Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
LukasS

Klub Miłośników Zegarków STOWA

Rekomendowane odpowiedzi

Przeczytałem cały wątek o Stowie:) i już wiem napewno że będę ją miał;))). Co prawda na poczatku byłem zdecydowany na seatime, wprowadziliście mnie w stan pożądania najpierw antei, potem lotnika ;))). Pierwszym poważnym zakupem będzie jednak seatime i będzie kupiona w fabryce(mimo ze szukałem też w różnych miejscach);))).

Dziękuję za przekonanie mnie do piękna tego zegarka:)>


Stowa Seatime

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to można i mnie od wczoraj zapisać do fanklubu stowy - ale dla odmiany spodobał mi się model przedwojenny - strasznie podobają mi się wskazówki i krój czcionek

 

wygląda mniej więcej tak

post-565-0-22507500-1330692030.jpg

 

oczywiście kupiony od klubowicza :)


p0zdrawiam

p0li

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję ! ... a krój pisma już gdzieś widziałem 8)

 

piotrek

 

no fakt - troche podobne - ale takie jakieś bardziej.. hm.. kwadratowe :)

 

jutro sprawdzę go licznikiem geigera - ciekawe czy będzie pikał


p0zdrawiam

p0li

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem identyczne - jedyna różnica to grubość indeksów - co może nieco wzrokowo modyfikować kształt .


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ta Stowa Michalopa powinna być moja! Zabrakło 30 minut. Gratuluję szczerze zakupu.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem identyczne - jedyna różnica to grubość indeksów - co może nieco wzrokowo modyfikować kształt .

 

upierał się nie będę - ale porównując zero w 10 i 2-ki - w mojej stowie czcionka wydaje mi się bardziej zaokrąglona - ale to też może być kwestia zdjęcia

 

w sprawie radioaktywności - no już niestety nie pika - sprawdzałem dwoma licznikami i nic :)


p0zdrawiam

p0li

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem ta Stowa Michalopa powinna być moja! Zabrakło 30 minut. Gratuluję szczerze zakupu.

 

no niestety - ja tak kiedyś przegapiłem śliczną pobiedę - teraz też niedużo brakowałe żebym go nie kupił - a ta stowa michalopa jest już sprzedana??

 

dzięki :)


p0zdrawiam

p0li

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W koncu lipca dojechala moja Marysia na wielbladzie - nr 469.

Wiecej zdjec wkleje wkrotce w Galerii, na razie jej pupa.

 

2867e8fa6318e55d.jpg

 

Pozdrawiam

Iko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ta stowa michalopa jest już sprzedana??

 

tak! ... michalopowi ! 8)

 

piotrek

 

no to nie qmam co kkwp miał na myśli :?


p0zdrawiam

p0li

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no to nie qmam co kkwp miał na myśli :?

Dla wyjaśnienia dodam że osobiście płaciłem za tę Stowę :) teraz juz wszystko wadomo :twisted:


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to nie qmam co kkwp miał na myśli :?

Dla wyjaśnienia dodam że osobiście płaciłem za tę Stowę :D teraz juz wszystko wadomo :twisted:

 

nie do końca - bo na pytanie kkwp co michalopa czy ta stowa jest sprzedana michalop napisał e michalopowi - ale nic - nie ważne - żona się kąpie więc mam chwilę czasu - idę podziwiać stowę :)


p0zdrawiam

p0li

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to że ta Stowa była do kupienia na zasadzie kto pierwszy ten lepszy i pierwszy był Michalop. Gratuluję MO.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chodzi o to że ta Stowa była do kupienia na zasadzie kto pierwszy ten lepszy i pierwszy był Michalop. Gratuluję MO.

 

no i teraz wszystko jasne :)

 

chyba z radości (że zaqmałem) wrzucę kilka fotek do galerii :D


p0zdrawiam

p0li

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stowa podrozała:(((.

Dobra Panowie:). Mam prośbę:lol:. Chciałbym wreszcie coś zamówić. Kto mi pomoże? Moze któryś z doświadczonych użytkowników? Chodzi mi o ten model z tym bezelem i w tej kolorystyce.

http://stowa.de/shop/cgi-bin/lshop.cgi?act...atimeuebersicht

Interesuje mnie model "seatime black with rubberstrap", bezel stalowy w kolorze koperty, czarna tarcza. Czy to w opcjach wybierania druga pozycja? Chodzi mi o model na ostatnim zdjęciu ale nie na bransolecie:).

Jeśłi mógłby mnie ktoś poprowadzić przy zakupie będę wdzięczny. Szkoda tylko ze cena juz nie 590 a 649:(((. Prosze o pomoc.


Stowa Seatime

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MichaelD

Nie podrożała, jest taka sama cena jak po podwyżce ( jakiś czas temu była), cena 590 E była za stalowym deklem, a 649 E z przezroczystemu deklem. Moze narazie nie maja dostępu do stalowych dekli wiec narazie oferują jedynie z szafirem.

 

P.S. Jak podasz mi np numer gg ( na prv) to chętnie ci pomogę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój niemiecki - tragedia - z jakiego żródła to wszystko i dlaczego taka niska cena w sumie :roll:


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lo matko, ale Sztowek!!!

 

Pisza ci autorzy, ze :

Wir ly2nśsen in dieser Auktion unser komplettes Armbanduhr Lager auf. Der Bestand stammte aus einem Servicebetrieb der fy2nźr die Reparatur von Stowa, Stowa Pallas, Arctos, Regent und Dugena zustÓndig war. Es handelt sich bei diesem weltweit einzigartigen Konvolut ausschliey2nźlich um neue Ersatzteile. Jedes Ersatzteil ohne Ausnahme, das Sie auf den Bilder sehen, wird auch nach Auktionsende geliefert

 

miedzy innymi.. Jest to likwidacja magazynu zegarków naręcznych. Stock pochodzi z zakladu serwisowego marek Stowa, Stowa Pallas, Arctos, Regent i Dugena. Calosc - to fabrycznie nowe (w sensie nieuzywane) czesci zamienne.

Kazda bez wyjatku czesc dostarczymy rowniez po zakonczeniu aukcji

 

Das Konvolut beinhaltet gut 10000 qualitativ hochwertige ArmbanduhrgehÓuse, unzÓhlige ZifferblÓtter und unzÓhlige Kronen. Es sollten sich aus diesem Konvolut anhand der beigefy2nźgten Unterlagen einige tausend Uhren komplettieren lassen. Dieser Lagerbestand beinhaltet Teile von etwa 1965 bis 1995. Anhand der beigefy2nźgten Unterlagen sind die original Referenznummern der jeweiligen Modelle und die dazugehy2nśrigen Uhrwerke spielend leicht zu ermitteln

 

i dalej, ze oferta obejmuje dobre 1o tys szt kopert, niezliczone tarcze u koronki. Z calosci moznaby skompletowac dobre kilka tys zegarkow. Ten zapas zawiera czesci z lat mniej wiecej 65 - 95.

Dokumentacja z latwoscia pozwala na identyfikacje nrow referencyjnych modeli i mechanizmow.

 

Jest tez dopisek, ze sprzedaz tylko podmiotom gospodarczym lub na export.

 

Mit freundlichen Gruessen

Iko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i warto, żeby tego nie zatracić? Ogólnokluowa zrzutka na linię produkcyjną :wink:


Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szok.. skąd oni to mają....? :shock: szkoda że takich "szałhausenów" nie mają na składzie :roll: :wink: kto im to poskłada :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.