Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
LukasS

Klub Miłośników Zegarków STOWA

Rekomendowane odpowiedzi

Można dyskutować czy to STOWA;)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Współczesna Stowa to Schauer, więc jak najbardziej odpowiednim miejscem jest ten temat.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filip pełna zgoda. Niemniej zegarek występuje pod logiem Schauera a nie STOWY. Stąd moja uwaga;):)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

To jest granatowy pasek?

W zasadzie niebieski (struś). Ale zdjęcie robione po zmroku, w sztucznym świetle i wyszło, jak wyszło :-) Wskazówki też są niebieskie ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć proszę więcej zdjęć. Chętnie obejrzę tego strusia.

Faktycznie w mojej marince wskazówki też wychodzą na zdjęciach niebieskie, granatowe i czarne - zalezy od światła.


Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Wrzuć proszę więcej zdjęć. Chętnie obejrzę tego strusia.

Faktycznie w mojej marince wskazówki też wychodzą na zdjęciach niebieskie, granatowe i czarne - zalezy od światła.

 

Spoko, się rozjaśni, coś ustrzelę, bo jednak w świetle naturalnym najlepiej to wychodzi  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Wrzuć proszę więcej zdjęć. Chętnie obejrzę tego strusia.

Faktycznie w mojej marince wskazówki też wychodzą na zdjęciach niebieskie, granatowe i czarne - zalezy od światła.

No to jedziemy ;-)

post-34987-0-71410500-1578041392_thumb.jpg

post-34987-0-76496800-1578041409_thumb.jpg

post-34987-0-23069200-1578041418_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jedziemy ;-)

Fajny pasiorek, szkoda, że twórca znikł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Wyglada na to, że jego twórca nie ma na razie czasu na kolejne prace. Szkoda. Choc oczywiście liczę na to, że Mateusz jeszcze wróci do pasków :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyglada na to, że jego twórca nie ma na razie czasu na kolejne prace. Szkoda. Choc oczywiście liczę na to, że Mateusz jeszcze wróci do pasków :-)

Też na to liczę, bo potrzeby się pojawiły :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o piloty "no logo", "no date", to wedle mojego rozeznania, bardzo interesująco prezentuje się oferta Archimede. Mają go także w wersji 39 mm (L2L 45 mm) i to pewnie, jeśli chodzi o wielkość, dla mnie byłby lepszy wybór, niż Stowa w wersji 40 mm.

Ja niestety nie wiedziałem jaki klasyk wybrać na początku i jako 1 automat kupiłem flieger 40 logo date. Teraz zegarek ma dożywocie bo jest zakupiony razem z urodzinami syna który kiedyś go otrzyma :)

 

Btw. Ma ktoś deployment clasp of Stowy? Ogólnie jest super ale rozpina mi się 1 cześć kiedy zapinam 2. Muszę dopiąć raz jeszcze i jest ok. Ktoś ma podobnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój najnowszy nabytek.

Flieger z "edycji specjalnej" tzw. "Made in German" z 2011 roku w stanie NOS. Odchyłka dobowa 1s.

Miałem wątpliwości co do koloru wskazówek bo STOWA zrobiła tą edycję na czarnych ale dziś moje wątpliwości zostały rozwiane, dostałem info od STOWY że wykonali dla kilku klientów z niebieskimi. 

 

xVzbPiM.jpg

NOFB1Xw.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ze wskazówkami Ci się udało, dekielek słabowity. Za manual, brak logo i daty plusik. Fajna sztuka.

Edytowane przez tomek123er

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ze wskazówkami Ci się udało, dekielek słabowity. Za manual, brak logo i daty plusik. Fajna sztuka.

Kupiłem go właśnie ze względu na dekiel. Dla mnie bomba. Tylko 75 szt. A w konfiguracji z niebieskimi wskazówkami pewnie tylko kilka sztuk.

Edytowane przez S-3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny flieger. Definitywnie mój następny must have. Z wielu fliegrów, które przeglądałem do tego od Stowy nie mają startu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Mój najnowszy nabytek.

Flieger z "edycji specjalnej" tzw. "Made in German" z 2011 roku w stanie NOS. Odchyłka dobowa 1s.

Miałem wątpliwości co do koloru wskazówek bo STOWA zrobiła tą edycję na czarnych ale dziś moje wątpliwości zostały rozwiane, dostałem info od STOWY że wykonali dla kilku klientów z niebieskimi. 

 

 

 

 

Klasa, gratuluję  :) I lekko zazdraszczam  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jedziemy ;-)

Pasek pierwsza klasa! Ciekawy koncept. Pierwszy raz widzę strusia przy Stowie. Grutuluję


Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od poniedziałku ceny w STOWA idą do góry od 3 do 8 %.

Podobno kończą się dostawy ETY dla "zewnętrznych".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdążyłem jeszcze kupić po starej cenie (zamówiłem w Blue Monday, otrzymałem po 10 dniach). I teraz od pierwszego wejrzenia stałem się pełnoprawnym miłośnikiem zegarków Stowa :)

post-102555-0-53389500-1580632274_thumb.jpg

post-102555-0-93490300-1580632293_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Bardzo dobry wybór. Jaka to wielkość?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :) Wielkość idealna czyli 40 mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.