Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

trebor444

EPOS SOPHISTIQUEE 3386

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

znalazłem na allegro zegarek który mi się podoba:

http://www.allegro.pl/item658378604_epos_s...szafir_eta.html

 

sprzedający ma sporo pozytywnych komentarzy ale...

 

sprawdziłem na stronie producenta i ten model ma przynajmniej 2 różnice w stosunku do sprzedawanego.

po pierwsze innej wielkości wskazówki

po drugie inaczej rozmieszczony datownik

 

będę wdzięczny za pomoc i informację dotyczące autentyczności zegarka

 

trebor444

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Patrzyłem na stronie producenta i jakoś nie widzę różnic o których piszesz. Zastanawiam się czy to nie egzemplarz oferowany ostatnio przez naszego forumowego kolegę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Patrzyłem na stronie producenta i jakoś nie widzę różnic o których piszesz. Zastanawiam się czy to nie egzemplarz oferowany ostatnio przez naszego forumowego kolegę.

To ten tydzień temu był na forum chyba za 1200

 

http://zegarkiclub.pl/forum/index.php?show...mp;#entry395984

 

pozd


Są ludzie, którzy przez całe życie spoglądają na zegarek, a mimo to zawsze się spóźniają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie potrafię wkleić zdjęć :)

 

wskazówki w wersji sprzedawanej na allegro są krótsze.

Godzinowa na stronie producenta sięga połowy cyfr, ten na allegro zahacza o ich dół.

Minutowa na stronie producenta sięga podziałek minutowych, ten epos na allegro ma wskazówkę sięgająca do szczytu cyfr i nie dochodzi do podziałek minutowych.

Data w tym modelu na allegro wcina się w pomarańczową obwódkę na stronie producenta jest wycentrowana i ma tyle samo do obwódki i do podziałek minutowych. I widać 15 na pomarańczowym tle w tym na allegro nie widać.

 

Sprzedający pisze, że jest gwarancja i są pudełka.

Sam nie wiem z czego to wynika i stąd moja prośba.

 

trebor444

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Na allegro masz fotkę, a na stronie producenta obrazek. Stąd mogą być różnice. Jeżeli to faktycznie zegarek Olka to jest oryginalny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc.

nie miałem pojęcia że mogą być takie różnice pomiędzy zegarkiem w realu a zdjęciami/obrazkami na stronie.

Jestem po lekturze na forum wyczulony :) i zgodnie z zaleceniami staram się porównywać to co jest sprzedawane z tym co jest na stronach producentów. A tu niespodzianka :) nawet tu można się pomylić na niekorzyść sprzedającego.

 

jeszcze raz dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sklepie naszego klubowego kolegi, 3386 wygląda ident. jak ten z allegro.Podejrzewam,że rendery na str. prod. nie odzwierciedlają rzeczywistego wygl.zegarka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.