Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
LukasS

Klub Miłośników Zegarków STOWA

Rekomendowane odpowiedzi

😀 Nie o to chodzi . Mam ofertę wymiany na mój i częściowego rozliczenia i po prostu nie bardzo wiem jak rozegrać te transakcje żeby nie być stratnym . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, proki1971 napisał:

😀 Nie o to chodzi . Mam ofertę wymiany na mój i częściowego rozliczenia i po prostu nie bardzo wiem jak rozegrać te transakcje żeby nie być stratnym . 

Poszukaj cen na chrono24.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, proki1971 napisał:

😀 Nie o to chodzi . Mam ofertę wymiany na mój i częściowego rozliczenia i po prostu nie bardzo wiem jak rozegrać te transakcje żeby nie być stratnym . 

W serwisie na O.. od tygodnia wystawiona jest taka Stowa. Jeszcze się nie sprzedała, więc cena raczej do dyskusji


Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, proki1971 napisał:

😀 Nie o to chodzi . Mam ofertę wymiany na mój i częściowego rozliczenia i po prostu nie bardzo wiem jak rozegrać te transakcje żeby nie być stratnym . 

Przecież wiesz ile zapłaciłeś za swój zegarek;) a stowa pewnie parę złotych mniej warta niż gość próbuje sprzedać. 

Edytowane przez eye_lip

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

klasyka jest ponadczasowa:)

kolor robi dodatkową robotę na plus.


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a powiem wam, że w ramach zmiany na zimówki zmieniłem pasek w mojej marinie na czarny i kurcze, jakby ten zegarek stracił z 70% swego sex-appealu ;) w wersji z brązowym paskiem (kilka stron wstecz postowałem zdjęcia) marinka zyskuje bardzo wiele, że aż nie chce z łapy schodzić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak co roku STOWA przygotowując się do Świąt Bożego Narodzenia umieszcza kalendarz adwentowy - czyli co dzień jakaś promocja:

https://www.stowa.de/en/Christmas+sale/

Ciekawe jak w tym roku to wypadnie... przypominam, że ostatnie lata nie było jakiś specjalnych zniżek, bonusów, etc...

Tym razem jednak jestem dobrej myśli... czas jednak pokaże...


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Schauer pilnuje mocno swojego biznesu i nie dyskontuje zegarków mocno.  I bardzo dobrze, dzięki temu trzymają cenę.

Pewnie będzie parę powystawowych, parę prototypów, scyzoryk 😊, parę kuponów na serwis, parę kuponów na zakupy, pewnie też nowa karta członkowska Stowa Club, czyli.... wszystko to, co już było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.05.2019 o 17:40, mirfak napisał:

Ma ktoś, czy jestem jedyny w Polsce?178cc29c276ccb13a47143ac79097c5a.jpg

 

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

 

Chyba jedyny ... :unsure: jakoś ten model nie przebił się do świadomości forumowiczów. A szkoda, bo to piękny zegar. Ten typ koperty i sportowy styl moim zdaniem wyglądają świetnie. Zastanawiam się nad ta Stową, ale mam też pewne obawy - tytanowa koperta, grubość zegarka. Brak możliwości przymiarki zwiększa ryzyko zakupu ...  Niespecjalnie też lubię operować zakręcaną koronką. Napisz, jakie są twoje wrażenia wizualne i użytkowe z noszenia tego zegarka. Pisz o wszystkim, koniecznie! :)

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seatime mimo 42mm jest niezłym klocem, leży zdecydowanie jak większy zegarek. 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie pojawia się już jakaś patyna :)

CECD9916-AD67-410-E-BED8-E054578-A6364.jpg

28-FD5-C66-CA18-4-BAE-9-D8-D-32-E1641-C2-B87.jpg

E30-E1-CE2-FC5-E-4-AF8-BB09-C0-B43-AF61858.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewałbym się jakiejś większej patyny, Jorg specjalnie wymyślił proces produkcji aby brąz od początku wyglądał tak samo jak przez cały czas. Myślę że dekiel (materiał) jest wskazówką , że proces patynowania raczej nie wystąpi na większą skalę.

Edytowane przez tomek123er

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta Stowa w kopercie z brązu to dla mnie najpiękniejszy flieger. Jeszcze tylko wersja w manualu i stalowy dekiel i już jest mój ideał fliegera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.11.2020 o 21:02, Iko napisał:

Schauer pilnuje mocno swojego biznesu i nie dyskontuje zegarków mocno.  I bardzo dobrze, dzięki temu trzymają cenę.

Pewnie będzie parę powystawowych, parę prototypów, scyzoryk 😊, parę kuponów na serwis, parę kuponów na zakupy, pewnie też nowa karta członkowska Stowa Club, czyli.... wszystko to, co już było.

I jak odczucia po kilku dniach wietrzenia magazynów?

:) 

zgadzam się z Twoją opinią,  póki co to brak scyzoryka;)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
O to to tylko żeby jeszcze była superluminowa w wersji brudnej tak jak w tym powyżej bo ta biała tam nie bardzo pasuje. 

Taką możliwość konfigurowania indywidualnych elementów daje Dekla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda Laco przemawia do mnie zdecydowaną bliskością pierwowzoru, ale jako fan Stowy cza takie cacko mieć

20201209_230549.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kompan w pracy

AEE6-F7-F3-0-A20-4416-BF48-D74-A8-D8-C0-C04.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.