Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
LukasS

Klub Miłośników Zegarków STOWA

Rekomendowane odpowiedzi

Tu też pogratuluję rzymskiej stowy :-) Fajny zegarek - niech się dobrze nosi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Tu też pogratuluję rzymskiej stowy :-) Fajny zegarek - niech się dobrze nosi.

 

Podziękował  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Udało się, więc jeszcze raz, tym razem z niebieskimi wskazówkami ;-)

post-34987-0-98978200-1549018048_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....

Przy okazji jeszcze jedno, zamówienie zostało zrealizowane zgodnie z deklaracjami Stowy, także co do oczekiwania na wysyłkę - wszystko jak w zegarku ;) Przesyłka lotnicza, ekspresowa (wysłali zegarek we środę, a we czwartek paczka z dodatkową zawartością w postaci Stowa Book została doręczona). Do tego świetny kontakt z obsługą klienta. Na wszelkie maile odpowiadają bardzo szybko i rzeczowo :)

Niestety nie zawsze jest tak różowo i potknięcia się zdarzają (jak to w życiu), dobrze że na WUSie można złapać Jorga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Zakładam, że każdemu zdarzają się wtopy. Na szczęście w moim przypadku obyło się bez nich, stąd moje zdanie w tym temacie nie może być inne niż to, które wcześniej zaprezentowałem ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakładam, że każdemu zdarzają się wtopy. Na szczęście w moim przypadku obyło się bez nich, stąd moje zdanie w tym temacie nie może być inne niż to, które wcześniej zaprezentowałem ;-)

W moim przypadku wtopy przy przesyłkach zagranicznych, popełniane były już na terenie Polski przez naszych doręczycieli (PP, DHL) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Ja w pewnym momencie zdziwiłem się, jak się okazało, że Stowa idzie via Paryż. Ale okazało się, że była to po prostu przesyłka lotnicza i deklarowany 1 dzień roboczy "ciałem się stał" ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Podoba mi się w Stowie to, że jest spora możliwość wyboru, także gdy chodzi o werki. W Marince (rozważałem manualną/automatyczną Etę) można wybrać właśnie rodzaj werku, a także sposób jego wykończenia. Oczywiście zawsze wiąże się to z dopłatą, ale fajnie, że jest taka możliwość ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiona około 22 stycznia, przyjechała wczoraj :) Istotnie, szła przez Paryż, ale FedExem, więc byłem pełen obaw, z racji moich przebojów z tą firmą, ale całe szczęście obyło się bez problemów.

 

Pierwsze zdziwienie - przyszła w drewnianej skrzyneczce miast metalowej walizki jak widziałem na zdjęciach, ale imo lepiej nawet. Sam zegarek - absolutnie piękny :) Długo myślałem nad tym, czy nie spróbować 'rzymskiej' wersji, ale trochę zawiedziony ich wyglądem w Le Loclu Tissota wybrałem arabską i nie żałuję. Oczywiście niebieskie wskazówki dodają dodatkowego smaczku. Długość paska dobrana pod rozmiar nadgarstka, a sam jest miękki i łatwy w ułożeniu.

 

Cieszę się, że wybrałem Stowę jako dress watch.

 

post-108003-0-07852400-1549103489_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękne Mariny Panowie pokazujecie. Chyba będę musiał swoją rozruszać.b49a8fd8d5f061019172f2642a653c3c.jpg


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

IMO bardzo dobry pomysł, żeby ją rozruszać!

 

Gratuluję Kolego @Osgiliath :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@fidelio - dzięki :) dobrze, że założyłem wątek na tym forum, bo inaczej pewnie nie miałbym wiedzy o Stowie a tak jak zobaczyłem raz, to potem konsekwentnie awansowała w rankingu pożądania ;)

 

@Mirosuaw - piękna  :wub:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękne Mariny Panowie pokazujecie. Chyba będę musiał swoją rozruszać.

Najładniejsza cykająca panna na tej stronie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny model ta Marina, nie ma się w niej czego czepnąć. Urok, klasa i ta prostota. Od tego modelu jestem gorącym zwolennikiem niebieskiej wskazówki sekundowej. Jest urocza...


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Jestem po, brawo :)

Raz jeszcze dzięki Marcin. Warto pisać wiedząc o tym, że spotyka się to z zainteresowaniem :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Dobra Stowa nie jest zła ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, coś w tym stwierdzeniu jest:)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję stowy flieger lub seatime.

Najlepiej ze starym logo ale bez logo też wchodzi w grę. Co seatime najlepiej na bransolecie. 

Jak ktoś chce się pozbyć to proszę pisać na pw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.