Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Guest mugi

Eppner

Recommended Posts

Też myślałem , nie o oszukiwaniu , a  o uniknięciu efektów ,, świeżego " drewna

🤔 Nasz kochany Krzyś znowu zachował się jak "słonik w składzie porcelany" ... 😂🙃 taka już jego osobliwość. 

Ps. drewno liściaste , olcha, czereśnia albo coś podobnego musi być wysezonowane. Można szukać starych zniszczonych drewnianym mebli, ale to taki sam problem jak znalezienie wysezonowanych desek. Na szczęście jest parę pracowni gdzie można taki materiał zamówić i nawet kupić przycięty do wymiaru, fornirowanie oczywiście orzechem, zobaczymy czy samemu czy pod prasą, no i dalej już z górki. 

Nie śpieszy się.  

Edited by LESKOS

Czasem lepiej powiedzieć coś, nie mówiąc NIC!  🤔

Wiesz dlaczego się tu już prawie wogóle nie pojawiam, jak i kilku innych kolegów? To Ci Leszku powiem... Twoje przemądrzałe komentarze, wszystko "wiedzenie" i wypowiedź na każdy temat, nie znosząca sprzeciwu, jest trudna do strawienia ... Z Tobą nie ma rozmowy, każda opinia przez Ciebie wygłoszona nie może być zanegowana, a próba dyskusji spotyka się z drwiną... Widzisz, stworzyłeś piękną kolekcje wyliganych (to po naszemu) preparatów... Powiem Ci Leszku, że w pewnych kręgach funkcjonuje nawet określenie "wylizał jak Leskos zegar"... ;)

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

No to ci ulżyło... możesz jeszcze coś "walnąć o lizaniu i preparowaniu" i czym tam chcesz jak Ci to poprawi humor... ja tam się nie obrażam, a w pewnym sensie przyjmuję to nawet jak krytykę konstruktywną. W sumie to nie za bardzo wiem o czym mówisz i o jakim wymądrzaniu się piszesz , bo tak przynajmniej od półtorej roku nie wypowiedziałem się merytoryczne pod żadnym wpisem dotyczącym cudzych zegarów ani w żadnej merytorycznej dyskusji pod żadnym tematem.

A co do tego, że czasami "zachowujesz się" obrażając na lewo i prawo, nie kontrolując emocji - to mam swoje zdanie na ten temat. Ale dość, bo ci znowu skoczy ciśnienie.

Tak czasami bywa, że odczytujemy niewłaściwie intencje przez paradygmat własnych doświadczeń. A świat nie jest taki zły... 

Kiedyś było takie pismo satyryczne SZPILKI ... a pod tytułem taka drobnym drukiem sentencja... "Prawdziwa cnota krytyki się nie boi"  -  i nie chodzi o cnoty niewieście.

Tak naprawdę to przykro mi, że tak to wszystko odbierasz na "gorzko", a mnie starasz się dokopać jak jakiemuś burkowi przy budzie ... 

W dniu 12.02.2022 o 08:39, LESKOS napisał(-a):

do drugiego mechanizmu muszę dorobić skrzynię

Już trochę czasu minęło. 

Jak tam prace nad skrzynką? 

Pozdrawiam Jacek 

"Na żadnym zegarze nie znajdziesz wskazówek do życia" 

Posted (edited)

Brak czasu... i trochę weny - na razie muszę dokończyć starsze tematy w robocie ... 😉 

Ale i do Eppnera dojdziemy ...

2C5DE22F-CEDE-4A35-8190-07B9FE35981D.jpg

IMG_1645.jpg

Edited by LESKOS

Posted (edited)
7 godzin temu, LESKOS napisał(-a):

Brak czasu... i trochę weny  ... 😉 

Leszku - czyżby przyczyną była tajemnicza liczba 65 ;) 

Nie poddawaj się :) 

Roman

Edited by Kieszonkowe

Cześć ! 

Trochę pewnie i tak 🤔... 😉 ale głównie problemy w pracy, a i trochę w domu, zresztą kto ich nie ma ostatnio...

Taaa... ostatnie półtora miesiąca było bardzo wymagające, a odkrywam, że "zasobów" do realizacji po stronie mojej skromnej osoby ubyło i to sporo. I nie ta głowa...

Czas coraz szybciej ucieka, to tak wbrew logice i fizyce. 

Poddawać się nie poddaje, ale to nie ma w praktyce znaczenia.

:rolleyes: