Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

shaut

Chronograf, kwadratowa koperta z paskiem do 600zl?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam na wstępie bo jestem nowy na forum ;) . Otóż zaplanowałem sobie zakup zegarka. Jeśli chodzi o wygląd zegarka to chciałbym, żeby to był chronograf z kwadratową, ewentualnie prostokątną kopertą oraz z paskiem. Oczywiście fajnie by było gdyby był to szwajcar oraz mechanik ale zdaje sobie sprawy, że co do tej ceny to może być problem. Więc załóżmy, że może być kwarcowy, ale szwajcar a jeśli nie ma żadnych ciekawych to jakich innych producentów modele polecacie???. Od siebie dodam, że zastanawiałem się nad modelami bisseta a konkretniej podobał mi się ten model: http://www.alkom.livenet.pl/allegro/bisset...1M_czarny_1.jpg ale przeczytałem, że w bisseta nie warto inwestowac :) . Z góry dzięki za wszelkie sugestie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, Bisseta to faktycznie sobie odpuść.

Taki z niego szwajcar, jak ze mnie bliźniak Kaczyński.

 

Co do szwajcarów zresztą, to też raczej w tej cenie niewiele znajdziesz.

 

Polecałbym Ci raczej ofertę Seiko albo Orienta, ew. Lorusa (bazuje na częściach Seiko):

post-1528-0-21182900-1331223481.jpg

 

post-1528-0-74087100-1331223483.jpg

 

post-1528-0-70304000-1331223484.jpg

 

post-1528-0-22115500-1331223486.jpg

 

post-1528-0-52507600-1331223487.jpg

 

post-1528-0-86809200-1331223488.jpg

 

post-1528-0-46887200-1331223489.jpg

 

post-1528-0-06807500-1331223490.jpg

 

 

Z nie-kwadratowych:

post-1528-0-64749600-1331223491.jpg

 

post-1528-0-80681500-1331223492.jpg

 

post-1528-0-02595300-1331223494.jpg

 

post-1528-0-13709200-1331223495.jpg

 

post-1528-0-76109500-1331223499.jpg

 

 

Co do pasków, bardzo często modele występują w obu wersjach (pasek/bransoleta), jak nie, prawie zawsze można zmienić.


Można bez końca patrzeć na ogień, wodę i parkującą kobietę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

będzie pewnie trochę ponad budżet, ale z wyglądu warto...

post-23896-0-44428600-1331223515.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj nie wiem czy troche... Jak TAG...;-)

 

A moze za 400zl:

 

EF-509L-1AVDF.jpg

 

Pzdr

Spinner


SPINNERSTRAPy - szukaj na Instagranie lub FB po haśle "spinnerstraps"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
będzie pewnie trochę ponad budżet, ale z wyglądu warto...

post-27739-0-73721700-1331223535.png

 

Kyle podoba mi sie ten zegarek Davosa, co to za model??, bo chcialbym sie zorientowac w jakiej cenie bedzie oscylowal?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się ten zegarek Davosa w odpowiedzi powyżej tylko jakby mógł ktoś napisać jaki to model??, a oprócz tego podoba mi się zegarek Festiny:

z5435863X.jpg

 

Co sądzicie o tym modelu i ogólnie o marce Festina, czy to dobry wybór??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Davosa Square 162.407.55

w sprawie ceny PW

Festina - jak się podoba to czemu nie moim zdaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

casio ef-509 l to dobry zegarek. Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie powiem ten Tissot Quadrato podoba mi się, ale w wersji z paskiem :) , tylko pytanie za jaką najniższą cenę można go dostać, bo cos czuję, że moge przekroczyć te wspomniane 600zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mysle że za 750zł kupisz juz nowego na ebay. trzeba szukac....

zegarek jest naprawde fajny, dosyć duzy no i szwajcar tyle ze quartz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś z forumowiczów posiada właśnie taki model Tissota Quadrato ( ten z brązową tarczą i niebieskimi wskazówkami ) i zechciałby wkleic tutaj jakieś zdjęcia zrobione na żywo, bo chciałem zobaczyć jak ogólnie ten zegarek wygląda na żywo i jak się prezentuje na ręce, a w internecie za bardzo nic nie znalazlem. Pozdrawiam i dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie o zegarkach marki Rubicon, bo szczerze przyznam, że już byłem prawie zdecydowany na zegarek Festiny, ale przypadkowo znalazłem na aukcji ciekawy chronograf właśnie Rubicona. Tylko jedna rzecz, która mnie zaciekawiła to niska cena ( 300zł ) przez to chciałem zapytać czy nie są to zegarki a'la Bisset??? link do tego Rubicona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkoncu po dlugich poszukiwaniach znalazlem model Festiny, który mi sie podoba. Jednak jest problem z dostaniem jej w Polsce. Udalo mi sie ja znalezc na niemieckim E-bay, ale niestety nigdt nie kupowalem jeszcze przez E-bay zagraniczny nic. Czy moglby mi ktos podpowiedziec jak to mniej wiecej wyglada?, jaka forme zaplaty sie preferuje itp?, z tego co widzialem to Paypal jednak nie mam tam niestety konta:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy moglby mi ktos podpowiedziec jak to mniej wiecej wyglada?, jaka forme zaplaty sie preferuje itp?, z tego co widzialem to Paypal jednak nie mam tam niestety konta:/

to załóż - nic nie kosztuje. Musisz mieć do tego "zwykły" rachunek bankowy (żeby przelać z niego środki na swoje konto w PP) lub kartę umożlwiającą płacenie w necie (wtedy podpinasz ją do PP i kasa idzie z karty). Obsługa - łatwizna. A ebay zagraniczny - takie większe allegro. Upewnij się, że dany sprzedawca przyjmuje PP, bo zdarzało się (nieczęsto fakt) że widziałem wyjątki. Jak coś kupisz - dostaniesz maila, w którym będzie przekieorowanie na stronę PP, tam wszystko będzie przygotowane, pozostanie tylko się zalogować i potwierdzić płatność

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.