Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość darekmp3

Adriatica - dobry wybór?

Rekomendowane odpowiedzi

(...)12405 - brakuje godziny 9, (...)

 

w 12405 - niepotrzebnie jest "wciśnięta" arabska "3" w miejsce indeksu (jeżeli miało by być wg. schematu: cyfra / indeks / cyfra / ...) - mi akurat ten model najbardziej się podoba :D

 

 

(...) Mało tego niedawno wróciłem z manewrów miejskich oczywiście po sklepach z zegarkami i oglądałem model 1072 tyle, że w wersji złotej. Wyglądał elegancko a wersja srebrna prezentuje się jeszcze okazalej.

 

Na zdjęciu ode mnie jest właśnie wersja złocona... ;)


... powinien być prosty jak zegarek Świat...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem laikiem, ale jesli mial bym brac na wyglad to wzial bym ta co poprzednik (12405) rowniez najbardziej mi sie podoba. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość darekmp3
w 12405 - niepotrzebnie jest "wciśnięta" arabska "3" w miejsce indeksu (jeżeli miało by być wg. schematu: cyfra / indeks / cyfra / ...) - mi akurat ten model najbardziej się podoba :)

 

 

 

 

Na zdjęciu ode mnie jest właśnie wersja złocona... ;)

 

Dokładnie jakby nie było tej 3 to by było świetnie.

Wiem wiem, że na zdjęciu jest złota :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze pozostaje tuning ;)

Mnie 1096 kupiła taką... "pilotowatością", a na pilota choruję od dawna.

Co do braku trójki, to uwierz mi, wygląda to bardzo naturalnie. Na pewno naturalniej niż ta wsadzona na styk w 8102.


Adriatica 1096 | Casio Lin-169-7AV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość darekmp3

Zgadzam się, lepiej to wygląda niż w 12405 gdzie 3 jest wciśnięta za datownik. Właściwie to nie wiem czemu oni tak zrobili, jeżeli zdecydowali się na takie oznaczenie cyfra, indeks, cyfra, indeks... to po cholerę tak 3.

Dlatego ja biorę 1072, ładnie wygląda, wszystko uporządkowane a cyferki mi nie potrzebne:D Teraz jeszcze rozważam drugą opcję otóż interesuje mnie Tissot LeLocle.

post-0-0-19438800-1331127083.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz jeszcze rozważam drugą opcję otóż interesuje mnie Tissot LeLocle.

trochę rozciągamy budżet ;) . No to dochodzi jeszcze co najmniej Certina jako opcja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość darekmp3

Piękny jest ten LeLocle z gliszowaną tarczą ;) To jest chyba jakaś limited edition tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz darekmp3.... Tissot lo już zupełnie inna klasa...

 

Jeżeli oczywiście fundusze Ci na to pozwalają (kosztuje mniej więcej tyle co 3 Adriatici ;) )to bierz!

Bardzo fajny zegarek - zwłaszcza transparentny i ciekawie zdobiony dekiel...

 

Niestety jak dla mnie zbyt "popularny" - zdecydowanie wolę zegarki "niszowe" - mało popularne, a zwłaszcza vintage

Staram się zminimalizować szansę, że spotkam kogoś kto będzie miał na nadgarstku ten sam zegarek co ja :D


... powinien być prosty jak zegarek Świat...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość darekmp3

Chyba się jeszcze wstrzymam z bólami i zacznę odkładać kasę na tego Tissota. Kupić zegarek to nie problem ale potem można być z niego niezadowolonym z myślą, że można było poczekać jeszcze te kilka miesięcy i sprawić sobie to co naprawdę nam się podoba. A tak w ogóle to kiedy wszedł ten LeLocle z gliszowaną tarczą? Bo wcześniej były gładkie a te to chyba na 150 - lecie tak? Tylko kiedy ono było:D

post-0-0-90363200-1331127090.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.