Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość MichaelD

Grand Seiko v.s. Rolex v.s. Omega v.s. Breitling

  

113 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

W pojedynku GS versus Rolex - w tym zestawie zdecydowanie GS. To nie jest najciekawszy Rolex a Seiko w naprawde dobrym wydaniu. Mechanizm OK, wygląd super, brak skojarzeń z tureckim bazarem. Ubodzy krewni na ETA dla pasjonatów marek - ale gdyby to była inna Omega to co innego. Breitling ma historię i brzydkie zegarki na nieciekawym mechaniźmie - ale za to reklamę i można go wszędzie kupić ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trochę dziwne że seiko cieszy się taką popularnością. Przecież płacimy pewnie 80% wartości zegarka za prestiż marki a u seiko nie jest ona w pobliżu pozostałych marek. Mój głos poszedł dla rolexa jak zawsze prawdziwa klasyka z ich strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomtomb
trochę dziwne że seiko cieszy się taką popularnością. Przecież płacimy pewnie 80% wartości zegarka za prestiż marki a u seiko nie jest ona w pobliżu pozostałych marek. Mój głos poszedł dla rolexa jak zawsze prawdziwa klasyka z ich strony.

 

 

Tak, tak, płacimy za prestiż ale ja osobiście kupiłem Seiko Alpinist (made in japan) i wystrzegałem się jak ognia zegarków made in swiss, w których to 49% części mogło pochodzić np. z chin. O słuszności mojego wyboru przesądził pewien fanatyk szwajcarskich zegarków z allegro (sprzedawał m.in. Zenitha) twierdząć, że stal w japońskich zegarkach pochodzi z puszek po piwie!!!!! i co bylo do przewidzenia nie słyszał nic a nic o marce Grand Seiko.

Powiem tak: japoński samochód - nie, japoński zegarek -tak!!!! Stawiam na GS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i tak tego nie pojmję to tak jak kupić samochód marki fiat w cenie ferrari nawet jesli bedzie to auto super jakości to nigdy nie bedzie to samo co jazda czerwonym autem z czarnym konikiem. Prestrz niknie. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarki nie w moim guście, lecz spośród czterech przedstawionych wybrałbym Rolexa. Mechanizmy Rolexa słyną z precyzji i długowieczności, co skłania mnie do oddania głosu w ankiecie na zegarek tej firmy.


" Nikomu nieznane tajemne serce zegara " - Elias Canetti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oddałem głos na Rolka. Mimo ogromnej sympatii do Seiko, w klasie zegarków sportowych irytuje mnie ich niechęć do elementów świecących w nocy. Poza nurkami i Alpinistami Grand Seiko i seria SARB są pogrążone w ciemnościach.

Prosze też kolegę Agenta Bartha o wyjaśnienie różnicy w działaniu funkcji GMT w Roleksie i Seiko kontra Omega. Breitling - widzę że jest prościej to rozwiązane. Ale Pozostałe trzy mają osobną wskazówkę 24h i ruchomą tarczę bezela. Na czym polega różnica?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SEBASTIAN 1976

Gs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.