Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
LukasS

Klub Miłośników Zegarków STOWA

Rekomendowane odpowiedzi

Świetny jest ten zegar, z tym, że jestem rozdarty pomiędzy pilotem a maryną w brązie. Trochę liczyłem, że któryś z nich będzie w ofercie "adwentowej". Niestety żadnego w brązie nie było, a myślałem, że to rozwiązałoby problem z dylematem "który". No i dalej nie wiem, chyba muszę oba na żywo gdzieś obejrzeć, może wtedy coś "kliknie" i będę wiedział, który bliższy mojemu sercu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Świetny jest ten zegar, z tym, że jestem rozdarty pomiędzy pilotem a maryną w brązie. Trochę liczyłem, że któryś z nich będzie w ofercie "adwentowej". Niestety żadnego w brązie nie było, a myślałem, że to rozwiązałoby problem z dylematem "który". No i dalej nie wiem, chyba muszę oba na żywo gdzieś obejrzeć, może wtedy coś "kliknie" i będę wiedział, który bliższy mojemu sercu

Jak w Warszawie to służę pomocą w przymiarce :)

To koperta 40mm


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie bywam w Warszawie zbyt często, ale dziękuję za propozycję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po długim czasie wyjąłem aparat z szafy, kupiłem stary obiektyw manualny 50/1.7 i postanowiłem się ogarnąć z nauką robienia zdjęć. Chyba niezły początek

98803221-68-DB-4-FCF-9-A00-F9-DC3-AD97017.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry pomysł, jasna stałka robi robotę. 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dobry pomysł, jasna stałka robi robotę. 

Robi robi


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Jebudu napisał:

Po długim czasie wyjąłem aparat z szafy, kupiłem stary obiektyw manualny 50/1.7 i postanowiłem się ogarnąć z nauką robienia zdjęć. Chyba niezły początek emoji16.png


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Takim cudem można pokusić się o całą galeryjkę zdjęć:)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za pogoda

2-DF3-E82-D-38-FA-487-D-9885-7-A0-E3867821-A.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się do wejścia do tego klubu. Czy jest w Polsce jakiś sprawdzony sprzedawca zegarków tej marki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma niestety w Polsce żadnego autoryzowanego sprzedawcy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Gio napisał(-a):

Przymierzam się do wejścia do tego klubu. Czy jest w Polsce jakiś sprawdzony sprzedawca zegarków tej marki?

internet:)

stron producenta :)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie myślałem. Swoją drogą ciekawe czemu tak spozycjonowana marka nie ma u nas przedstawiciela.

I trochę słabo, że najładniejszy brązowy model z Unitasem ma czas oczekiwania 3 miesiące 😞 Akurat jak zebrałem budżet.

Edytowane przez Gio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Gio napisał(-a):

Tak właśnie myślałem. Swoją drogą ciekawe czemu tak spozycjonowana marka nie ma u nas przedstawiciela.

I trochę słabo, że najładniejszy mosiężny model z Unitasem ma czas oczekiwania 3 miesiące 😞 Akurat jak zebrałem budżet.

 

Nie zrażaj się czasem wysyłki, niedawno zamówiłem Marine 36 hand wound z czasem oczekiwania 3 tygodnie. Wysłali dzisiaj, czyli po 5 dniach.

Edytowane przez btard

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He he 🙂 To jednak znacząco mniej niż 3 miechy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez gdybym nie miał mojej


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Gio napisał(-a):

Tak właśnie myślałem. Swoją drogą ciekawe czemu tak spozycjonowana marka nie ma u nas przedstawiciela.

 

A pocóż?

Wielu małych producentów opiera się po prostu na e-commerce i to wystarcza.

Taki model przyjął Schauer i jak widać się sprawdza.  Cała marża idzie do nich, a rynek polski nie jest niestety atrakcyjny dla wielu producentów zegarków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Iko napisał(-a):

 

A pocóż?

Wielu małych producentów opiera się po prostu na e-commerce i to wystarcza.

Taki model przyjął Schauer i jak widać się sprawdza.  Cała marża idzie do nich, a rynek polski nie jest niestety atrakcyjny dla wielu producentów zegarków.

 

A potóż, żeby pogadać z rodakiem o upuście 🙂 Nie zdarzyło mi się kupić zegarka bez negocjacji. A tak na odległość z producentem to średnio. Zwłaszcza że nie mówimy o bateryjkach za pińcet+ tylko o całkiem wartościowych już zegarkach, przy których proces zakupu i rozmowa ze sprzedawcą też jest jakiś elementem radości z takiego nabytku. Przynajmniej dla mnie.

23 godziny temu, Perpetuum Mobile napisał(-a):

Poczekałbym te trzy miesiące 🤔:

 

obraz.png.46cb4949c8dcb9e880b84cb65a1f7036.png


Właśnie głównie dla tego widoku mógłbym czekać. W zasadzie to mógłbym ten zegarek nosić tarczą odwróconą do nadgarstka 😄

Ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Przeznaczę budżet na coś innego, a Stowę uzbieram zanim będzie dostępna 😉

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.