Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Lestaf

Recenzja G-Shocka GW-9200 Riseman

Rekomendowane odpowiedzi

Mruga mu literka C, pewnie akumulator padł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze spróbuję go reanimować. Zastanawiam się czy nie odłączyć tych kabelków od solara i nie wsadzić tam zwykłej baterii. Akumulatorka nie wiem gdzie kupić, a i tak nie są dużo trwalsze niż zwykła bateria.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ani mi się waż!

Nie rób popeliny, zamawiaj akumulator z Zibi lub świata zegarków i zrób to zgodnie z dziedziną sztuki ?

 

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ten akumulator zawsze mnie wkurzał. Zimą pod kurtką poziom potrafił zejść nawet do L. Potem trzeba się było gimnastykować, żeby go doładować. Zresztą jeszcze się zastanowię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem za pełną reanimacją, może uda się.

Widać że zegarek swoje przeszedł i widok ten cieszy oczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12 lat mu w tym roku stuknie. Nie jedno widział... Może lepiej go nie reanimować, bo jeszcze wygada i będzie wstyd :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rangeman to się według mnie nadaje jako budzik na szafkę przy łóżku, a nie na rękę. Nie lubię takich dużych zegarków, poza tym jeden G mi wystarczy, wolę automaty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawiaj i na półkę go! Fajny świadek historii, powinien teraz odpocząć...

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Riseman był moim ulubionym zegarkiem, spędził na mojej ręce najwięcej czasu i służył mi wiernie na prawdę długo. Lubiłem go za czujniki i wykres ciśnienia na wyświetlaczu, jak na tamte czasy był na prawdę funkcjonalnym narzędziem.
Nie noszę go już od dawna, ale ciągle w moich oczach był liderem wśród zegarków elektronicznych. Niedawno znalazł godnego następcę i nie jest to nowszy Riseman ani nawet żaden G shock, tylko Garmin Instinct 2 Tactical.
30bd07ceeadfc848e93a82c45e021897.jpg&key=a3c25c170e021b3d6abc9ecbfd0983516a27e7c897669d14a2a43c4a278c218d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie reanimowałem swojego Ryśka.  Wytrzymał 13 lat!

Nowy akumulator. 

Jedziemy dalej razem... ;)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój Rysiek ma już 14 lat i ori akumulator :) Co prawda od czasu zastąpienia go Garminem Instinctem Tacticalem około 3 lat temu jest noszony baaaaaardzo okazjonalnie ale... dalej cieszy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.