Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość drwalu

www.zegarmistrz-katowice.yoyo.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Gość drwalu

Zapraszam serdecznie na stronę mojego zakładu.Wiele galerii i filmów z napraw ciekawych mechanizmów i zegarów,miedzy innymi zegary wieżowe,pozytywki,wystawy w muzeach.

 

www.zegarmistrz-katowice.yoyo.pl

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna strona.


Demokracja - ustrój w którym dwóch meneli spod budki z piwem ma 2 głosy, a profesor uniwersytetu ma 1 głos...

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ładnie :-) wygląda ta stronka :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ileż się namęczył abym mógł obejrzeć film z pozytywką - ale udało się:D Strona Superowa. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość drwalu

Nie mam jeszcze opanowanych albumów w google picassa.Dodam dokładniejszą instrukcję odpalania filmików.Na razie czekam na powrót do domu i dodam parę galerii z napraw różnych zegarów wieżowych.zachęcam do odwiedzania strony,bo będę sie starał archiwizować różne ciekawostki jakie udało mi się naprawić.Szkoda ,że dopiero teraz zabrałem się za uwiecznianie napraw.Tyle ciekawych zegarów i mechanizmów po naprawie powędrowało do włascicieli i nie będę miał możliwości zrobić zdjęć.No nic ,na osłode mam teraz bardzo ciekawy francuski zegar.Konstrukcja tak przemyślana z,żeby nie było słychać chodu i nie przeszkadzał użytkownikowi.Funkcję wahadła spełnia obciążnik na sznurku ,który jest pchany po okręgu,bardzo ciekawe rozwiązanie jak na XVIII wiek.Zamieszczę na mojej stronie,jak mi pójdzie z naprawą:D

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten mechaniczny ptaszek jest super :D To chyba firma Reuge takie rzeczy robi jeśli się nie mylę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strona prezentuje się bdb, niestety słaba domena psuje efekt. Polecam zakup jakieś .pl, koszt nieduży a prestiż wzrasta.

Z takich uwag, polecam jeszcze by mapka z GoogleMaps była linkiem do googlemaps. Potencjalny klient będzie w stanie powiększyć, pomniejszyć, obliczyć trasę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Strona prezentuje się bdb, niestety słaba domena psuje efekt. Polecam zakup jakieś .pl, koszt nieduży a prestiż wzrasta.

Z takich uwag, polecam jeszcze by mapka z GoogleMaps była linkiem do googlemaps. Potencjalny klient będzie w stanie powiększyć, pomniejszyć, obliczyć trasę.

 

Strona bardzo fajna i przyjemna, ale potwierdzam słowa kolegi oraz osobiście radziłbym wykupić jakiś płatny hosting( wolny od reklam) oraz dodać dane typu NIP i Regon no i może w dziale linki podać odnośnik do naszego klubu.

 

Sprawdź też pisownie np:

Zajmujemy się pełna renowacją zegarów antycznych.

Oraz chyba błąd rzeczowy:

Budujemy i remontujemy zegary antyczne na zamówienie. Oferujemy zegary własne jak i we współpracy z domem aukcyjnym DESA

Zegara antycznego chyba nie da się zbudować - jego replike owszem - no ale może się czepiam.

Oraz "zegary własne" czyli produkowane przez Ciebie??

 

To tylko takie małe, uwagi - wyrażone nie by piętnować, ale by wskazać jak coś poprawić.

 

Pozdrawiam


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.

Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.