Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
LukasS

Klub Miłośników Zegarków STOWA

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się zastanawiam nad tym. Być może niedługo się zdecyduję.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dotarła do mnie kalendarzowa kartka adwentowa z Marine Original.  :D  Także chciałbym dołączyć do klubu  :rolleyes:

post-96859-0-20510800-1545560470_thumb.jpg

post-96859-0-42289000-1545560479_thumb.jpg

post-96859-0-81391400-1545560490_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja serdecznie gratuluję. Tuż przed Świętami, extra!


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wysyłał swoją Stowe do odnowienie?

W ub. roku wysyłałem na pełny serwis po 7 latach.

Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co? Jeszcze nie wrócił?


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie  ;)  Chorowałem na nią od dawna, a w przedświątecznej promocji udało się trochę zaoszczędzić. Obsługa ze strony Stowy oczywiście na najwyższym poziomie, wszystko załatwione przez maila  :)  Pozdrowienia i Wesołych Świąt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świątecznie ze Stową ja i moja Kobiałka.

Maluszek jednak noszę ja.

post-50959-0-46972300-1545691909_thumb.jpg

Edytowane przez tomek123er

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirosuaw chciałbym znać twoje odczucia odnośnie jakości tej usługi. Czy dobrze chodzi? Czy nic nie uszkodzili serwisując? Zanoszę się też z tym zamiarem + odnowienie. Nawet już pisałem do nich w tej sprawie ale cena serwisu to 147€, natomiast odnowienie to jeszcze do tego 320€ więc uważam że jest to dość drogo zważywszy na to że nowy zegarek kosztuje ok. 1300€

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogo nie drogo... odnowienie to wszak doprowadzenie fachowe do stanu nowości. Ale racja trochę przesadzili


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To światowa tendencja... niestety


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirosuaw chciałbym znać twoje odczucia odnośnie jakości tej usługi. Czy dobrze chodzi? Czy nic nie uszkodzili serwisując? Zanoszę się też z tym zamiarem + odnowienie. Nawet już pisałem do nich w tej sprawie ale cena serwisu to 147€, natomiast odnowienie to jeszcze do tego 320€ więc uważam że jest to dość drogo zważywszy na to że nowy zegarek kosztuje ok. 1300€

 

No cóż, tak na czwórkę z minusem. Spieszy się około 10s/dobę, przed serwisem było lepiej (2-4s). Poza tym wskazówka godzinowa nie jest idealnie ustawiona, na pełnej godzinie ma minimalny "niedolot". Jest to prawie niiezauważalne, ale wiem, że jest, więc drażni. Poza tym okey.

Zegarek to Marine Original.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, tak na czwórkę z minusem. Spieszy się około 10s/dobę, przed serwisem było lepiej (2-4s). Poza tym wskazówka godzinowa nie jest idealnie ustawiona, na pełnej godzinie ma minimalny "niedolot". Jest to prawie niiezauważalne, ale wiem, że jest, więc drażni. Poza tym okey.

Zegarek to Marine Original.

Czy byłeś zmuszony wysłać swoją Stowę do serwisu Stowy czy kierowałeś się jakimiś innymi przesłankami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalny serwis okresowy, jak w każdym zegarku mechanicznym. Po 7 latach od zakupu.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robiąc poza firmą jest taniej, ale w razie konieczności wymiany jakiegoś elementu będzie problem. W Stowie mam gwarancję oryginalnych części, w moim zegarku wymieniony został cały dekiel, prawdopodobnie stary nie gwarantował szczelności. U innego zegarmistrza nie byłoby to możliwe. Poza tym nie dramatyzujmy tych mankamentów, o których pisałem. Następnym razem raczej też oddałbym do Stowy.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie bardzo dobre podejście. Pytanie jednak czy nie zgłosić Stowie tych drobnych niedomagan? To perfekcjonisci poprawią swoje błędy.


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie bardzo dobre podejście. Pytanie jednak czy nie zgłosić Stowie tych drobnych niedomagan? To perfekcjonisci poprawią swoje błędy.

 

Myślisz? O ile mechanizm mieści się w założeniach przewidzianych przez producenta to chyba nie ma co regulować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Pytanie jednak czy nie zgłosić Stowie tych drobnych niedomagan? To perfekcjonisci poprawią swoje błędy.

Oczywiście, że ich poinformowałem. Jednocześnie niedociągnięcia były na tyle nieistotne (przynajmniej dla mnie), że nie opłacało się ponownie wysyłać zegarka do Niemiec. Zegarek jest dożywotni, więc za kolejne 6-7 lat będą mieli szansę się poprawić ;)

A niedokładność chodu mogę skorygować u zaprzyjaźnionego zegarmistrza, ale chyba nie mam na razie takiej potrzeby :)


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej od chodu miałem na myśli ustawienie wskazówki. Ale skoro sam właściciel mówi, pisze, że nie ma o co kopii kruszyć to zostawmy te niedociągnięcia do zrobienia za kolejne 7 lat:)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.