Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
LukasS

Klub Miłośników Zegarków STOWA

Rekomendowane odpowiedzi

Stare logo miało charakter - nowe jest prostsze ale wg. mnie brzydsze. Czy ktoś wie dokładnie jaki był powód zmiany? Zawsze mnie to ciekawi ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I zegarek i filmik super. Masz talent.


Lubię zegarki jak konie owies.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz dziękuję za pochwały, tym bardziej, że filmik zrobiłem praktycznie "na kolanie" bez większego pomyślunku ;)

Stowa nosi się bardzo przyjemnie (noszę na co dzień). To mój pierwszy mechanik i czasem łapię się na tym, że ręka leci do ucha, a ja słucham pięknego tykania.

Szczotkowany metal niestety łatwo łapie rysy, ale już przestałem się tym przejmować ;)

Edytowane przez Demarca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczotkowany metal niestety łatwo łapie rysy, ale już przestałem się tym przejmować ;)

 

taaa, ta stal to chyba jedyny mankament STOWY - nie jeden już użytkownik na forum marudził ;):]


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i jeszcze ja :) . Filmik klasa, gratuluję i pomysłu i wykonania.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super filmik! Coraz bardziej napalony jestem na marine orginal, no i teraz ta sprawa z logiem:( Chyba będę musiał się pośpieszyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super filmik! Coraz bardziej napalony jestem na marine orginal, no i teraz ta sprawa z logiem:( Chyba będę musiał się pośpieszyć.

 

nie ma już co się spieszyć - i tak dostaniesz po NOWEMU :] terminy już są jesienne ;)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem post Jörga Schauera na WUS, gdzie pisał, że nowe logo będzie się pojawiać stopniowo i że na razie jeszcze wysyłają stare. Pewnie do wyczerpania zapasów tarcz. Zmiany mają być widoczne na stronie (MO ma tam na zdjęciach jeszcze stare logo)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem post Jörga Schauera na WUS, gdzie pisał, że nowe logo będzie się pojawiać stopniowo i że na razie jeszcze wysyłają stare. Pewnie do wyczerpania zapasów tarcz. Zmiany mają być widoczne na stronie (MO ma tam na zdjęciach jeszcze stare logo)

ciekawe jednak jak to w praktyce będzie :]


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem. Trzy dni temu na watchuseek.com Herr Schauer napisał tak:

 

"you will receive what you see and order in the online shop.

you see old logo watches and you order, you will receive old logo watches.

if you see new logo watches and you order. you will receive a watch with new logo.

easy system and like always. you get what you order ;)"

 

Czyli w skrócie - dostaniesz to, co w momencie zamawiania widzisz na ich stronie. Myślę, że po takiej publicznej deklaracji nie pozwoliłby sobie na jakiekolwiek kombinacje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to teraz można pójść w końcu w spokoju spać :] wszystko już JASNE:)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem. Trzy dni temu na watchuseek.com Herr Schauer napisał tak:

 

"you will receive what you see and order in the online shop.

you see old logo watches and you order, you will receive old logo watches.

if you see new logo watches and you order. you will receive a watch with new logo.

easy system and like always. you get what you order ;)"

 

Czyli w skrócie - dostaniesz to, co w momencie zamawiania widzisz na ich stronie. Myślę, że po takiej publicznej deklaracji nie pozwoliłby sobie na jakiekolwiek kombinacje ;)

 

Po naszemu to jest: "widziały gały, co brały" :)


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wow :] moje gratulacje zatem - za zamówienie. Pochwal się obowiązkowo jak już będzie u Ciebie :]

 

I już jest !!!  :D

 

Zdjęcia trochę niewyraźne, bo pochmurno za oknem i dodatkowo robiłem na szybko, ale poprawię za jakiś czas  :D

Nadgarstek 17,5 cm.

post-47751-0-88025000-1372666904_thumb.jpg

post-47751-0-48879300-1372666970_thumb.jpg

post-47751-0-96197000-1372667000_thumb.jpg

Edytowane przez Kebayoran

"Do or do not. There is no try" - Master Yoda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I już jest !!!  :D

 

Zdjęcia trochę niewyraźne, bo pochmurno za oknem i dodatkowo robiłem na szybko, ale poprawię za jakiś czas  :D

Nadgarstek 17,5 cm.

DUŻE WOW!!! gratulacje!! dzięki za pamięć i foto! :]


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się cieszę. Średnicą zegarka idealnie pasuje do nadgarstka. Uszy też mieszczą się "w obrysie" ręki - na zdjęciu jest przekłamanie perspektywy, wynikające ze zbliżenia obiektywu aparatu w komórce. Trójkierunkowe szczotkowanie sprawia wrażenie wielokierunkowości odbłysku światła na lunecie i boku koperty oraz między uszami. Wysokość zegarka nie przeszkadza pod mankietem :-)))

 

Zastrzeżenia można mieć natomiast do plastików, którymi wyłożone jest firmowe pudełeczko i pokrowczyk na zegarek - firma mogłaby pokusić sie o welur lub lepszej jakości skórę ekologiczną - zastosowana dość intensywnie pachnie skayem ;-) trzeba wietrzyć.

Edytowane przez Kebayoran

"Do or do not. There is no try" - Master Yoda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastrzeżenia można mieć natomiast do plastików, którymi wyłożone jest firmowe pudełeczko i pokrowczyk na zegarek - firma mogłaby pokusić sie o welur lub lepszej jakości skórę ekologiczną - zastosowana dość intensywnie pachnie skayem ;-) trzeba wietrzyć.

 

nie grzesz Kolego nie grzesz ;)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie grzesz Kolego nie grzesz ;)

 

Ale to nie żadna tajemnica, że pudełko Stowy to nie jest jakieś arcydzieło. Zamawiane gdzieś masowo (cholerawigdzie) pewnie po kilka dolców za sztukę... akurat pudełko w tych zegarkach nie jest najważniejsze, bo gdyby naprawdę miało być zrobione w wysokiej jakości, to pewnie kosztowałoby tyle co zegarek :lol:


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie żadna tajemnica, że pudełko Stowy to nie jest jakieś arcydzieło. Zamawiane gdzieś masowo (cholerawigdzie) pewnie po kilka dolców za sztukę... akurat pudełko w tych zegarkach nie jest najważniejsze, bo gdyby naprawdę miało być zrobione w wysokiej jakości, to pewnie kosztowałoby tyle co zegarek :lol:

 

możliwe, ale kupujemy zegarek - on jest najważniejszy! pudełko to jedynie dodatek:] możliwe, że dla co po niektórych istotny, ale... raczej nie najważniejszy ;)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że pudełko jest tylko dodatkiem, ale po otwarciu zapach skayu jest wyraźnie odczuwalny i pasek też przeszedł tym "smakiem"  :lol:


"Do or do not. There is no try" - Master Yoda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm... a Stowa nie proponuje bransolety ? :D


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje, ale jakoś Marina na bransolecie nie przemawia do mnie, wcale a wcale,  :D


"Do or do not. There is no try" - Master Yoda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje, ale jakoś Marina na bransolecie nie przemawia do mnie, wcale a wcale,  :D

przynajmniej nie będzie śmierdzieć :]


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegareczek trafił do innego pudełka i po 24 godzinach już zapach paska nie kojarzy się z działem butów sportowych supermarketów  :D


"Do or do not. There is no try" - Master Yoda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję Mariny. Będzie Pan zadowolony :D


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.