Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość darekmp3

Polpora

Rekomendowane odpowiedzi

Moze byc i jezyk i ciekawie :D

 

Konstantin-Chaykin-Joker-Fun-Funny-Face-

 

Natomiast nadal Joker Chaykina to cos ciekawego bo caly jest spojny stylistycznie.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Nie wiem czy umiałbym sprzedać taki zegarek ze spiralami klientowi.

Bardzo bym musiał się natrudzić i mieć nadzieję 

że gość będzie dobrze wstawiony i to po trawie.

Alkohol by raczej nie  stłumił stanu zachwycenie się

mojej osoby nad Tym zegarkiem 😇


Czas jest moim sprzymierzeńcem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no te spirale to jest jakiś kosmos, ogólnie ich nowe projekty to nie mój gust:)

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera nowych zegarków Polpory: 01.12.2021 godzina 16:30 online na kanale YT marki - https://m.youtube.com/channel/UCvZpqNjXhY685n7Pq2WjQ5A 

W tym roku do oferty trafi zegarek męski i damski. Mechanizm automatyczny i manualny. Ujawnione fragmenty nowości poniżej... Jedno jest pewne, zapowiadają się lepiej niż Zawisza ;)

259382611_4464015533690138_8433319424723102401_n.png

257124486_4447188135372878_3541696094359080684_n.jpg


Małżeństwo i zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i są nowe modele. Męski - Denar Chrobrego - 40mm średnicy i dużo złota. Limitacja 50 sztuk.

https://www.polpora.com/manufaktura/kolekcje/dziedzictwo/denar-chrobrego/

 

Damski - Terra Lux w dwóch wersjach kolorystycznych. 34mm średnicy i stal, i dużo diamentów (konkretnie 48 sztuk).

https://www.polpora.com/manufaktura/kolekcje/elementum/terra-lux-tahiti/

https://www.polpora.com/manufaktura/kolekcje/elementum/terra-lux-bianco/

Każdy limitowany do 50 sztuk.

Zdjęcia ze strony Polpory. 

PB126091_1.jpg

PB146314_1.jpg

PB126099_1.jpg

PB126122_1.jpg


Małżeństwo i zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

damskie zalatują chinszczyzną. Niestety macica perłowa moim zdaniem jeszcze w polaczeniu z kamieniami zawsze daje taki slaby odbiór. Denar calkiem fajny ale zegarek dla bardzo wąskiej grupy wielbicieli marki. Ogolnie to nie wiem po co organizowac event dla takiej premiery. Nie ma nic dla szerszego grona odbiorcow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Denar Chrobrego fajny, ale odrobinę za duży. Bez akcentu w centralnej części tarczy byłby jeszcze ciekawszy. Tylko, że wtedy wyszłoby prawie jak Vostok Classica 😄 To akurat zaleta, bo Classica jest rewelacyjnym zegarkiem za ułamek tej ceny.

 

Ale tak całkiem serio to ciekawy projekt - ale gdybym znalazł kiedyś logiczne uzasadnienie do zakupu jednorazowego za taką kwotę, to pewnie wybrałbym coś z Vacheron Constantin.

Edytowane przez Sławek W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wodolej

To mi wygląda na projekty Zenka Martyniuka, popełnione w patriotycznym uniesieniu, po spotkaniu z fanami  z kręgu młodzieży wszechpolskiej, którym to projektom, kształt rzeczy nadał fabrykant Pan Dong Zhang z Chińskiej Republiki Ludowej 🤔

Edytowane przez Wodolej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś jest szczęśliwym posiadaczem Globtrotera i mógłby się pokusić o swoje odczucia z użytkowania tego zegarka?


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, pk_kamil napisał(-a):

Ktoś jest szczęśliwym posiadaczem Globtrotera i mógłby się pokusić o swoje odczucia z użytkowania tego zegarka?

 

Kolega denver47 miał, może coś więcej powie.

Piniżej jego galeria

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, sanik napisał(-a):

 

Kolega denver47 miał, może coś więcej powie.

Piniżej jego galeria

 

 

 Tiaaa... @sanikwłaśnie tego szukałem, nawet się w tym wątku wypowiadałem, ale kiedy to było;)

Chęć posiadania takiego zegarka wróciła... coś w nim jest:)

Hm... zastanawiam się jednak co jest w tym zegarku nie tak (poza tą wskazówka sekundnika, o której tyle się czyta;) osobiście dla mnie jest ok;):)), gdyż faktycznie tych zegarków na forum jest... jak na lekarstwo. W ogóle POLPORY jest jakoś tak malutko tutaj, a zegarki są przednie...


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, pk_kamil napisał(-a):

 Tiaaa... @sanikwłaśnie tego szukałem, nawet się w tym wątku wypowiadałem, ale kiedy to było;)

Chęć posiadania takiego zegarka wróciła... coś w nim jest:)

Hm... zastanawiam się jednak co jest w tym zegarku nie tak (poza tą wskazówka sekundnika, o której tyle się czyta;) osobiście dla mnie jest ok;):)), gdyż faktycznie tych zegarków na forum jest... jak na lekarstwo. W ogóle POLPORY jest jakoś tak malutko tutaj, a zegarki są przednie...

Może chodzi o cenę, bo tu Polpora wchodzi na poziom bardziej uznanych marek, a nie każdy ma ciśnienie na "polaka".

Jak dla mnie, to wokół Polpory za mało się dzieje, wystarczy porównać środowisko skupione przy Xicorze, Vratce, czy Gerlachu, które może mają inną ofertę, ale dają możliwość udziału w tworzeniu, spitkania się na piwko, itp 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, pk_kamil napisał(-a):

 Tiaaa... @sanikwłaśnie tego szukałem, nawet się w tym wątku wypowiadałem, ale kiedy to było;)

To jak cofniesz się w tym temacie o jedną stronę, to oprócz powyższego linku znajdziesz jeszcze inny do recenzji Globtrotera autorstwa forumowych kolegów.

W dniu 2.12.2021 o 12:02, QuadrifoglioVerde napisał(-a):

damskie zalatują chinszczyzną. Niestety macica perłowa moim zdaniem jeszcze w polaczeniu z kamieniami zawsze daje taki slaby odbiór. 

Nie znasz się 😛 I już wiadomo dlaczego Vratislawia nie ma nic dla kobiet w ofercie... A tak całkiem serio to do mnie połączenie masy perłowej i diamentów przemawia. W Terra Lux najmniej podobają mi się wskazówki... Ale i tak mogłabym mieć. Nie mniej jednak za najładniejszą damską Polporę uważam model Polon i trochę żałuję, że go nie kupiłam.

22 minuty temu, sanik napisał(-a):

Może chodzi o cenę, bo tu Polpora wchodzi na poziom bardziej uznanych marek, a nie każdy ma ciśnienie na "polaka".

Co fakt to fakt. Cena gra rolę. Podobnie jak dystrybucja. Ilość punktów stacjonarnych, w których z ofertą marki można się zapoznać na żywo jest symboliczna. 


Małżeństwo i zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, AK&AK napisał(-a):

To jak cofniesz się w tym temacie o jedną stronę, to oprócz powyższego linku znajdziesz jeszcze inny do recenzji Globtrotera autorstwa forumowych kolegów.

Nie znasz się 😛 I już wiadomo dlaczego Vratislawia nie ma nic dla kobiet w ofercie... A tak całkiem serio to do mnie połączenie masy perłowej i diamentów przemawia. W Terra Lux najmniej podobają mi się wskazówki... Ale i tak mogłabym mieć. Nie mniej jednak za najładniejszą damską Polporę uważam model Polon i trochę żałuję, że go nie kupiłam.

Co fakt to fakt. Cena gra rolę. Podobnie jak dystrybucja. Ilość punktów stacjonarnych, w których z ofertą marki można się zapoznać na żywo jest symboliczna. 

VC kieruje się raczej inną filizofią działania, która w skrócie sprowadza się do tego, aby zegarki sprzedać, a nie sprzedawać 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, AK&AK napisał(-a):

To jak cofniesz się w tym temacie o jedną stronę, to oprócz powyższego linku znajdziesz jeszcze inny do recenzji Globtrotera autorstwa forumowych kolegów.

Nie znasz się 😛 I już wiadomo dlaczego Vratislawia nie ma nic dla kobiet w ofercie... A tak całkiem serio to do mnie połączenie masy perłowej i diamentów przemawia. W Terra Lux najmniej podobają mi się wskazówki... Ale i tak mogłabym mieć. Nie mniej jednak za najładniejszą damską Polporę uważam model Polon i trochę żałuję, że go nie kupiłam.

Co fakt to fakt. Cena gra rolę. Podobnie jak dystrybucja. Ilość punktów stacjonarnych, w których z ofertą marki można się zapoznać na żywo jest symboliczna. 

 

Polpora "Polon damski" ma bardzo akuratny męski rozmiar, czego nie da się powiedzieć po Polonie męskim, który jak na swoją formę jest strasznie wielki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8.12.2021 o 16:05, AK&AK napisał(-a):

... 😛 W Terra Lux najmniej podobają mi się wskazówki...

Te wskazówki są chyba męskie bo przyznam, że właśnie one najbardziej mi się spodobały w obu projektach 😉

Edytowane przez Odin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczor jestem bardzo zainteresowanym zegarkiem Polpora Aqua Duo. Jesli jest ktos chetny ktory chce sprzedac egzemplasz to prosze o Kontakt.

Od lat juz szukam, ale niestety bez powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polpora Kopernik od dziś w ofercie. Dane poniżej. Mechanizm SW260-1 w wersji Elabore w wykończeniu premium. Cena 7980,00 zł.

...w stosunku do Zawiszy widać progres ;).

IMG_20231215_120653.jpg

IMG_20231215_120735.jpg


Małżeństwo i zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co z tego, skoro design tarczy 😞 naprawdę nie ma komu projektować..


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.