Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość MichaelD

Grand Seiko Spring Drive GMT SBGE001 v.s Rolex GMT Master IIc

  

169 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo spostrzegawcza uwaga - nie jest to temat o mnie:-)

"Obsmarowano" bardzo celnie i słusznie ujęte:-)

 

Chyba nie bardzo zrozumiałeś co miałam na myśli wklejając odnośnik do tego tematu.

Dla jasności sytuacji - ludu nie nakłada sie na nadgarstki;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, może zaledwie 20 proc postów jest sensowna i na temat, reszta, to wypowiedzi tzw. "miłośników" zegarków o opłacalności inwestycji, czy o swoich seksualno -snobistycznych preferencjach wobec danej marki. Odpowiadając na pytanie - mój wybór, to Seiko, choćby z tego względu, że technologicznie zawiera w sobie wszystkie te "tajemnice" co Rolex, a dodatkowo wnosi świerzą myśl techniczną. Elektronika w GS nie zastępuje jakiegoś zespołu machanicznego w Roleksie, tylko jest dodatkowym utrudnieniem/komplikacją dla wytwórcy. Osobiście porównałbym ten wynalazek do turbillonu, tyle że turbillon jest obecnie "trzepany" przez większość wiodących marek, a SD jest jedyne w swoim rodzaju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.