Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
LukasS

Klub Miłośników Zegarków STOWA

Rekomendowane odpowiedzi

może się forum zrzuci ? mielibyśmy kilka tyś. zegarków klubowych

 

piotrek

Ja tam jestem za np. 15 osób po 1keuro lub więcej - sadzę że spokojnie każdemu zwróci się naklad kilkukrotnie po jakimś czasie - przecież nikt nie będzie nosił/miał kilkudziesięciu identycznych zegarków , werkow , tarcz etc.

to taka dalekowzroczna inwestycja :roll: :lol:


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W gazecie „Arsenał” Przegląd Strzelecki nr 09/2007 jest artykuł o „Stowie”.

Piotrek, Twoje zdjęcia - świetne. adiblue - gratulacje.


Pozdrawiam serdecznie - Jan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No o tym to jest dyskusja od góry strony już.

Ale 15 kafli piechotą nie chodzi...

 

Za to te 66 kopert i tarcz trochę bardziej na naszą kieszeń.

 

EDIT: :shock: :shock: :shock: Qrde! W domu mam wolne łącze i nie mogłem tego w całości obejrzeć, ale to przechodzi ludzkie pojęcie. P**ć te koperty, toż to skarb jest!

 

Jeśli policzysz, ile musiałem dać za to cacko:

ee0f12dg1.jpg

a tam takich jest na pęczki...

to się inwestycja zwróci z nawiązką.

Tylko werków niestety nie ma :cry:


Pozdrawiam serdecznie - Jan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co bedziesz mial? Co bedziesz mial?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co bedziesz mial? Co bedziesz mial?

A zobaczysz jak do mnie przyjdzie:)))


Stowa Seatime

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech zgadnę...

 

:idea:

ZEGAREK?

 

:(

 

I do tego marki Stowa... :wink:


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

czy ktoś mógłby mnie wspomóc w ewentualnym zakupie zegarka STOWA EXIMA na stronie www.manufactum.de lub gdzie indziej? A może ktoś planuje zakup i możemy połączyć siły? Albo ktoś chce sie pozbyć?

Ile muszę doliczyć na przesyłkę w tym sklepie? czy ktoś ma doświadczenie?

dzięki za pomoc i pozdrawiam!

Muka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
STOWA!!!!! ;) piękna, najpiękniejsza Stowa :lol:

Idzie :))) już idzie:)))

coś się wlecze.....:lol:


Stowa Seatime

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...no:(, to ciekawe co sadzicie o tym. Otóż Pan Jorg Schauer wysłał mi zegarek w zeszły poniedziałek. W srodę o godz.14:30 przesyłka przyleciała do Warszawy DHL-em(wykonawca firmy Deutsche Post). Z racji tego ze zmienili numer przesyłki z 12cyfrowego na 9cyfrowy CL, zadzwoniłem do Deutsche Post aby mi go podali bo nasza szanowna poczta polska go nie zna i nie znajdzie mi paczki. Po kilku minutach wiedziałęm czego mam szukac na poczcie i tu się zaczęły jaja. Paczka o tym numerze wyjechała do Krakowa w piątek i o 4:30 w sobotę była w Krakowie...była a raczej ciężarówka była bo paczki w Krakowie nie dostali. Cały dzień dzwonię jak kretyn pomiędzy Warszawą i Krakowem, od reklamacji po sortownie, od działu jakości po jakieś inne cholera i w Warszawie twierdzą ze im system mówi że paczka wyszła w piątek późnym wieczorem, w Krakowie zaś że takiej paczki nie mają... tak na sortowni jak i w systemie(choć ktoś twierdził że w systemie niby jest ale w rzeczywistości chyba wyparowałą, bo fizycznie jej nie ma!!!).

Gdybym wiedziałm ze beda takie problemy nigdy bym sie nie zgodzil na tansza opcję(wolałbym dopłacić te 16 euro). W sumie to nie wiem co mam juz zrobic bo albo ktos zap...dzielił paczkę albo ciule zgubiły.

Pan Schauer nie będzie zadowolony z takiego obrotu sprawy. Mam nadzieję ze na paczce jest zadeklarowana wartość.

Przy najbliższej okazji poinformuję go żeby z opcji POCZTA POLSKA zrezygnował bo to co wyprawiają to skandal. Wydałem dzis ze stówe na te cholerne telefony do nich i Niemiec, jutro dzwonie do dyrektora.

Macie może jakieś pomysły na załatwienie tej sprawy? Bo w sumie mnie już zalewa i nie powiem co.....


Stowa Seatime

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alert odwołany:)))!!! ZNALE?ąLI WIĘC MAAAAAAAAAAAAAAMMMM!!!!!!!!!!


Stowa Seatime

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seatime'y są świetne, ale ten nielakierowany bezel - po prostu masakra :!: Zwyczajnie wylądowałem na podłodze :D Na stronie Stowy aż tak fajnie nie wygląda. Gratuluję wyboru!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.