Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
LukasS

Klub Miłośników Zegarków STOWA

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w sprawie pasków kontaktowałem się poprzez formularz kontaktowy. Odpowiedź była po 1-2 dniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Widzę, że zdecydowałeś się na wersję "no date". Gratuluję Rzymianki, a przy okazji zapraszam do lektury recenzji "mniejszej siostry", mojego autorstwa :-)

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/171973-podobno-wszystkie-drogi-prowadz%C4%85-do-rzymu-wi%C4%99c-o-rzymiance-od-stowy-s%C5%82%C3%B3w-kilka/?hl=%2Bstowa+%2Bmarine+%2Broman

 

A przy okazji widzę, że dostałeś ją w metalowej skrzynece. Moja przyszła w drewnianym pudełku :-)

Edytowane przez fidelio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recenzje już czytałem, dzięki niej i recenzji TGV (urban gentry) postanowiłem właśnie kupić Stowe. Na całe szczęście przyszła w skrzyneczce bo uważam, że drewniane pudełko było paskudne :D

Dodam do tematu twojej recenzji kilka swoich przemyśleń co do wersji 40mm. Może się przydać osobom, które zastanawiają się którą marine kupić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Też bym wolał metalową skrzyneczkę (miałem takową przy Antei). Na szczęście w ostatecznym rozrachunku liczy się ...zegarek, a ta Rzymianka jest po prostu SUPER :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Rzymiankę 36 mm, ale przy takim nadgarstku, jak Twój, to faktycznie 40 mm jest lepszym pomysłem. To czekamy na fotki :-)

Przychylam się, czekamy na odpowiednią galeryjkę:)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Taki był właśnie zamysł :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KLASYK w nowoczesnym wydaniu :)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy już razem dziesięć lat.

 

 

post-24818-0-02295700-1574626040_thumb.jpg


Czas jest moim sprzymierzeńcem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękna rocznica! Jak ją świętowaliście? Nowy pasek, przegląd czy co tam jeszcze można wymyślić, bo ma pewno warto:)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Nawet w szczegóły się nie wdawałem, bo ja już swoją Stowę mam. Ale może kogoś to zainteresuje. Przyglądałem się temu w zeszłym roku i miałem dokładnie takie samo spostrzeżenie ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stowa nie stosuje rabatów na nowe zegarki i moim zdaniem to jest jasna polityka, a nie, polowanie na jelenia. Jedyne przeceny są na powystawowe i pozwrtotowe zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.