Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Lestaf

Recenzja G-Shocka GW-9200 Riseman

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj TimeTrend zaproponował mi cenę za ryśka: 539PLN (przesyłka gratis).

Niestety już kupiłem w obniżce na walentynki; 777-20% :angry:

Następnym razem wklej link bigbena do negocjuj cenę a dostaniesz w tej samej cenie (lub niższej)z przesyłką gratis :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Następnym razem wklej link bigbena do negocjuj cenę a dostaniesz w tej samej cenie (lub niższej)z przesyłką gratis :)

Tak też zrobiłem ale mieli awarię serwera i odpowiedzieli mi jak juz kupiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie i jak kupiłeś?

W przypadku zakupu na odległość (nawet jeśli odbierasz osobiście) możesz towar zwrócić w ciągu 10 dni jeśli nie nosi śladów używania innych niż to konieczne do sprawdzenia jago sprawności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic z tego. Zakup w sklepie stacjonarnym. :angry:

Zegarek jednak bardzo fajny :wub:  więc przeżyję te parę złoty więcej jakie wydałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz nie ma już chyba wyjścia.

Tak czy inaczej kasę szybko odżałujesz, a zegarkiem będziesz się cieszyć długo. Tak jak ja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co użalać, Riseman jest warty tych pieniędzy które zapłaciłeś  :) .

A w przypadku ewentualnej sprzedaży masz na paragonie wyższą kwotę a na alle będzie to plus  ;) .

Pamiętaj o przedłużeniu gwarancji, warto dla tych wszystkich czujników  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! Rysiek jest zajefajny, po kalibracji na Palenicy Białczańskiej zegarek z wystarczającą dla mnie dokładnością wskazywał wysokość n.p.m. Zaraz po żonie jest to mój najlepszy towarzysz wycieczek. Polecam wszystkim

post-67315-0-68754200-1392751266.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam  ;)

Mam Ryśka i ja.

Drugie casio w mojej karierze zegarkowej, pierwszy był a właściwie jest bo nadal działa WVQ-560LE-8A.

A na G-Shocka szykowałem się już jakiś czas ale..., po przeczytaniu tej recęzji, dzieki Lestaf wybór padl na Riseman'a .

Zobaczymy co jest wart, z racji pracy na wulkanizacji pierwsze casio dostawało po d*pie że sam  się dziwie że jeszcze działa i wszystko z nim wporzątku.

O tym jak Rysiek sobie radzi poinformuję za jakiś czas.

 

Data produkcji i miejsce 201D267C - Japonia 24 września 2013r.

 

Pozdrawiam ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Data produkcji i miejsce 201D267C - Japonia 24 września 2013r.

 

 

Mamy bliźniaki bo mój ma również numer 201D267C :wub:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Na wstępie się przedstawie, mam na imie Damian jestem szczesliwym posiadaczem Ryśka  , dostałem na urodziny od mojej drugiej połówki :)

 


Wszystko pięknie ładnie ale coś podkusiło mnie aby przestawić  samemu ciśnienie, wydawało mi się że źle wskazuje .

Jest opcja powrotu do ustawień fabtycznych ? czytałem instrukcję i nie mogę czegoś takiego znaleźć

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam

Na wstępie się przedstawie, mam na imie Damian jestem szczesliwym posiadaczem Ryśka  , dostałem na urodziny od mojej drugiej połówki :)

 

Wszystko pięknie ładnie ale coś podkusiło mnie aby przestawić  samemu ciśnienie, wydawało mi się że źle wskazuje .

Jest opcja powrotu do ustawień fabtycznych ? czytałem instrukcję i nie mogę czegoś takiego znaleźć

 

pzdr

Gratki  :)

Wejdź w tryb barometru, termometru (mode), następnie przytrzymaj (adjust), aż zacznie migać ikonka termometru, przyciskiem (mode) przechodzisz do barometru i przyciskając jednocześnie (reset i start), wracasz do ustawień fabrycznych (OFF). Na koniec przycisk (adjust) aby zakończyć ustawienia. To samo i z termometrem jak i z wysokościomierzem.

Pozdro  :)

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

super ;) wielkie dzięki  pomogło :) na razie póki nie znajde dobrego barometru w okolicy gdzie mógłbym ustawić sobie sam to zostawie na fabrycznych modach :)

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim!!!

Jestem szczęśliwym posiadaczem Ryśka od ok.1godz. :) :) :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam zegarek od wczoraj na łapie i maszyna jest mega, jestem zwolennikiem mechanicznych automatów, mam też komputer nurkowy sunnto D9

obawiałem się ze riseman to gadzet ale barometr mnie zaskoczył wczoraj wykres szedł w dół za oknem mega słońce, obawy sie potwierdziły gadzet, a dzisiaj załamanie pogody, za oknem chmury , wykres idzie do góry za oknem ? chmury ? za kilka godzin wypogadza się dobre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wst już Ci tą instrukcję wysłałem z godzinę temu ;) Sprawdź skrzynkę

 

EDIT

W pw podałeś mi innego meila

Edytowane przez Lestaf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to witamy w klubie! Jak wrażenia?

Ogólnie zegarek jest super. Zanim go kupiłem dużo o nim czytałem - po części dzieki temu forum mam Ryśka :)

Wygląd jest super, wszystkie funkcje które chcialem to są. Jedyne co to lekki minus za jego wielkość - spodziewałem się ze jest większy. Chociaż z drugiej strony może to nie jest minus. Zegarek nie jest duży, ale wszystkie informacje są na nim czytelne. Ogólnie jestem zadowolony i napewno każdemu polecam ten model.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja kolejny raz zdejmowałem dolną część plastikowej obudowy w celu wyczyszczenia tego syfu który tam się zbiera. Zastanawiam się ile ten plastik przetrwa takich operacji wkręcam - wykręcam. Jak można było nie pomyśleć przy projektowaniu zegarka o tak oczywistej sprawie jak pot z naskórkiem, pyłem, włoskami i innym syfem zbierającym się pod tym plastikiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej po doświadczeniach z Ryśkiem już wiem na co zwracać uwagę w G  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie z innej beczki. Czy ktoś ma doświadczenie związane z mocnym eksploatowaniem Ryśka w warunkach słona woda + mocne słońce? I do tego nurkowanie na około 20-30 metrach? Wybieram się do Malezji i Indonezji na kilka tygodni i zegarek będzie nastawiony na te czynniki dzień w dzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.