Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Pagan

ORIENT CEM75001B---Gdzie?

Rekomendowane odpowiedzi

Na ebayu wytargacie go za 650-700 pln.Ja za swojego z wysyłką (drogą!!!) dałem niecałe 800,ale byłem strasznie nagrzany i nie szukałem innej okazji.

 

przy tej roznicy poczekam jednak na Demusa :D myslalem ze jest bardziej "powalajaca" :D


jak zwykle pozdrawiajacy...

Łukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nosze Mako (stary model) od tygodnia. W ciagu 7 dob przyspieszyl rowno 30s - nie najgorszy rezultat, moze sie jeszcze dotrze z czasem.


Zadna praca nie hanbi, ale kazda meczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SokuPL

W sklepie Demus podobno mają go mieć niedługo w ofercie; dostałem od nich maila z następującą informacją:

 

"Witam serdecznie,

 

zegarek powinien być dostępny na przełomie lipca-sierpnia. Cena ok 900

zł przy aktualnym kursie dolara.

 

Pozdrawiam

Grzegorz Demus"

 

Zegarek jest już dostępny, jedynie po 2 szt z koloru. Zniecierpliwionych zapraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz- to nie miejsce na reklamę, dwa to cena ostro przegięta- na eBay'u zegarki dostępne w cenie 440 zł z przesyłką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

440 - 450 zł , ale przesyłka to " Standard Int'l Flat Rate Shipping " , jak chcesz mieć pewność że paczka przyjdzie to trzeba liczyć 500 - 510 zł i wielce prawdopodobne ( mnie nie ominęło ) cło i vat , co daje kwotę około 620 zł . Jak przejdzie bez cła to Twój zarobek , ale trzeba podać obiektywną i pełną informację .

 

Pozdro


Seiko Ninja Limited Edition

Seiko Orange Samurai Limited Edition

Seiko Black Samurai dwie sztuki

Seiko White Samurai

Seiko Orange Monster

Seiko SARB001

Seiko Black Bullet

 

i jeszcze kilka Seiko i Citizenów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt- nie pomyślałem o cle, bo do tej pory mnie omijało przy zamawianiu z Dalekiego Wschodu :( List wysłany standardem dotarł bez problemów i opóźnień. Ale rzeczywiście można mieć pecha i wpaść na cle.

Mimo wszystko nie podoba mi się reklamowanie sklepu na forum. Jak ktoś chce kupić to albo bazar, albo wie gdzie szukać w necie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, kolega nie jest nachalny, nie rzuca linkami itp. Temat jest o tym dzie mozna ten zegarek kupic, on nam na to odpowiedzial :)


Obecnie na nadgarstku Orient Star SDK05003W0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że 770 zł, jak na polski sklep, jest bardzo OK.

 

PS: zanim się coś napisze, najpierw wypada sprawdzić stan faktyczny...


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

440 zł to jest stan faktyczny. Jakby nie patrzyć można w tej kwocie ściągnąć sobie Mako. Chyba warto ludzi poinformować o takim stanie rzeczy. Dla mnie 770 zł to spora przesada, choć nie twierdzę że jak na polski sklep to cena nieatrakcyjna. Kto będzie chciał to kupi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem takiego New Mako na ebay'u:

Orient Big Mako

Zastanawiam się czy zaryzykować, użytkownik sprzedający nowy, dopiero 50 kilka komentarzy, nie wiem też co sądzić o wysyłce gratis z Singapuru do Polski. Ale cena bardzo atrakcyjna moim zdaniem.

Co sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.