Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
GORKY8

Orienty forumowiczów

Rekomendowane odpowiedzi

Niebieski Ray wykasowal inne zegarki mi z nadgarstka. I anegdota: byłem w chyba Kruku. Oglądałem niebieskiego Longinesa hydro.... gdy ja go oglądałem to pan z obsługi wypytywal mnie co to za zegarek ten Ray, ile kosztuje i jak mu zmienić szkło na szafir. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie tu nie było bo nie miałem orienta aż do dziś :)

55decd16d131fb872450f5b22c3bf1ad.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie super ten pomarańczowy Ray. Właśnie parę dni temu też podjąłem decyzję że muszę go mieć. Mam prawie same garniturowce, a żadnego prawdziwego divera. A tu lato idzie.... :)

 

Wysłane z mojego SM-N920C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę że orientalnych pomarańczy przybywa  :P  Ray w pomarańczy to świetny zegar, u mnie ma raczej dożywocie. Kupiłem go z myślą o wakacjach ale praktycznie nie ma tygodnia żeby nie wylądował na nadgarstku, myślę nad pomarańczową gumą ale póki co, pomarańczowe nato się nie nudzi  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że no zajmuje się czym się zajmuje to powiem, że pomarańczowy Ray jednak najlepiej leży na bransolecie. Usiłowałem jeszcze zapiąć czarną skórę z pomarańczowymi aplikacjami, ale też jakoś mi nie pasował. Ciekawie wygląda za to na b. grubej brązowej skórze z wielką klamrą...ale dla mnie z kolei to nie do końca trafne w użytkowaniu bo jeden dzień i klamra przytarta od kierownicy w samochodzie ( mam metal na niej czysty ). Zresztą Ray już otrzymał pierwszą mikro ryskę właśnie od niej...

 

Nie byłem w pełni przekonany czy na długo zegarek ze mną zostanie...ale zostanie chyba na dożywocie, bo za tak niewiele kupić tak wiele to rewelka. Jeszcze porozglądam się za szafirem za jakiś czas.

Edytowane przez zegaryna_24

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pomarańczowy perlon można spróbować go wrzucić - do diverów pasują takie kombinacje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie tu nie było bo nie miałem orienta aż do dziś :)

 

Widzę że kolejna akcja z powodzeniem na Alle była :) czaiłem się na niego ale niestety przegapiłem z braku czasu :) Podoba mi się ten kompresorek. Możesz podać jego wymiary bez koronki i lug to lug? :)

Edytowane przez gienek_mkb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że kolejna akcja z powodzeniem na Alle była :) czaiłem się na niego ale niestety przegapiłem z braku czasu :) Podoba mi się ten kompresorek. Możesz podać jego wymiary bez koronki i lug to lug? :)

43 bez koronki, a L2L 47.

Mi też się spodobał jak go zauważyłem i był alternatywą bo chciałem co innego kupić, a że aukcja nie poszła to ta zaowocowała całkiem nieźle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

43 bez koronki, a L2L 47.

Mi też się spodobał jak go zauważyłem i był alternatywą bo chciałem co innego kupić, a że aukcja nie poszła to ta zaowocowała całkiem nieźle :)

 

To bardzo fajny rozmiar. Nie za mały bo ma dobrą średnicę, i nie za duży nawet na mniejsze nadgarstki bo krótkie lug to lug. Gratuluję :) jak będziesz chciał się kiedyś pozbyć to pisz. Zmieniłbym uszczelki zrobił test szczelności i używał jako divera ;) ale w bardzo dobrym stanie on jest prawda? Bo zdjęciach z licytacji to już wnioskowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bransoleta jest najbardziej ok ale dobra pomarańczowa guma czy nato strong to chyba najlepsze co można założyć do Raya a już na pewno na lato. Z pomarańczową tarczą zegarek bardzo żywy a bransoleta jakby na siłę próbuje go ugrzecznić, w wersji full orange Ray dopiero wygląda  :D

 

Nad perlonem się zastanawiałem ale chyba za blisko mu do nato które już mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bransoleta jest najbardziej ok ale dobra pomarańczowa guma czy nato strong to chyba najlepsze co można założyć do Raya a już na pewno na lato. Z pomarańczową tarczą zegarek bardzo żywy a bransoleta jakby na siłę próbuje go ugrzecznić, w wersji full orange Ray dopiero wygląda  :D

 

Nad perlonem się zastanawiałem ale chyba za blisko mu do nato które już mam

Tak się składa, że wszystkie możliwe opcje mam na miejscu więc sobie poprzymierzałem ;-) Jeszcze przed chwilą zobaczyłem jak wygląda na skórzanym zulu i nie jest źle. Mam mieć za jakiś czas czarnego silikona z pomarańczem i zobaczymy.

 

Perlon może fajnie leżeć...ale nie mam pod ręką nic w 22mm więc nawet o tym nie pomyślałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To bardzo fajny rozmiar. Nie za mały bo ma dobrą średnicę, i nie za duży nawet na mniejsze nadgarstki bo krótkie lug to lug. Gratuluję :) jak będziesz chciał się kiedyś pozbyć to pisz. Zmieniłbym uszczelki zrobił test szczelności i używał jako divera ;) ale w bardzo dobrym stanie on jest prawda? Bo zdjęciach z licytacji to już wnioskowałem.

Nie chce gdakać ale nie zamierzam się go pozbywać bo to świetny zegarek :)

Ja właśnie mam mały nadgarstek i jest o dziwo idealny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

Po dłuższej przerwie odkrywam na nowo

 

bambino1.jpeg

bambino2.jpeg

bambino3.jpeg

Edytowane przez vitriol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bambino jest świetne, tylko wolałbym wymiar 38mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Banan315

Dzisiaj przyszedł mój pierwszy automat. :)

post-90252-0-87551900-1463414203_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja rodzina "Cesarska". Dzisiaj dołączyła zielona pierwsza wersja z późniejszych lat produkcji(cyfry zamiast skrótów miesięcy i dodany znak Orienta).Kalendarz zaczyna się na roku 1988.

post-91236-0-95619800-1463508803_thumb.jpg

Edytowane przez grzela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbierasz wszystkie? Który najfajniejszy Twoim zdaniem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
vandit

Mam starego kwarca Orienta i tam luma wygląda podobnie (kropki i na wskazówkach).

Świecił jak był nowy dobrze, teraz trochę gorzej ale i tak dużo lepiej niż w Senatorze.

 

Jak luma na wskazówkach i kropkach jest ok, czy raczej symbolicznie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbierasz wszystkie? Który najfajniejszy Twoim zdaniem?

Jeżeli to było do mnie to najfajniejsze są chyba pierwsze wersje. Mają "duszę".

Odkładam teraz na ostatnią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładny ale nie przemawia do mnie tak jak szary lub czarny ☺

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.