Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Pagan

Zakupy EBAY...POMOC

Rekomendowane odpowiedzi

Przyznam szczerze, ze i tak dlugo idzie, sam kupowalem pare rzeczy w okresie miedzyswiatecznym i wszystko doszlo po gora dwoch dniach. Tak czy siak dobrze, ze sie ruszylo.

 

Zapomnialem dodac, nastepnym razem radze wyrwac od ebaya numer telefonu sprzedajacego i dzwonic bezposrednio do typa, uwierz mi, ze to pobudza sprzedajacego do dzialania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dostalem maila od sprzedającego. tłumaczy sie ze dopiero dzis odebral skrzynke pocztową. ze konto ebay prowadzila zona ktora jest w szpitalu od srody ( rodzi) ....powiedzmy, że mu wieżę.....Anabelle Atkinson jednak istnieje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to jest prawdopodobieństwo, że wszystko sie dobrze skończy?

ja z kolei czekam od 25 grudnia i ani widu ani słychu? :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wszelki wypadek nie zamykaj jeszcze "case" w Paypalu dopóki nie odbierzesz przesyki. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam skonczyla sie historia z ebuyem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

Przyznam szczerze, ze i tak dlugo idzie, sam kupowalem pare rzeczy w okresie miedzyswiatecznym i wszystko doszlo po gora dwoch dniach. Tak czy siak dobrze, ze sie ruszylo.

 

Zapomnialem dodac, nastepnym razem radze wyrwac od ebaya numer telefonu sprzedajacego i dzwonic bezposrednio do typa, uwierz mi, ze to pobudza sprzedajacego do dzialania.

 

 

nie zawsze działa jak trzeba..na GW5000 czekałem 4 miechy bo poczcie nie chciało sie dostarczyc mi zawiadominia ze zegarek jest tylko musze zapłacic cło - efekt był taki ze zegarek wrócił z powrotem do Japonii - dobrze ze koles okazał sie super uczciwy bo miał kase i zegarek który do niego wrócił.Zaufałem mu podwójnie bo kazał mi dosłac kase na cło - wysłałem - po 5 dniach miałem zegarek z Japoni i z cłem wyniosło mnie to 235funtów - ale stres wyceniam na 2000 funtów :)

 

-a najlepsze jest to ze teraz sa po ok 255 funtów [sama cena zegarka] :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę zaśmiecać i zakładać nowego tematu więc zapytam tutaj.

Szukam powoli zegarka ze swojego rocznika, największy wybór jest na ebayu jednak większość ofert to Japonia lub USA

wiem że przy jednym zegarku ten VAT wysokości 23% to sprawa losowa, jednak jak to jest jak kupuje się od osoby prywatnej nie ze sklepu?? jak jest wtedy z opłatami??

i rozumiem że nabywając taki zegarek z państwa będącego członkiem UE żadnych dodatkowych opłat nie ponosimy??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.