Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
LukasS

Klub Miłośników Zegarków STOWA

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zeit

Kapitalna ta Stowa! :shock: Tak wygląda moim zdaniem ideał klasycznego B-uhr - wersja z metalowym deklem!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Leśny
Kapitalna ta Stowa!

 

Kapitalna to jest jej cena! :shock: Toz to marynka Original w satynowanej kopercie, z czarna tarcza i z blizniaczym Unitasem (bez malej wskazowki) a kosztuje...400 euro wiecej! Ja rozumiem, ze Stowa to nie organizacja charytatywna a pan Schauer chce zarobic na swoim biznesie jak kazdy inny. Ale z cena tego zegarka to naprawde przesadzili!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zeit

No cóż, kwestia ceny to osobna sprawa... zegarek jest tyle wart ile ludzie chcą za niego dać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kapitalna ta Stowa!

 

i z blizniaczym Unitasem (bez malej wskazowki)

 

i myślę że właśnie m.in. to robi różnicę. o jej wielkość nie ma sensu się spierać - wygląda na to że i tak znajdzie się odpowiednio dużo chętnych.

 

 

piotrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kapitalna ta Stowa!

 

Kapitalna to jest jej cena! :shock: Toz to marynka Original w satynowanej kopercie, z czarna tarcza i z blizniaczym Unitasem (bez malej wskazowki)

Zapewne nie wiesz, że modyfikacja unitasa jest tutaj dosyć poważna - wiesz ile kosztuje Chronoswiss z taką modyfikacją?


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wygląda na to że i tak znajdzie się odpowiednio dużo chętnych.

 

sprzedały się już wszystkie :grin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Leśny

Przypuszczam, ze sprzedalyby sie nawet wtedy, gdyby kosztowaly dwa razy wiecej. Ale nie o to mi chodzilo. Zwrocilem tylko uwage na dosc jaskrawa w tym wypadku pazernosc producenta. Wiem, ze towar wart jest tyle, ile klient zaplaci. Podstawy ekonomii wbito mi do glowy;) Jednak jako fan marki poczulem sie lekko "oszukany" - cena kosmiczna a w zamian bebechy marynki i numerek XX/80.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Leśny
Zapewne nie wiesz, że modyfikacja unitasa jest tutaj dosyć poważna - wiesz ile kosztuje Chronoswiss z taką modyfikacją?

 

Przegapilem ten post :wink: Szczerze powiedziawszy - nie wiem :oops: Ale ze jestem na forum znawcow i wielbicieli zegarkow, to pewnie sie zaraz dowiem (?) :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przypuszczam, ze sprzedalyby sie nawet wtedy, gdyby kosztowaly dwa razy wiecej. Ale nie o to mi chodzilo. Zwrocilem tylko uwage na dosc jaskrawa w tym wypadku pazernosc producenta. Wiem, ze towar wart jest tyle, ile klient zaplaci. Podstawy ekonomii wbito mi do glowy;) Jednak jako fan marki poczulem sie lekko "oszukany" - cena kosmiczna a w zamian bebechy marynki i numerek XX/80.

Nie, wtedy by się nie sprzedal.

 

Nie ma czegoś takiego tutaj jak pazerność producenta, cena jest bardzo dobrze skalkulowana.

Myślę, że jako fan marki wiesz doskonale na czym polega modyfikacja w tym zegarku.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Leśny
Przypuszczam, ze sprzedalyby sie nawet wtedy, gdyby kosztowaly dwa razy wiecej. Ale nie o to mi chodzilo. Zwrocilem tylko uwage na dosc jaskrawa w tym wypadku pazernosc producenta. Wiem, ze towar wart jest tyle, ile klient zaplaci. Podstawy ekonomii wbito mi do glowy;) Jednak jako fan marki poczulem sie lekko "oszukany" - cena kosmiczna a w zamian bebechy marynki i numerek XX/80.

Nie, wtedy by się nie sprzedal.

 

Nie ma czegoś takiego tutaj jak pazerność producenta, cena jest bardzo dobrze skalkulowana.

Myślę, że jako fan marki wiesz doskonale na czym polega modyfikacja w tym zegarku.

 

Yhhh... ale zes sie zezloscil :shock: Chyba jednak nie jestem godzien miana fana marki i musze to odszczekac jak pies, bo wciaz nie rozumiem, skad ta cena. Moze mi po prostu wyjasnisz, na czym polega ta modyfikacja, dlaczego jest tak droga i co w niej niezwyklego. Ja sie przestane dziwic, a Ty denerwowac na nooba :wink:

 

Ach, i mysle ze by sie jednak sprzedal. Ludzie nie na takie rzeczy nie takie wydaja pieniadze. I akurat zegarkomaniacy dobrze o tym wiedza, prawda? :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja się zezlościlem.. chyba nie :smile:

 

Modyfikacja polega na przeróbce werku - malej sekundy na centralną, Czyli dodanie dodatkowego kola, przekonstruowania mostka,. Mostek pod kolem balansu jest wygrawerowany oraz pokryty jak w starych werkach.

 

Malo firm podejmuje się takiej przeróbki unitasa, bo jest tak jak wspomnialem poważna, a np. dostawcy lub firmy modyfikujące werki (np. soprod) nie oferują seryjnie unitasa w takiej wersji.

 

Dlatego pisanie "pazerstwo" itp. na temat ceny jest nadużyciem, szczególnie, że za bardzo nie wiesz o czym piszesz.

 

Pozdrawiam :grin:


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zeit

Ciekawe czy ktoś z naszego szanownego forum zdecydował się na tego lotnika...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Leśny
Czy ja się zezlościlem.. chyba nie :smile:

 

Modyfikacja polega na przeróbce werku - malej sekundy na centralną, Czyli dodanie dodatkowego kola, przekonstruowania mostka,. Mostek pod kolem balansu jest wygrawerowany oraz pokryty jak w starych werkach.

 

Malo firm podejmuje się takiej przeróbki unitasa, bo jest tak jak wspomnialem poważna, a np. dostawcy lub firmy modyfikujące werki (np. soprod) nie oferują seryjnie unitasa w takiej wersji.

 

Dlatego pisanie "pazerstwo" itp. na temat ceny jest nadużyciem, szczególnie, że za bardzo nie wiesz o czym piszesz.

 

Pozdrawiam :grin:

 

I juz wiem:) Dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rewelacyjny jest ten nowy pilot Stowy. Widzieliście nową MO z rzymskimi cyframi na indeksach?


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjecie jest w nowosciach Basel 2008

 

Iko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie MO z rzymskimi cyframi wiele straciła.

 

Przy okazji - zwróciliście uwagę na różnicę w cenach Stowy w zależności od regionu? Jeśli na początku kliknie się UE, to ceny MO zaczynają się od 790 Euro. Jeśli wybierze się US, to ten sam model wyceniony jest na 690 Euro. Skąd 100 Euro różnicy na tym samym zegarku??? Zupełnie nie rozumiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysyłająć poza UE sprzedawca nie odprowadza VATu (po niemiecku Mkscośtam) i stąd różnica w cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wow, super. wiadomo kiedy i w przybliżeniu za ile? co ma być w środku?


panerai 000112, omega planet ocean, zenith class elite 680,

oris miles rectangular day date, glashuette (vintage), skx007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie nic nie wiadomo. Trochę więcej informacji tutaj ----->


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co ma być w środku?

 

Z tego co widzę - ich wersja Valjoux 7768. Ładna rzecz.

 

J.


Jacek Tomczak - Janowski

-=WSzA=-

Warsztat Szyderstwa Artystycznego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.