Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
LukasS

Klub Miłośników Zegarków STOWA

Rekomendowane odpowiedzi

A mnie się wydaje, że gładki jest bardziej formalny. Klasyczny:)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Dziś wersja z czarnymi wskazówkami ;-)

post-34987-0-10532800-1566274816_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tak cicho? :)

 

Z tego miejsca chciałbym serdecznie podziękować koledze wojtech za wskazanie mi adresu strapmakera, który rozjaśnił mą Stowę i zrobił zegarek w zasadzie do codziennego podziwiania.

 

Mam nadzieję, że kolega się nie obrazi, jeśli wygląd paska to w zasadzie 1:1, no ale nie mogłem chcieć innego, albowiem ten jest fenomenalny.

post-108003-0-28227800-1568272879_thumb.jpg

post-108003-0-08776300-1568272931_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Urocze:) Foto jak na wiosnę. Świetne zestawienie, dobór sweterka;) kultowego u nas zegarka. Jak się sprawuje pasek?


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Pasek sprawuje się brylantowo :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn? Funkcjonalny, miły w użyciu i ładny:)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Pięknie współgra z kolorem wskazówek tej Rzymianki, pasuje do mojejej sporej kolekcji koszul i sweterków, a do tego jest miękki, pięknie się układa i jest świetnie wykonany :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pytam przez kogo... to oczywiste:]


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

.

Już dawno miałam Ci napisać, że połączenie tej Stowy i tego paska to mistrzostwo świata

 

Wysłane z mojego SM-A530F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już dawno miałam Ci napisać, że połączenie tej Stowy i tego paska to mistrzostwo świata

 

Wysłane z mojego SM-A530F przy użyciu Tapatalka

 

Zgadzam się, bardzo ładnie wygląda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez sesji foto się nie obejdzie;)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tak cicho? :)

 

Z tego miejsca chciałbym serdecznie podziękować koledze wojtech za wskazanie mi adresu strapmakera, który rozjaśnił mą Stowę i zrobił zegarek w zasadzie do codziennego podziwiania.

 

Mam nadzieję, że kolega się nie obrazi, jeśli wygląd paska to w zasadzie 1:1, no ale nie mogłem chcieć innego, albowiem ten jest fenomenalny.

attachicon.gif20190912_075716.jpg

attachicon.gif20190912_085831.jpg

 

Pasek wygląda znajomo :) Cieszę się, że mogłem pomóc! Jednocześnie utwierdziłem się w przekonaniu, że sam zamówiłem odpowiedni pasek :)

Zgadzam się, bardzo ładnie wygląda :)

 

 

Pięknie współgra z kolorem wskazówek tej Rzymianki, pasuje do mojejej sporej kolekcji koszul i sweterków, a do tego jest miękki, pięknie się układa i jest świetnie wykonany :-)

 

Sam zleciłem wykonanie paska w granacie, jednak przy Twoim wydaje się nieco "ciężki". Mój ma mocniejszy kolor. Przy okazji wrzucę zdjęcia.

Twoja Rzymianka całkiem fajnie komponuje się z tym paskiem.


Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktoś doświadczenia w komunikacji e-mail ze Stową? Wysłałem im zapytanie parę dni temu, ale do tej pory nie otrzymałem odpowiedzi. Czy to normalne? Wiem, że mogę zadzwonić ale nie mówię po angielsku / niemiecku na tyle by swobodnie konwersować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Ja w momencie, w którym składałem u nich zamówienie, już po złożeniu miałem jedno pytanie dotyczące tego, jak będzie wyglądał dekiel w tym konkretnym zegarku, który u nich kupiłem. Czekałem na odpowiedź dzień, może dwa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, rzadko się to słyszy. Może gdzieś błąd w adresie;)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy zamawiałem swoją stowe na odpowiedź czekałem 2 tygodnie. Była to szczególna sytuacja bo co roku pod koniec lipca mają wszyscy wolne. Później na odpowiedź czekałem jeden dzień.

 

Dzisiaj po 2 miesiącach czekania (!) przyjedzie moja Roman Marine. Jestem pod wrażeniem bo wczoraj została wysłana i już dzisiaj jest we Wrocławiu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

No to troszkę na tą Rzymiankę sobie poczekałeś ;-) W jakim rozmiarze kupiłeś? Na jakim werku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

40mm, mój nadgarstek ma prawie 18cm wiec mniejsza wersja mogła by mi nie pasować. Mechanizm to Eta 2804/2. Na automat nie musiałbym tyle czekać ale wersja manualną mi się bardziej podobała. Ponoć jest też cieńsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Ja mam Rzymiankę 36 mm, ale przy takim nadgarstku, jak Twój, to faktycznie 40 mm jest lepszym pomysłem. To czekamy na fotki :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nic, pozostaje mi poczekać :) Pewnie zamawiający mają priorytet w odpowiedziach. Adres e-mail, na który wysłałem wiadomość na pewno jest poprawny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nic, pozostaje mi poczekać :) Pewnie zamawiający mają priorytet w odpowiedziach. Adres e-mail, na który wysłałem wiadomość na pewno jest poprawny.

 

 

Jak do Stowy napisałem maila w jednej sprawie, na odpowiedź poczekałem z 2/3 dni, więc o ile adres jest ok/przypadkiem nie wylądowało w spamie to może bym chwilę jeszcze poczekał, a jak dalej nic, to bym się przypomniał. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.