu marki przez Seiko zdecydowanie straciły na jakości  - szkoda bo to świetna marka była...

 

DSC05304.jpg

 

DSC03853.jpg


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Daito napisał(-a):

 

Gratuluję - ten kolor tarczy zawsze mi się podobał, ale w pełni się zgadzam z Tobą - wypusty Orient'a po przejęciu marki przez Seiko zdecydowanie straciły na jakości  - szkoda bo to świetna marka była...

 

DSC05304.jpg

 

DSC03853.jpg

Oba fajne, ale ten wyżej - bajka. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Daito napisał(-a):

 

Gratuluję - ten kolor tarczy zawsze mi się podobał, ale w pełni się zgadzam z Tobą - wypusty Orient'a po przejęciu marki przez Seiko zdecydowanie straciły na jakości  - szkoda bo to świetna marka była...

Potwierdzeniem tej ,,jakości" są... niecentrujące bezele w nowych diverach OS 🤦‍♂️ - widziałem ostatnio w Złotych Tarasach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, emiel napisał(-a):

 Cieszę się, że zaufałeś mojej opinii i że zegarek przypadł do gustu. To kawał porządnego divera, którego można zabrać wszędzie. Tak mi się spodobał, że kupiłem drugiego, w zieleni :P 

 

PumCtYd.jpg

mCYY6z2.jpg

No też miałem dylemat czy nie zielony ale jednak bordowy wygrał i był na bransie.

No ale przy dwóch to można zamieniać :) 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, eddi87 napisał(-a):

Dawno mnie tu nie było 😜 

 

I porównanie dla potomnych yin and yang OS  z @kornel91 😎 

Zrób lepszą fotę bo w tym porównaniu czarny przegrywa ;)

 

A u mnie granat 😎

IMG_20220616_124315.jpg

Edytowane przez siomon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zrób lepszą fotę bo w tym porównaniu czarny przegrywa
 
A u mnie granat 
IMG_20220616_124315.thumb.jpg.31151c2044b3126f0cf974dd60f0d224.jpg
Czy to Ty kusisz na olx?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.