Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
LukasS

Klub Miłośników Zegarków STOWA

Rekomendowane odpowiedzi

Gość fidelio

Pewnie bezpośrdnio od Stowy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym razem moja Stowa pozowała z minimalistycznym paskiem z ładownicy szwajcarskiej z 74 roku, którą widać w tle. Pasek już pojechał dalej cieszyć kogoś innego


91-C95-FA5-2-E4-B-4-CB0-8-F08-D23219-B1900-F.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Jebudu napisał:

Tym razem moja Stowa pozowała z minimalistycznym paskiem z ładownicy szwajcarskiej z 74 roku, którą widać w tle. Pasek już pojechał dalej cieszyć kogoś innego emoji16.png

 

Piękny pilot! Gratuluję wyboru. Dobór pasków też niczego sobie :)


Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cicho tu to podbije temat od niedzieli w północ podwyżka 160€ na ten brazik

55-A47230-E8-A2-42-A4-B1-D1-19892-FA10659.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osiem lat z Miss Stową Anteą KS mi zleciało.
Myślałem, że zegarek ma u mnie dożywocie, ale ostatnio pozyskana drogą zakupu Marina od Stowy wbiła się jednak klinem w nasze relacje 😉

It's time to say good Bye...😭
 

Stowa-10.jpg

 

Stowa-11.jpg

 

Stowa-12.jpg

 

Stowa-3.jpg

 

Stowa-33.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to właśnie wyżej wspomniany pocieszyciel 🙂

 

119225651-4068579823158612-2208962562926

 

119282820-4068582876491640-4418241363476

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sobota przy kawie

EED1836-B-2724-4-D89-A9-B9-066-E70-A15-FC8.jpg&key=2a978c3c24a469fb679ad14538b5d00a824790a1e3241660f6ca5b0f92fb6fd4


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jebudu  Twoja Stowa w brązie nawróciła mnie na fliegery 😵. Jest piękna. Po prostu doskonała. 👍🤩

Mam jedno pytanie. Czy dekiel w brązie nie zostawia śladów na ręce? Zwykle dekle nawet w zegarkach z brązu robi się jednak z nierdzewki, bo brąz patynuje i zostawia ślady na skórze.

Patrzę na stronę Stowy i wygląda to tak, jakby model w automacie miał dekiel z brązu, a wersja z manualem dekiel stalowy. Chyba, że to jednak nie brąz.

 

obraz.png.02310ed4714ac5ae844553e011a0c0de.pngobraz.png.62ac37cd148656e4846d1dd865bbd9ab.png

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[mention=79519]Jebudu[/mention]  Twoja Stowa w brązie nawróciła mnie na fliegery . Jest piękna. Po prostu doskonała.
Mam jedno pytanie. Czy dekiel w brązie nie zostawia śladów na ręce? Zwykle dekle nawet w zegarkach z brązu robi się jednak z nierdzewki, bo brąz patynuje i zostawia ślady na skórze.
Patrzę na stronę Stowy i wygląda to tak, jakby model w automacie miał dekiel z brązu, a wersja z manualem dekiel stalowy. Chyba, że to jednak nie brąz.
 


Jest tak jak napisałeś - manual ma stalowy dekiel a automat ma z brązu. Mi akurat zależało na brązowym deklu bo świetnie to wyglada w tym przypadku. Oczywiście ręka jest zielona niczym u Hulka jak jest cieplejszy dzień i ręka się spoci trochę. Wczoraj na przykład cały dzien nosiłem do późnej nocy i reka nie była mocno zielona. Nie mam z tym problemu bo wyatrczy umyć :D
Zegarek na żywo dopiero wyrywa z kapci. Zdjęcia są świetne, ale dopiero na ręku jak to wyglada...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na błysk, a może choć iskierkę...

Kilka lat marzyła mi się ta Marina, ale jej miejsce mocno trzymała i blokowała Miss Antea.
Teraz jest i... 
Właśnie nie wiem co...
 

Stowa-Marine-20.jpg

 

Stowa-Marine-21.jpg

 

Stowa-Marine-22.jpg

 

Stowa-Marine-23.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Nocny Jastrząb napisał:

Czyżby oczekiwanie było lepsze od spełnienia?

 

Jakby powiedziala moja córka: "Coś  nie pykło" 😉

 

Ale chyba ze mnie juz bardziej toolwatchman niz elegant....

Edytowane przez leoric

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jednak szkoda, że nie pykło. Ja też mam parę zegarków, które chciałbym mieć ale czasami też mam wrażenie, że po zakupie bańka pęknie i tyle. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie , ile wg was może być warty pilocik Stowy z 2014 roku, w bdb stanie , w pełnym secie , ze sterym logo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Taki nie za mały wydaje się być na tym zdjęciu... 
41mm i 50mm lug to lug. Mały nie jest, ale oprócz tego jak jest fotografowany z bliska, szerokim kątem, to na zdjęciu musi wyjść duży. Takie są odwieczne prawa optyki
IMG_20201014_121101_1.thumb.jpg.9971bc24037118423a6b7aeed5d5ded2.jpg

Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Mirosuaw napisał:

41mm i 50mm lug to lug. Mały nie jest, ale oprócz tego jak jest fotografowany z bliska, szerokim kątem, to na zdjęciu musi wyjść duży. Takie są odwieczne prawa optyki emoji6.png
 

Ok - najważniejsze, by pasował i odpowiadał właścicielowi 🙂

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad zakupem klasycznej Stowy. Myślałem o tarczy poniżej 40 mm, bo zegarki wyglądają masywnie. Interesuje mnie jakiś model z niebieskimi wskazówkami i jasną tarczą, ale nie białą, bo mam obawy, że po latach pożółknie lub coś takiego. Czy moglibyście podzielić się wrażeniami z noszenia Waszych, podobnych zegarków Stowy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam się nad zakupem klasycznej Stowy. Myślałem o tarczy poniżej 40 mm, bo zegarki wyglądają masywnie. Interesuje mnie jakiś model z niebieskimi wskazówkami i jasną tarczą, ale nie białą, bo mam obawy, że po latach pożółknie lub coś takiego. Czy moglibyście podzielić się wrażeniami z noszenia Waszych, podobnych zegarków Stowy?
Jak nawet zżółknie, to będzie bardziej wintydż. Ale po 10 latach jakoś nie chce.
20db1f28f0f35523bcffde7ecee791eb.jpg7f8a3d16c0d697ea72893af5bea74176.jpg62e636fcd0e65644bdb71bc5becb4d3b.jpg

Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 13.10.2020 o 22:04, proki1971 napisał:

Panowie , ile wg was może być warty pilocik Stowy z 2014 roku, w bdb stanie , w pełnym secie , ze sterym logo?

Halo, halo , widzę ze moje pytanie umknęło . 😀 chodzi o taką, jak myślicie ile można za taka wołać ? A może ktoś byłby chętny ?

862B0C2B-EC43-4BF7-A0D4-71B66E0D6DE8.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forum nie wyceniamy zegarków :)


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.