Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

macia

Omega Speedmaster Date

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę szybko podjąć decyzję: do wzięcia Omega Speedmaster Date (chronograf), używana ale w świetnym stanie, na bransolecie, pudełko, instrukcja - taka jak tutaj http://www.omegawatches.com/index.php?id=3...00&no_cache. Cena 6000. I teraz prośba do Was - brać, czy może zasugerujecie do tej ceny (może być mniej:) coś innego? Preferencje - bransoleta, max średnica 42 mm, wodoszczelność umożliwiająca pływanie, może - ale nie musi - być to chronograf. Nowy lub pewny używany w świetnym stanie. Propozycje mogą być naprawdę różne, także nie bójcie się wstawiać zdjęć zegarków z zupełnie innej beczki:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę, nie dubluj postów, to Ci nie pomoże w uzyskaniu odpowiedzi, a wprowadza bałagan na forum.

Raczej przejrzyj forum, było wiele postów o zegarkach, o które pytasz.


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może jakaś merytoryczna wypowiedź? Forum przeglądałem niejednokrotnie i naprawdę nie pisałbym tylko po to, żeby napisać... Pilnie potrzebuję pomocy i tyle. Jeśli chodzi o zdublowanie tematu, to bardzo przepraszam i proszę o usunięcie tego, który wydaje się być w gorszym ku temu miejscu. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale Twoje pytanie jest postawione tak, że nie liczyłbym na merytoryczną odpowiedź. Po pierwsze nie opisałeś zbyt dokładnie stanu i wieku zegarka, nie pokazałeś jego zdjęć. Po drugie twoje pytanie dotyczy gustu i zasobności portfela - nie ma nic wspólnego z merytoryką.

 

Jedyna odpowiedź to jeśli Ci się podoba i stać cię, to kupuj jeśli jeden z warunków nie jest spełniony - to nie.

 

Podstaw w miejsce zegarka np markę samochodu ( na tych każdy się przecież zna ) i przeanalizuj Twoje pytanie.

 

"Mam do kupienia Hondę - taką jak na zdjęciu ( tutaj zdjęcie katalogowe ), czy warto ją kupić, czy może coś innego, byle by miał cztery koła.

Szybko, bo nie mam czasu."

 

Tak to mniej więcej brzmi.

 

Sorry, ale jeśli chce się dostać sensowne odpowiedzi, to warto zastanowić się nad pytaniem. Podać więcej wytycznych i kryteriów wyboru.


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, zdjęć nie mam i mieć nie będę. Stan świetny, zegarek ma co najwyżej 5 lat. Żadnych zadrapań, rys (no, może minimalne na zapięciu) itp. Teraz chodzi mi o to, czy w podobnej cenie mogę dostać coś innego w tym (choć niekoniecznie) klimacie. Jeśli chodzi o jakiś punkt odniesienia, to bardzo podoba mi się IWC Aquatimer, ale wiadomo - cena...

"Mam do kupienia Hondę - taką jak na zdjęciu ( tutaj zdjęcie katalogowe ), czy warto ją kupić, czy może coś innego, byle by miał cztery koła.

Szybko, bo nie mam czasu."

Tak to mniej więcej brzmi."

 

Trochę uprościłeś, zgodzisz się? Jeśli miałbym zinterpretować swoje pytanie, to mogłoby ono brzmieć mniej więcej tak: Co kupiłbyś do 6 tys. zł. - nie garniturowiec, bransoleta, nie więcej niż 42 mm, możliwość pływania, szafir, automat, może być chronograf, mile widziany szklany dekiel, kolor tarczy obojętny. Wszelkie własne uwagi i sugestie mile widziane.

Ponawiam prośbę :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tag Heuer Carrera to jest to, co najbardziej mi się widzi z przedstawionych przez Ciebie propozycji. Jednak cenowo to się przedstawia znacznie wyżej niż mój budżet, a poza tym, to chyba pływać w nim nie można przy tej klasie wodoszczelności...?

Ten Longines z przedostatniego zdjęcia też niczego sobie... Właśnie taki styl do mnie przemawia Klod:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, mam niezły zamęt... Z jednej strony wiem, że ta omega w tym stanie za te pieniądze to okazja; z drugiej po przymierzeniu zastanawiam się, czy to na pewno to... Sam nie wiem co robić - i szkoda mi jej i nie do końca jestem przekonany. Jednak gdzieś w tle mam obrazek aquatimera... a ostatnio także wpadł mi w oko UN jednego z Kolegów:) Jakieś sugestie, rady, wskazówki???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.