Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

RCCC

poszukiwany nietypowy pasek (prośba o pomoc)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

 

Jak w temacie, poszukuje paska do zegarka Lacoste 6070L - dystrybutor Zibi - nie serwisuje juz tej marki i nie ma mozliwości kupna nowego paska.

Załączam zdjęcia - szerokość paska 16mm, gr.1,5mm, rozstaw śrub mocujących pasek do koperty to 9mm.

 

 

post-13486-0-44290200-1331222811.jpg

 

post-13486-0-19734800-1331222816.jpg

 

A może ktoś z Szanownych kolegów zechciałby dorobić taki pasek ?

 

Będę wdzięczny za wszelkie informacje i pomoc

 

Pozdrawiam

Bogdan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę to pasek powinien trzymać się za sprawą tych 2 śrub.

Najpewniej wystarczyłoby włożyć zwykły pasek 16mm na siłę wkręcając w niego te śruby, jeśli będzie wystarczająco miękki nie powinno być dużego problemu ew, wcześniej zrobić 2 dziurki.

 

Ze względów estetycznych można obciąć końcówkę paska z miejscem na teleskopy, żeby nie było dziur na wierzchu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapewne tak skończą się moje próby znalezienia paska, niemniej zanim dojdę do rękoczynu ;) spróbuję inaczej

 

a tak a'propos , może ktoś ma taki "zwykły" pasek 16mm - ale : pomarańczowy i najchętniej nie przeszywany ( gładki) - cena do ustalenia na PW ( nie szukam taniego ! )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź ofertę Riosa:

 

Np.

Rios No.34 Classic

394e20e699044d7e9f35d6d8e51262b8.jpg

 

Ew. z przeszyciem takie:

 

Rios No.48 Ostrich Calf

8a8712cbd7cb43bfa56e2580ecd65b85.jpg

 

Rios No.49 Hornback Calf

f87860f5679c4e9cbbd81a6835d0b36b.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za zainteresowanie, popatrzyłem do oferty i szybko zorientowałem się , że jeszcze jeden szczegół umknął mej uwadze, a mianowicie : pasek ma na całej długości szerokość 16mm ( przy zapięciu również) - czarna rozpacz, albo jestem zbyt wybredny albo ... ;)

 

w każdym razie nadal szukam, nadal liczę , że może któryś z kolegów "paskorobów" podejmie się zlecenia...

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.