Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
LukasS

Klub Miłośników Zegarków STOWA

Rekomendowane odpowiedzi

Masz więcej zdjęć? Nigdy nie widziałem wintadżowego seatimea z taka tarczą.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupilem taka oto Stowe Seatime (wiecej zdjec jak dotrze) ale w necie nie moge znalezc takiego samego modelu.Moze ktos z was mial doczynienia z nim?

To jest moja Stowa z podobnych lat jak twoja

Czcionka sie różni ale ja mam Pallas może dla tego

 

5e3e7a53a77743c38fcd616e536ccc0d.jpgb522237e926b2c29ceb52a0241f7d17e.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dotrze jutro to dokladniej go przeanalizujemy.Wiem tylko ze na deklu jest postac pletwonurka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracajac do mojej,dzisiaj dotarla.


Troszke dokladniejsze ale cudow nie ma.

post-40159-0-98313100-1465495147_thumb.jpg

post-40159-0-30790700-1465495159_thumb.jpg

post-40159-0-44246100-1465495316_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow. Robi wrażenie. Spodobala mi się z bliska ta czerwons wskazówka minutowa. zapodaj jakieś foty nadgarstkowe jeszcze. Dzięki


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy na werku są jakieś oznaczenia?


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow. Robi wrażenie. Spodobala mi się z bliska ta czerwons wskazówka minutowa. zapodaj jakieś foty nadgarstkowe jeszcze. Dzięki

Ale po zmianie paska,ta branzoleta nijak sie ma do tego zegarka.

Czy na werku są jakieś oznaczenia?

Po wstepnych ogledzinach zadnego napisu na werku nie znalazlem.Ten zegarek to prawdziwa zagatka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

Po wstepnych ogledzinach zadnego napisu na werku nie znalazlem.Ten zegarek to prawdziwa zagatka.

 

to może to jakiś składak?


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie proszę o pomoc, mam taką Stowę vintage. Zegarek na chodzie w miarę punktualnym. Nie sprawdzałem jakoś bardzo dokładnie. Czy ktoś mógłby powiedzieć mi coś więcej o tym zegarku?

a9327de2b160.jpg

 

8a93a655ca49.jpg

 

Numery na deklu to 4661488. Będę wdzięczny za informacje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyślij najlepiej info do Stowy, powinni Ci pomóc


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakaś taka dziwna cisza zapadła na forum Stowy: czym spowodowana? Może szanowne towarzystwo szykuje się jak co roku do akcji świątecznej (codzienne zakupy w promocyjnych cenach) organizowanej przez Firmę w czasie Adwentu? :)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów, troche przez przypadek :( stalem sie szczęśliwym posiadaczem 2 sztuk STOWA. Jedna oddalem do renowacji a druga pozostala nietknięta. Ponizej jak to wyglada. Czy ktos z kolegów moglby mi pomoc w określeniu wieku tych zegarkow?

b19268b3d35ef424e35d09c4eacf7d9f.jpgabc6a782b05c27fbc437097ca389a7bd.jpg369091171be86c0505be7fba3f4e357c.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to rzeczywiście, przypadki chodzą po ludziach. Piękne sztuki!

Co do pytania, możesz je przesłać do Stowy. Odpowiedzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć chłopaki mam dylemat od lat pamietam zastanawiałem się nad fliegerem, mam marine roma genialna podoba mi się I zostanie ze mna. Z tym ze mam już pilota Alpiny startimer pilot i jest naprawdę świetna. Pewnie niedługi wpadnie flieger do kalendarza adwentowego a ja zastanawiam się nad zakupem seiko sarb 033 albo stowa, nie wiem czy kupując drugiego pilota nie zdubluje mi się temat, alpine nisze od czasu do czasu, zastanawiam się czy stowa jest wygodna na codzień i co myślą o niej posiadacze i czy z logo czy bez... Czy może lepiej na codzień sarb a Alpina załatwia mi sprawcę pilota...doradźcie...gdzieś mi siedzi w głowie ten pilot stowy ze względu na miłość do moje stowy i szacunek do marki, klasa wzornictwo.

Edytowane przez KapitanMagellan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam musisz zdecydować.

Jeśli chodzi o fliegera od Stowy, to nic złego nie da się powiedzieć. O wygodę się nie martw, będzie leżał idealnie. Logo? Ja bym wolał mieć, chociaż to stare było ładniejsze. To klasyczny pilot, więc trochę będzie się różnić od Alpiny.

Osobiście uważam jednak, że skoro masz już marinę i pilota, to bardziej przydałby się nurek do kompletu. W temacie nurków u Stowy moim zdaniem jest tak sobie.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nurasa już mam, mimo ze to hobby podchodzę trochę pragmatycznie i staram się mieć model który mi się podoba o rożnym charakterze, najbardziej przydałby mi się jeszcze jeden dwa zegary na codzień spodobał mi się sarb z biała tarcza i to jest tzw musi have i czegoś innego nie sprecyzowanego....zastanawiałem się nad stowa, tagiem kwarcowym, inoxem, wbrew pozorom Quartz jest praktyczny na codzień a ja mam same automaty i naciąg. Jeżeli chodzi o stowe to oprócz mariny chciałbym mieć właśnie fliegera pytanie czy teraz. Jeżeli chodzi o logo wiadoma sprawa, pytanie czy na rynku wtórnym pojawia się ten egz, raczej nikt nie będzie się chciał go pozbyć .... Chyba ze ktoś ma ochotę to zapraszam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam odmienne zdanie, klasyczny pilot tylko no logo. A twój problem podobieństwa pilotów rozwiąże kupno tarczy B.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można i tak. Gdybym miał uderzać w totalny minimalizm klasycznego pilota, wziąłbym Stowę na Unitasie. Piękny zegarek.

 

StowaFliegerNYC_20121225_120022_zps98628

Edytowane przez Mirosuaw

Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się podoba to kupuj. Stowy są fajnie wykonane, ciekawe konotacje historyczne, dobry design. Nie ma się co szczypać jeśli wpadła w oko.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.